TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár ČMFS

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 25.05. 2011 20:15 Mladá Boleslav2:1 np Sigma Olomouc
Finále
Út 10.05. 2011 17:30 Kroměříž1:3 Mladá Boleslav
St 11.05. 2011 18:00 Sigma Olomouc1:0 Slavia Praha
6.kolo - SF - odvetné zápasy
Út 03.05. 2011 17:00 Mladá Boleslav1:1 Kroměříž
Čt 05.05. 2011 18:30 Slavia Praha0:3 k Sigma Olomouc
6.kolo - SF - 1.zápasy
St 20.04. 2011 17:00 Kroměříž1:0 Zbrojovka Brno
St 20.04. 2011 20:00 Viktoria Plzeň1:2 Mladá Boleslav
Čt 21.04. 2011 18:00 Slavia Praha1:0 Teplice
St 27.04. 2011 17:00 Jablonec2:1 Sigma Olomouc
5.kolo - ČF - odvety
Út 12.04. 2011 17:00 Mladá Boleslav2:1 Viktoria Plzeň
St 13.04. 2011 16:30 Sigma Olomouc2:0 Jablonec
St 13.04. 2011 18:00 Zbrojovka Brno1:2 Kroměříž
Čt 14.04. 2011 18:00 Teplice2:1 Slavia Praha
5.kolo - ČF - 1.zápasy
Út 09.11. 2010 17:30 Slavia Praha3:0 Viktoria Žižkov
St 10.11. 2010 16:00 Sigma Olomouc1:1 Písek
St 10.11. 2010 16:30 Jablonec5:0 HFK Olomouc
St 10.11. 2010 17:00 Mladá Boleslav3:0 Sokolov
St 10.11. 2010 17:00 Zbrojovka Brno4:0 Karviná
St 10.11. 2010 17:30 České Budějovice0:2 Teplice
St 17.11. 2010 11:00 Kroměříž0:0 Slavičín
Út 23.11. 2010 18:00 Opava3:3 Viktoria Plzeň
4.kolo - odvety
St 27.10. 2010 15:00 Karviná2:0 Zbrojovka Brno
St 27.10. 2010 15:30 Sokolov3:0 Mladá Boleslav
St 27.10. 2010 15:30 Slavičín1:5 Kroměříž
St 27.10. 2010 15:30 Viktoria Žižkov1:1 Slavia Praha
St 27.10. 2010 15:30 Písek3:3 Sigma Olomouc
St 27.10. 2010 15:30 HFK Olomouc4:2 Jablonec
St 03.11. 2010 17:30 Teplice0:1 České Budějovice
St 10.11. 2010 17:00 Viktoria Plzeň3:0 Opava
4.kolo - úvodní utkání
Út 21.09. 2010 16:30 Písek3:1 Třinec
Út 21.09. 2010 16:30 Dukla Praha3:4 np Jablonec
St 22.09. 2010 16:30 Kunice2:4 np Mladá Boleslav
St 22.09. 2010 16:30 Karviná5:3 np Slovan Liberec
St 22.09. 2010 16:30 Ovčáry2:4 np Zbrojovka Brno
St 22.09. 2010 16:30 Slavičín5:4 np Břeclav
St 22.09. 2010 16:30 Vrchovina2:3 Kroměříž
St 22.09. 2010 16:30 Třebíč1:2 Teplice
St 22.09. 2010 16:30 Letohrad1:3 Viktoria Žižkov
St 22.09. 2010 16:30 Hulín1:3 Sigma Olomouc
St 22.09. 2010 16:30 Konice0:2 HFK Olomouc
St 22.09. 2010 18:00 Opava2:1 Varnsdorf
St 06.10. 2010 16:00 Vlašim0:2 Viktoria Plzeň
St 06.10. 2010 16:00 Hlavice1:3 České Budějovice
So 09.10. 2010 14:00 Sokolov2:1 Sparta Praha
Út 12.10. 2010 17:30 Slavia Praha3:2 Ústí n/L
3.kolo
St 25.08. 2010 17:00 Dvůr Králové0:5 Jablonec
Út 31.08. 2010 17:00 Ústí n.O.2:5 Sigma Olomouc
Út 31.08. 2010 17:30 Doubravka0:3 Sokolov
St 01.09. 2010 17:00 Trutnov1:2 Mladá Boleslav
St 01.09. 2010 17:00 Králův Dvůr1:2 Kunice
St 01.09. 2010 17:00 Hořovicko0:3 Vlašim
St 01.09. 2010 17:00 Varnsdorf2:1 Bohemians 1905
St 01.09. 2010 17:00 Šumperk0:4 Opava
St 01.09. 2010 17:00 Uničov1:2 Karviná
St 01.09. 2010 17:00 Litvínov0:3 Ovčáry
St 01.09. 2010 17:00 Břeclav2:1 1.FC Slovácko
St 01.09. 2010 17:00 Vrchovina2:1 Líšeň
St 01.09. 2010 17:00 Třebíč2:1 Znojmo
St 01.09. 2010 17:00 Brozany0:5 Teplice
St 01.09. 2010 17:00 Velim1:2 Hlavice
St 01.09. 2010 17:00 Meteor0:2 České Budějovice
St 01.09. 2010 17:00 Letohrad1:0 Čáslav
St 01.09. 2010 17:00 Pardubice0:1 Slavia Praha
St 01.09. 2010 17:00 Př. Kopanina1:5 Ústí n/L
