TOPlist
Středa 8. dubna 2020svátek má Ema 19 °C jasno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Generali play-off TELH

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Pá 14.04. 2017 17:20 Liberec3:4 Kometa Brno
So 15.04. 2017 17:00 Liberec3:4 pp Kometa Brno
Út 18.04. 2017 17:20 Kometa Brno3:0 Liberec
St 19.04. 2017 17:20 Kometa Brno5:2 Liberec
Finále; Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno; 0:4
Pá 31.03. 2017 17:20 Liberec4:1 Chomutov
So 01.04. 2017 17:20 Liberec4:3 pp Chomutov
Út 04.04. 2017 17:20 Chomutov2:0 Liberec
St 05.04. 2017 17:20 Chomutov5:3 Liberec
Pá 07.04. 2017 17:20 Liberec2:1 Chomutov
Ne 09.04. 2017 17:40 Chomutov0:4 Liberec
Semifinále; Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov; 4:2
St 29.03. 2017 17:20 Mountfield HK0:2 Kometa Brno
Čt 30.03. 2017 17:20 Mountfield HK3:0 Kometa Brno
Ne 02.04. 2017 17:20 Kometa Brno8:0 Mountfield HK
Po 03.04. 2017 17:20 Kometa Brno0:1 np Mountfield HK
Čt 06.04. 2017 17:20 Mountfield HK1:3 Kometa Brno
So 08.04. 2017 17:20 Kometa Brno2:1 pp Mountfield HK
Semifinále; Mountfield HK - HC Kometa Brno; 2:4
St 15.03. 2017 18:20 Liberec3:1 Plzeň
Čt 16.03. 2017 18:00 Liberec4:2 Plzeň
Ne 19.03. 2017 16:30 Plzeň6:3 Liberec
Po 20.03. 2017 17:20 Plzeň0:4 Liberec
St 22.03. 2017 18:00 Liberec3:5 Plzeň
Pá 24.03. 2017 17:30 Plzeň4:5 Liberec
Čtvrtfinále; Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň; 4:2
St 15.03. 2017 17:00 Třinec0:2 Chomutov
Čt 16.03. 2017 17:20 Třinec3:4 pp Chomutov
Ne 19.03. 2017 16:50 Chomutov2:3 pp Třinec
Po 20.03. 2017 17:30 Chomutov2:1 pp Třinec
St 22.03. 2017 17:20 Třinec3:2 pp Chomutov
Pá 24.03. 2017 17:30 Chomutov5:3 Třinec
Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov; 2:4
Po 13.03. 2017 18:30 Sparta Praha2:3 Kometa Brno
Út 14.03. 2017 18:30 Sparta Praha2:3 pp Kometa Brno
Pá 17.03. 2017 18:00 Kometa Brno4:3 pp Sparta Praha
So 18.03. 2017 17:00 Kometa Brno4:1 Sparta Praha
Čtvrtfinále; HC Sparta Praha - HC Kometa Brno; 0:4
Po 13.03. 2017 18:00 Mountfield HK2:3 Litvínov
Út 14.03. 2017 17:20 Mountfield HK3:0 Litvínov
Pá 17.03. 2017 17:20 Litvínov1:4 Mountfield HK
So 18.03. 2017 17:30 Litvínov1:2 Mountfield HK
Út 21.03. 2017 17:20 Mountfield HK7:4 Litvínov
Čtvrtfinále; Mountfield HK - HC Verva Litvínov; 4:1
Po 06.03. 2017 18:20 Chomutov1:7 Mladá Boleslav
Út 07.03. 2017 17:30 Chomutov1:6 Mladá Boleslav
Čt 09.03. 2017 17:20 Mladá Boleslav1:5 Chomutov
Pá 10.03. 2017 17:30 Mladá Boleslav1:2 Chomutov
Ne 12.03. 2017 15:30 Chomutov6:1 Mladá Boleslav
Předkolo; Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav; 3:2
Po 06.03. 2017 17:00 Vítkovice3:1 Plzeň
Út 07.03. 2017 17:20 Vítkovice3:2 pp Plzeň
Čt 09.03. 2017 17:30 Plzeň5:3 Vítkovice
Pá 10.03. 2017 18:20 Plzeň5:2 Vítkovice
Ne 12.03. 2017 18:00 Vítkovice1:2 pp Plzeň
Předkolo; HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň; 2:3
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE