Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. dubna 2017
svátek má Vojtěch.
Hlavní menu
  • ID: 11815
  • Návštěvy: 141/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3301
    Týden:
    141
    Dnes:
    26
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; Česká Třebová vs. Světlá n/S; stav série 2:3

    Ne 12.03. 17:00 Česká Třebová - Světlá n. Sáz. 2:3
    St 15.03. 19:00 Světlá n. Sáz. - Česká Třebová 4:3
    Ne 19.03. 17:00 Česká Třebová - Světlá n. Sáz. 8:6
    St 22.03. 19:00 Světlá n. Sáz. - Česká Třebová 1:2 pp
    Ne 26.03. 17:00 Česká Třebová - Světlá n. Sáz. 1:4

    O 3. místo; Moravská Třebová vs. Chrudim; na body 2:2, tie-break 0:0, nájezdy 1:0

    Ne 12.03. 18:00 Chrudim - M.Třebová 6:2
    Ne 19.03. 17:00 M.Třebová - Chrudim 4:3
    Ne 19.03. 17:01 M.Třebová - Chrudim 1:0 np

    Semifinále; M. Třebová vs. Světlá n/S; stav série 2:3

    Ne 26.02. 17:00 M.Třebová - Světlá n. Sáz. 7:6 pp
    St 01.03. 18:30 Světlá n. Sáz. - M.Třebová 0:5
    Ne 05.03. 17:00 M.Třebová - Světlá n. Sáz. 3:5
    Út 07.03. 18:30 Světlá n. Sáz. - M.Třebová 6:2
    Čt 09.03. 19:00 M.Třebová - Světlá n. Sáz. 1:3

    Semifinále; Č. Třebová vs. Chrudim; stav série 3:1

    Ne 26.02. 17:00 Česká Třebová - Chrudim 5:3
    St 01.03. 18:30 Chrudim - Česká Třebová 6:3
    Ne 05.03. 17:00 Česká Třebová - Chrudim 4:3
    Út 07.03. 18:30 Chrudim - Česká Třebová 2:3

    Čtvrtfinále; Choceň vs. Chrudim; stav série 0:3

    Ne 05.02. 17:00 Choceň - Chrudim 3:11
    St 08.02. 18:30 Chrudim - Choceň 5:4
    Ne 12.02. 17:00 Choceň - Chrudim 3:4 pp

    Čtvrtfinále; Světlá n/S vs. Hlinsko; stav série 3:0

    Ne 05.02. 17:00 Světlá n. Sáz. - Hlinsko 5:3
    St 08.02. 18:30 Hlinsko - Světlá n. Sáz. 1:5
    Ne 12.02. 17:00 Světlá n. Sáz. - Hlinsko 8:5

    Čtvrtfinále; M. Třebová vs. Litomyšl; stav série 3:1

    Ne 05.02. 17:00 M.Třebová - Litomyšl 1:0
    St 08.02. 18:30 Litomyšl - M.Třebová 5:4 np
    Ne 12.02. 17:00 M.Třebová - Litomyšl 7:1
    St 15.02. 18:30 Litomyšl - M.Třebová 4:6

    Čtvrtfinále; Č. Třebová vs. Havl. Brod "B"; stav série 3:2

    Ne 05.02. 17:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod B 10:2
    St 08.02. 18:30 Havlíčkův Brod B - Česká Třebová 0:5
    Ne 12.02. 17:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod B 3:4 np
    St 15.02. 18:30 Havlíčkův Brod B - Česká Třebová 5:2
    Ne 19.02. 17:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod B 4:3
    Správce soutěže: Petr »Gimax« Hubáček
     P. Hubáček: teda 8:6pp....já jsem umělec :D když se da...
    16:13  26.03. 2017
     P. Hubáček: do 2. ligy, ale nikdo z tohoto kraje zájem...
    22:07  22.03. 2017
     P. Hubáček: zpracoval jsem všechny letošní krajské jun...
    23:09  21.03. 2017
     P. Hubáček: kontumace - Hlinsko - Světlá http://pardu...
    13:46  23.01. 2017
     P. Hubáček: los II. části udělám během čtvrtka
    22:44  14.12. 2016