TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pardubický kraj
Pardubická krajská liga - play off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Ne 28.02. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.3:4 pp M.Třebová
St 02.03. 2016 19:00 M.Třebová5:2 Světlá n. Sáz.
Ne 06.03. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.3:5 M.Třebová
Finále; Světlá n/S - Moravská Třebová; stav série 0:3
Ne 28.02. 2016 17:00 Litomyšl2:6 Česká Třebová
Ne 06.03. 2016 17:00 Česká Třebová15:2 Litomyšl
O 3. místo; Litomyšl - Česká Třebová; na body 0:4
Ne 07.02. 2016 17:00 M.Třebová5:4 Česká Třebová
St 10.02. 2016 18:30 Česká Třebová11:3 M.Třebová
Ne 14.02. 2016 17:00 M.Třebová6:3 Česká Třebová
St 17.02. 2016 18:30 Česká Třebová3:2 M.Třebová
Ne 21.02. 2016 17:00 M.Třebová5:4 pp Česká Třebová
Semifinále; M. Třebová - Č. Třebová; stav série 3:2
Ne 07.02. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.6:5 np Litomyšl
St 10.02. 2016 18:30 Litomyšl2:0 Světlá n. Sáz.
Ne 14.02. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.5:1 Litomyšl
St 17.02. 2016 18:30 Litomyšl6:4 Světlá n. Sáz.
Ne 21.02. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.4:2 Litomyšl
Semifinále; Světlá n/S - Litomyšl; stav série 3:2
Ne 24.01. 2016 18:00 Chrudim4:5 Litomyšl
St 27.01. 2016 18:30 Litomyšl7:2 Chrudim
Ne 31.01. 2016 18:00 Chrudim5:4 Litomyšl
Út 02.02. 2016 18:30 Litomyšl2:1 Chrudim
Čtvrtfinále; Chrudim - Litomyšl; stav série 1:3
Ne 24.01. 2016 17:00 Česká Třebová8:0 Hlinsko
St 27.01. 2016 18:30 Hlinsko3:2 Česká Třebová
Ne 31.01. 2016 17:00 Česká Třebová9:3 Hlinsko
Út 02.02. 2016 18:30 Hlinsko5:7 Česká Třebová
Čtvrtfinále; Č. Třebová - Hlinsko; stav série 3:1
Ne 24.01. 2016 17:00 M.Třebová7:5 Choceň
St 27.01. 2016 18:30 Choceň3:7 M.Třebová
Ne 31.01. 2016 17:00 M.Třebová3:4 np Choceň
Út 02.02. 2016 18:30 Choceň5:4 pp M.Třebová
Čt 04.02. 2016 19:00 M.Třebová5:2 Choceň
Čtvrtfinále; M. Třebová - Choceň; stav série 3:2
Ne 24.01. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.10:0 Chotěboř
St 27.01. 2016 18:30 Chotěboř5:6 Světlá n. Sáz.
Ne 31.01. 2016 17:00 Světlá n. Sáz.2:1 pp Chotěboř
Čtvrtfinále; Světlá n/S - Chotěboř; stav série 3:0
Ne 06.03. 2016 18:00 Chrudim7:6 pp Hlinsko
St 09.03. 2016 18:30 Hlinsko3:1 Chrudim
Ne 13.03. 2016 18:00 Chrudim5:2 Hlinsko
O pohár V. Martince - finále; Chrudim - Hlinsko; stav série 2:1
Ne 06.03. 2016 17:00 Ledeč n.S.2:5 Choceň
Ne 13.03. 2016 17:00 Choceň11:4 Ledeč n.S.
O pohár V. Martince - o 3. místo; Ledeč n/S - Choceň; na body 0:4
Ne 21.02. 2016 17:00 Hlinsko6:4 Choceň
St 24.02. 2016 18:30 Choceň2:4 Hlinsko
O pohár V. Martince - semifinále; Hlinsko - Choceň; stav série 2:0
Ne 21.02. 2016 18:00 Chrudim5:6 Ledeč n.S.
St 24.02. 2016 18:30 Ledeč n.S.1:5 Chrudim
Ne 28.02. 2016 18:00 Chrudim7:2 Ledeč n.S.
O pohár V. Martince - semifinále; Chrudim - Ledeč n/S; stav série 2:1
Ne 07.02. 2016 17:00 Chotěboř5:7 Ledeč n.S.
St 10.02. 2016 18:30 Ledeč n.S.6:5 Chotěboř
O pohár V. Martince - čtvrtfinále; Chotěboř - Ledeč; stav série 0:2
Ne 07.02. 2016 17:00 Choceň7:6 Polička
Čt 11.02. 2016 18:30 Polička6:5 Choceň
Ne 14.02. 2016 17:00 Choceň6:3 Polička
O pohár V. Martince - čtvrtfinále; Choceň - Polička; stav série 2:1
Ne 24.01. 2016 17:00 Ledeč n.S.neh:rán Polička
Ne 31.01. 2016 17:00 Polička1:6 Ledeč n.S.
O pohár V. Martince - utkání o lepší pozici; Ledeč n/S - Polička; na body 2:0
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE