Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 2497/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17788
    Týden:
    2497
    Dnes:
    163
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Blansko - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Uherský Brod - Otrokovice 5:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Vyškov - Petřkovice 2:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Dolní Benešov - Sigma Olomouc B 3:4 (0:4)
    Ne 13.10. 10:15 Uničov - Znojmo 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Zlín B - Rosice 0:2 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 12 8 1 3 29:15 25 7
    2. web > 12 7 3 2 24:7 24 3
    3. web > 12 6 4 2 22:17 22 4
    4. web > 12 6 3 3 12:8 21 3
    5. web > 12 6 2 4 17:14 20 2
    6. web > 12 6 1 5 23:18 19 1
    7. web > 12 5 4 3 17:13 19 1
    8. web > 12 5 3 4 15:12 18 0
    9. web > 12 4 4 4 24:14 16 -2
    10. web > 12 5 1 6 21:17 16 -5
    11. web > 12 4 4 4 17:22 16 1
    12. web > 12 4 4 4 16:21 16 -2
    13. web > 12 3 6 3 14:16 15 -3
    14. web > 12 4 3 5 14:19 15 0
    15. web > 12 3 3 6 15:25 12 -6
    16. web > 12 3 3 6 5:18 12 -6
    17. web > 12 3 1 8 17:24 10 -8
    18. web > 12 0 2 10 14:36 2 -16

    12.kolo

    18.10. 18:00 Znojmo - Vrchovina
    So 19.10. 10:15 Petřkovice - Baník Ostrava B
    So 19.10. 10:15 Frýdek-Místek - Vyškov
    So 19.10. 14:30 Rosice - Dolní Benešov
    So 19.10. 14:30 Hlučín - Zlín B
    So 19.10. 14:30 Uherský Brod - Uničov
    Ne 20.10. 10:15 Otrokovice - Kroměříž
    Ne 20.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí
    Ne 20.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko
    Správce soutěže: Erik Kappel
     . : Hlavně nelezte na hlavní tribunů Je dost prudká m...
    17:48  17.10. 2019
     . : NIC
    12:12  17.10. 2019
     . : Co s námi udelaji ty reflektory ve Znojmě,to se u...
    12:00  17.10. 2019
     . : Konečně někdo kdo tomu rozumí. Díky.
    19:41  15.10. 2019
     . : Kroměříž prý opět prohrála nezaslouženě.
    16:21  15.10. 2019
     . : Komentar k zápasu v Blansku je dosti jednostranny...
    13:14  14.10. 2019
     . : Na druhou stranu FM taky potřebovali dostat přes ...
    11:46  14.10. 2019
     . : Gasnarku, Gasnarku ty prachy z Blanska si nemohl ...
    11:28  14.10. 2019
     . : díky za to že jsem stále mladý
    22:51  13.10. 2019
     . : Rozhodčí září vždy. Už ty patoky nepij. Nevidíš c...
    20:39  13.10. 2019