St 01.09. 2010 17:00 Písek1:0 1.FK Příbram
St 01.09. 2010 17:00 Vítkovice1:2 Třinec
St 01.09. 2010 17:00 Hulín3:2 np Hlučín
St 01.09. 2010 17:00 Vyškov1:3 HFK Olomouc
St 01.09. 2010 17:00 Konice5:1 Val. Meziříčí
St 01.09. 2010 18:00 Kroměříž2:1 Otrokovice
Čt 02.09. 2010 17:00 Rosice1:2 Zbrojovka Brno
So 04.09. 2010 15:00 Votice0:1 Sparta Praha
Út 07.09. 2010 17:00 Mostecký FK1:4 Viktoria Plzeň
Út 07.09. 2010 17:00 Viktoria Žižkov1:0 np Hradec Králové
Út 07.09. 2010 17:00 Táborsko2:3 Dukla Praha
Út 14.09. 2010 16:30 Slavičín1:0np Baník Ostrava
Út 14.09. 2010 17:00 Kolín0:3 Slovan Liberec
2.kolo
Pá 23.07. 2010 18:00 Chrást1:3 Doubravka
So 24.07. 2010 10:15 Chrudim0:1 Čáslav
So 24.07. 2010 10:15 Český Krumlov1:2 Písek
So 24.07. 2010 10:30 Karlovy Vary1:3 Mostecký FK
So 24.07. 2010 14:00 Velim1:0 SK Kladno
So 24.07. 2010 17:00 Havířov0:2 Třinec
So 24.07. 2010 17:00 Dolní Benešov0:1 np Vítkovice
So 24.07. 2010 17:00 Blansko0:3 HFK Olomouc
So 24.07. 2010 17:00 Rosice2:1 np Žďár n.Sázavou
So 24.07. 2010 17:00 Orlová0:5 Hlučín
So 24.07. 2010 17:00 Uherský Brod1:6 Slavičín
So 24.07. 2010 17:00 Nový Jičín0:5 Kroměříž
So 24.07. 2010 17:00 Vrchovina2:1 np Jihlava
So 24.07. 2010 17:00 Provodov2:3 pp Otrokovice
So 24.07. 2010 17:00 Šardice0:1 Líšeň
So 24.07. 2010 17:00 Tasovice0:3 Břeclav
So 24.07. 2010 17:00 Val. Meziříčí2:1 Frýdek-Místek
So 24.07. 2010 17:00 Sparta Brno0:1 Znojmo
So 24.07. 2010 17:00 Lískovec1:2 Karviná
So 24.07. 2010 17:00 Mikulovice0:1 Opava
So 24.07. 2010 17:00 Mohelnice0:2 Uničov
So 24.07. 2010 17:00 Dolany1:2 np Šumperk
So 24.07. 2010 17:00 Hořovicko4:2 Vyšehrad
So 24.07. 2010 17:00 Koloveč1:4 Králův Dvůr
So 24.07. 2010 17:00 Řezuz Děčín2:3 Viktoria Žižkov
So 24.07. 2010 17:00 Kolín1:0 np Vltavín
So 24.07. 2010 17:00 Česká Lípa1:4 Dukla Praha
So 24.07. 2010 17:00 Český Dub0:3 Ovčáry
So 24.07. 2010 17:00 Roudnice0:4 Litvínov
So 24.07. 2010 17:00 Letohrad2:0 Náchod
So 24.07. 2010 17:00 Dvůr Králové2:1 np Čáslav
So 24.07. 2010 17:00 Trutnov1:0 np RMSK Cidlina
So 24.07. 2010 17:00 Semily0:5 Hlavice
So 24.07. 2010 17:00 Holice 0:5 Pardubice
So 24.07. 2010 17:00 Ústí n.O.3:0 Jičín
So 24.07. 2010 17:00 Votice1:0 Polepy
So 24.07. 2010 17:00 Turnov0:3 Táborsko
So 24.07. 2010 17:00 Domažlice2:5 Sokolov
So 24.07. 2010 17:00 Brozany4:0 Vilémov
So 24.07. 2010 17:00 Nová Paka0:4 Varnsdorf
So 24.07. 2010 17:00 Konice3:1 Zábřeh
So 24.07. 2010 17:00 Bystrc1:2 Hulín
So 24.07. 2010 18:00 Vyškov2:1 Zlín
Ne 25.07. 2010 10:15 Admira Praha0:1 Vlašim
Ne 25.07. 2010 17:00 Třebíč1:0 Velké Meziříčí
Ne 25.07. 2010 17:00 Meteor3:2 np Benešov
Ne 25.07. 2010 17:00 Strakonice0:1 Kunice
So 31.07. 2010 17:00 Př. Kopanina2:1 np Chomutov
1.kolo
So 17.07. 2010 17:00 Chrást3:1 Zličín
So 17.07. 2010 17:00 Citice0:9 Domažlice
Ne 18.07. 2010 17:00 Provodov3:2 Brumov
Ne 18.07. 2010 17:00 Nový Jičín3:0 k Fulnek
Ne 18.07. 2010 17:00 Lovosice1:2 np Brozany
Ne 18.07. 2010 17:00 Bohunice0:2 Tasovice
Ne 18.07. 2010 17:00 Aritma Praha2:3 np Velim
Ne 18.07. 2010 17:00 Čelákovice1:3 Turnov
Ne 18.07. 2010 17:00 Litol1:2 np Př. Kopanina
Ne 18.07. 2010 17:00 Český Krumlov3:1 Třeboň
Ne 18.07. 2010 17:00 Železný Brod0:7 Nová Paka
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE