Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 330/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2962
    Týden:
    330
    Dnes:
    24
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    19.kolo

    17.01. 20:00 Zwolle - Utrecht 3:3 (1:1)
    So 18.01. 18:30 Sittard - Arnheim 1:3 (0:2)
    So 18.01. 19:45 Feyenoord - Heerenveen 3:1 (3:1)
    So 18.01. 19:45 Twente - Groningen 0:0 (0:0)
    So 18.01. 20:45 Alkmaar - Tilburg 1:3 (1:0)
    Ne 19.01. 12:15 Venlo - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)
    Ne 19.01. 14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 2:1 (1:0)
    Ne 19.01. 14:30 Emmen - Heracles 1:0 (1:0)
    Ne 19.01. 16:45 Den Haag - Waalwijk 2:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 19 15 2 2 60:17 47 17
    2. web > 19 13 2 4 40:14 41 11
    3. web > 19 11 3 5 30:23 36 9
    4. web > 19 10 5 4 43:24 35 8
    5. web > 19 9 7 3 35:28 34 4
    6. web > 19 10 3 6 35:25 33 6
    7. web > 19 9 3 7 36:28 30 3
    8. web > 19 7 7 5 30:25 28 -2
    9. web > 19 7 5 7 31:27 26 -1
    10. web > 19 7 5 7 21:18 26 -1
    11. web > 19 6 5 8 28:32 23 -4
    12. web > 19 6 3 10 21:34 21 -9
    13. web > 19 5 5 9 26:37 20 -10
    14. web > 19 5 4 10 24:45 19 -11
    15. web > 19 5 2 12 28:45 17 -10
    16. web > 19 4 4 11 21:37 16 -14
    17. web > 19 5 1 13 18:45 16 -14
    18. web > 19 3 2 14 22:45 11 -16

    20.kolo

    24.01. 20:00 Utrecht - Den Haag
    So 25.01. 18:30 Heerenveen - Alkmaar
    So 25.01. 19:45 Heracles - Feyenoord
    So 25.01. 19:45 Waalwijk - Venlo
    So 25.01. 20:45 Sparta Rotterdam - Sittard
    Ne 26.01. 12:15 Arnheim - Emmen
    Ne 26.01. 14:30 Groningen - Ajax
    Ne 26.01. 14:30 Tilburg - Zwolle
    Ne 26.01. 16:45 PSV Eindhoven - Twente
    Správce soutěže: Antonín Kohout