Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13597
  • Návštěvy: 19/1
  • Liga mistrů
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    172
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.kolo

    St 07.10. 20:30 SønderjyskE - ZSC Lions
    Út 13.10. 19:45 ZSC Lions - SønderjyskE

    1.kolo

    St 07.10. 20:20 Bolzano - Biel
    St 14.10. 19:45 Biel - Bolzano

    1.kolo

    St 07.10. 20:00 Grenoble - Mannheim
    St 14.10. 20:00 Mannheim - Grenoble

    1.kolo

    St 07.10. 18:00 Ilves - München
    Út 13.10. 19:00 München - Ilves

    1.kolo

    St 07.10. 18:00 Stavanger - Rögle
    Út 13.10. 18:00 Rögle - Stavanger

    1.kolo

    St 07.10. 18:00 Yunost Minsk - Třinec
    Út 13.10. 17:00 Třinec - Yunost Minsk

    1.kolo

    St 07.10. 18:00 Liberec - Tychy
    Út 13.10. 19:30 Tychy - Liberec

    1.kolo

    Út 06.10. 18:00 Skellefteå - Zug
    Út 13.10. 19:45 Zug - Skellefteå

    1.kolo

    Út 06.10. 20:20 Vienna - Davos
    St 14.10. 19:45 Vienna - Davos

    1.kolo

    Út 06.10. 20:30 Cardiff - Färjestads
    Út 13.10. 18:00 Färjestads - Cardiff

    1.kolo

    Út 06.10. 18:00 Neman Grodno - Frölunda
    St 14.10. 18:00 Frölunda - Neman Grodno

    1.kolo

    Út 06.10. 19:00 Eisbären - Luleå
    Út 13.10. 18:00 Luleå - Eisbären

    1.kolo

    Út 06.10. 18:00 Sparta Praha - Rauma
    St 14.10. 18:00 Rauma - Sparta Praha

    1.kolo

    Út 06.10. 19:45 Servette - Straubing
    Út 13.10. 19:00 Straubing - Servette

    1.kolo

    Út 06.10. 18:00 Tappara - Salzburg
    Út 13.10. 20:20 Salzburg - Tappara

    1.kolo

    Út 06.10. 20:30 Aalborg - Kärpät
    St 14.10. 18:00 Kärpät - Aalborg
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek