Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. května 2019
svátek má Vladimír.
Hlavní menu
  • ID: 13720
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3033
    Týden:
    56
    Dnes:
    15
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    O postup do Chance ligy; HC Baník Sokolov - HC Moravské Budějovice; 4:0

    05.04. 18:00 Sokolov - Mor. Budějovice 5:0k
    Ne 07.04. 17:00 Mor. Budějovice - Sokolov 0k:5
    Út 09.04. 18:00 Sokolov - Mor. Budějovice 5:0k
    Čt 11.04. 18:00 Mor. Budějovice - Sokolov 1:4

    Finále; BK Havlíčkův Brod - HC Moravské Budějovice; 0:3

    Ne 24.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Mor. Budějovice 3:6
    Út 26.03. 18:00 Mor. Budějovice - Havlíčkův Brod 4:1
    Čt 28.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Mor. Budějovice 5:7

    Finále; HC Baník Sokolov - HC Stadion Vrchlabí; 3:2

    Ne 24.03. 17:30 Sokolov - Vrchlabí 4:1
    Út 26.03. 18:00 Vrchlabí - Sokolov 4:1
    Čt 28.03. 18:00 Sokolov - Vrchlabí 3:4 np
    So 30.03. 18:00 Vrchlabí - Sokolov 2:5
    Po 01.04. 18:00 Sokolov - Vrchlabí 2:1

    Semifinále; BK Havlíčkův Brod - HC Bobři Valašské Meziříčí; 3:1

    Semifinále; Draci Šumperk - HC Moravské Budějovice; 1:3

    St 13.03. 18:00 Šumperk - Mor. Budějovice 3:1
    15.03. 18:00 Mor. Budějovice - Šumperk 4:3 np
    Ne 17.03. 17:00 Šumperk - Mor. Budějovice 1:2
    Út 19.03. 18:00 Mor. Budějovice - Šumperk 5:2

    Semifinále; HC Baník Sokolov - Mostečtí Lvi; 3:0

    St 13.03. 18:00 Sokolov - Mostečtí Lvi 9:5
    15.03. 18:00 Mostečtí Lvi - Sokolov 3:4 np
    Ne 17.03. 17:30 Sokolov - Mostečtí Lvi 9:1

    Semifinále; HC Stadion Vrchlabí - SC Kolín; 3:1

    St 13.03. 18:00 Vrchlabí - Kolín 4:6
    15.03. 18:07 Kolín - Vrchlabí 1:6
    Ne 17.03. 18:00 Vrchlabí - Kolín 2:1
    Út 19.03. 18:07 Kolín - Vrchlabí 2:4

    Čtvrtfinále; SHK iClinic Hodonín - HC Moravské Budějovice; 2:3

    So 02.03. 17:00 Hodonín - Mor. Budějovice 3:1
    Po 04.03. 18:00 Mor. Budějovice - Hodonín 4:2
    St 06.03. 18:00 Hodonín - Mor. Budějovice 4:2
    08.03. 18:00 Mor. Budějovice - Hodonín 2:1
    Ne 10.03. 17:00 Hodonín - Mor. Budějovice 2:4

    Čtvrtfinále; Draci Šumperk - IHC Písek: 3:2

    So 02.03. 17:00 Šumperk - Písek 5:1
    Po 04.03. 18:00 Písek - Šumperk 3:2
    St 06.03. 18:00 Šumperk - Písek 6:0
    08.03. 18:00 Písek - Šumperk 3:2 np
    Ne 10.03. 17:00 Šumperk - Písek 6:1

    Čtvrtfinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Bobři Valašské Meziříčí; 1:3

    Čtvrtfinále; BK Havlíčkův Brod - HC Tatra Kopřivnice; 3:2

    So 02.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Kopřivnice 4:3 pp
    Po 04.03. 18:00 Kopřivnice - Havlíčkův Brod 5:4 pp
    St 06.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Kopřivnice 5:4
    08.03. 18:00 Kopřivnice - Havlíčkův Brod 4:3 pp
    Ne 10.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Kopřivnice 7:1

    Čtvrtfinále; HC Vlci Jablonec nad Nisou - Mostečtí Lvi: 1:3

    So 02.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Mostečtí Lvi 3:4
    Po 04.03. 18:00 Mostečtí Lvi - Jablonec n.Nisou 4:3
    St 06.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Mostečtí Lvi 9:1
    08.03. 18:00 Mostečtí Lvi - Jablonec n.Nisou 8:1

    Čtvrtfinále; HC Stadion Vrchlabí - HC Děčín; 3:0

    So 02.03. 18:00 Vrchlabí - Děčín 5:2
    Po 04.03. 18:00 Děčín - Vrchlabí 4:5
    St 06.03. 18:00 Vrchlabí - Děčín 3:1

    Čtvrtfinále; HC Klatovy - SC Kolín; 0:3

    So 02.03. 17:30 Klatovy - Kolín 1:4
    Po 04.03. 18:07 Kolín - Klatovy 4:3 pp
    St 06.03. 18:00 Klatovy - Kolín 2:4

    Čtvrtfinále; HC Baník Sokolov - NED Hockey Nymburk; 3:0

    So 02.03. 17:30 Sokolov - Nymburk 5:0
    Po 04.03. 18:00 Nymburk - Sokolov 1:4
    St 06.03. 18:00 Sokolov - Nymburk 8:0
    Správce soutěže: Jan Šejhl