Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 20.05. > Ch.N.Ves jestli ne letos tak příští rok jdou dolů.
Nepřihlášen 20.05. > Co stonete ve Strážnici,vždyť v tomto století jste ještě nic neukázali.
Nepřihlášen 20.05. > Strážnice - Velké Bílovice - v 15.minutě mohlo být utkání už klidně 3:3, ale jak domácí (hlavně útočník Lípa) tak i hosté neproměňovali velké šance. Pouze střela hostujícího útočníka skončila se štěstím v brance. Další zakončení útočníka hostí už bylo skvělé a takových branek se moc nevidí 0:2. Dál se vyrovnaná hra přelévala ze strany na stranu. Ve druhém poločase mohli hosté po nešťastném střetu dvou hráčů přijít o jednoho z obránců, ale rozhodčí (výpomoc z číny- nic nepokazil a jenom pár nepřesností, jinak celkem v pohodě rozhodování) netrestal a tak se utkání po vstřelení třetí branky už jenom dohrávalo. Šance na obou stranách ale už bez efektu. Rozhodlo, že ve vyrovnaném utkání byli hosté rozhodně přesnější v zakončení. Domácí se nemají za co stydět
Nepřihlášen 20.05. > Díky za příspěvek
Nepřihlášen 20.05. > Kec kec a zase jenom kec.Hráči Jiskry by měli více trénovat a ne nasávat v hospodě.
Nepřihlášen 20.05. > Nikolčice - Uhřice - vybojované vítězství domácích, kteří pustili soupeře k prakticky dvěma šancím. Z první padl gól, standardní situace v podání stopera Valihracha, prohraný souboj a nepokrytý, jinak v zápase neviditelný, střelec Neumann. Naopak větší hrozba byla od hrotového útočníka, který byl kolikrát v útoku ale osamocený a obrana si s ním poradila. Ještě před gólem hostů měli 2 šance domácí, ale ani jeden z centrů neskončil v brance. Až vytažený presink a důraz donutil Uhřice k chybě a nejlepší střelec soutěže Starý pohodlně srovnal. Druhý poločas už byl ve znamení domácích, kteří až na zmíněnou druhou šanci, kdy šel útočník ze strany na brankáře, Uhřice k ničemu nepustili. Naopak postupnou kombinační hrou si Nik. vypracovali řadu šancí a jednu z nich proměnili. Navýšení skóre i přes řadu příležitostí nepřišlo.
Nepřihlášen 20.05. > Perfektně popsané utkání.Je vidět,že se najdou lidi co nepíšou blafy ,ale o fotbale. Na to tyto stránky slouží.