Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. března 2017
svátek má Gabriel.
Hlavní menu
  • ID: 11722
  • Návštěvy: 1108/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    2.liga - střed

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3043
    Týden:
    1108
    Dnes:
    86
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Kobra Praha - HC Vlci Jablonec nad Nisou; stav série 1:0

    Čt 23.03. 18:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou 8:2
    So 25.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Kobra Praha
    Po 27.03. 18:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou
    St 29.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Kobra Praha
    31.03. 00:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou

    Semifinále; BK Havlíčkův Brod - HC Moravské Budějovice 2005; stav série 1:0

    Čtvrtfinále; HC Kobra Praha - HC Stadion Vrchlabí; 3:2

    Ne 12.03. 13:00 Kobra Praha - Vrchlabí 3:4 pp
    Út 14.03. 18:00 Vrchlabí - Kobra Praha 6:3
    Čt 16.03. 18:00 Kobra Praha - Vrchlabí 4:2
    So 18.03. 18:00 Vrchlabí - Kobra Praha 2:4
    Po 20.03. 18:00 Kobra Praha - Vrchlabí 4:1

    Čtvrtfinále; BK Havlíčkův Brod - SKLH Žďár nad Sázavou; 3:1

    Ne 12.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 4:2
    Út 14.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 8:3
    Čt 16.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 4:1
    So 18.03. 17:30 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 2:3 pp

    Čtvrtfinále; HC Tábor - HC Vlci Jablonec nad Nisou; stav série 1:3

    Ne 12.03. 18:00 Tábor - Jablonec n.Nisou 1:2
    Út 14.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Tábor 5:2
    Čt 16.03. 18:00 Tábor - Jablonec n.Nisou 6:3
    So 18.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Tábor 6:5 pp

    Čtvrtfinále; HC Klatovy - HC Moravské Budějovice 2005; 1:3

    Ne 12.03. 17:30 Klatovy - Mor. Budějovice 5:2
    Út 14.03. 18:00 Mor. Budějovice - Klatovy 8:1
    Čt 16.03. 18:00 Klatovy - Mor. Budějovice 0:6
    So 18.03. 17:00 Mor. Budějovice - Klatovy 4:2

    Osmifinále; HC Kobra Praha - IHC Písek; 4:2

    So 25.02. 18:00 Kobra Praha - Písek 8:2
    Po 27.02. 18:00 Písek - Kobra Praha 2:3
    St 01.03. 18:00 Kobra Praha - Písek 6:7 pp
    03.03. 18:00 Písek - Kobra Praha 7:6 pp
    Ne 05.03. 17:00 Kobra Praha - Písek 12:2
    Út 07.03. 19:00 Písek - Kobra Praha 1:3

    Osmifinále; HC Klatovy - HC Lední medvědi Pelhřimov; 4:0

    So 25.02. 17:30 Klatovy - Pelhřimov 7:4
    Po 27.02. 18:00 Pelhřimov - Klatovy 5:6 np
    St 01.03. 18:00 Klatovy - Pelhřimov 8:3
    03.03. 18:00 Pelhřimov - Klatovy 3:8

    Osmifinále; HC Vlci Jablonec nad Nisou - NED Hockey Nymburk; 4:0

    So 25.02. 18:00 Jablonec n.Nisou - Nymburk 3:1
    Po 27.02. 18:00 Nymburk - Jablonec n.Nisou 1:5
    St 01.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Nymburk 3:1
    03.03. 18:00 Nymburk - Jablonec n.Nisou 3:6

    Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - SC Kolín; 4:3

    So 25.02. 18:00 Vrchlabí - Kolín 2:3
    Po 27.02. 18:07 Kolín - Vrchlabí 2:4
    St 01.03. 18:00 Vrchlabí - Kolín 4:2
    03.03. 18:07 Kolín - Vrchlabí 4:2
    Ne 05.03. 18:00 Vrchlabí - Kolín 4:3
    Út 07.03. 18:07 Kolín - Vrchlabí 8:2
    Čt 09.03. 18:00 Vrchlabí - Kolín 6:3

    Osmifinále; BK Havlíčkův Brod - TJ HC Řisuty; 4:1

    So 25.02. 17:00 Havlíčkův Brod - Řisuty 2:4
    Po 27.02. 18:00 Řisuty - Havlíčkův Brod 2:5
    St 01.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Řisuty 7:2
    03.03. 18:00 Řisuty - Havlíčkův Brod 3:4 np
    Ne 05.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Řisuty 3:1

    Osmifinále; HC Tábor - HC Klášterec nad Ohří; 4:1

    So 25.02. 18:00 Tábor - Klášterec n.Ohří 3:4
    Po 27.02. 18:00 Klášterec n.Ohří - Tábor 0:3
    St 01.03. 18:00 Tábor - Klášterec n.Ohří 2:1 pp
    03.03. 18:00 Klášterec n.Ohří - Tábor 2:3
    Ne 05.03. 18:00 Tábor - Klášterec n.Ohří 13:1

    Osmifinále; HC Moravské Budějovice 2005 - HC Děčín; 4:3

    So 25.02. 17:00 Mor. Budějovice - Děčín 4:3
    Po 27.02. 18:00 Děčín - Mor. Budějovice 5:2
    St 01.03. 18:00 Mor. Budějovice - Děčín 5:6 np
    03.03. 18:00 Děčín - Mor. Budějovice 1:2
    Ne 05.03. 17:00 Mor. Budějovice - Děčín 6:3
    Út 07.03. 18:00 Děčín - Mor. Budějovice 3:2 np
    Čt 09.03. 18:00 Mor. Budějovice - Děčín 4:1

    Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Trutnov; 4:1

    So 25.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Trutnov 3:1
    Po 27.02. 18:00 Trutnov - Žďár nad Sázavou 4:2
    St 01.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Trutnov 3:2 pp
    03.03. 18:00 Trutnov - Žďár nad Sázavou 2:3 pp
    Ne 05.03. 17:30 Žďár nad Sázavou - Trutnov 5:1
    Správce soutěže: Jan "Astix" Šejhl
     . : Máš tam chybu u Tábora ten bude hrát s Jabloncem
    22:52  09.03. 2017
     R. Zelenka: proč se mi v tipovačce zobrazuje jenom sér...
    07:30  24.02. 2017
     P. Hubáček: bude http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php...
    13:47  19.02. 2017
     P. Hubáček: fotky - DS - JH - http://gimax.rajce.idnes...
    14:42  08.01. 2017
     P. Hubáček: dle jejich webu by měl už v sobotu hrát v ...
    15:40  23.09. 2016