Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. března 2017
svátek má Emanuel.
Hlavní menu
  • ID: 11683
  • Návštěvy: 83/1
  • Liga mistrů
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2016       MS 2015

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
1191
Týden:
83
Dnes:
6
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

Út 07.02. 19:05 Frölunda - Sparta Praha 4:3 pp

Semifinále

Út 10.01. 19:00 Frölunda - Fribourg-Gottéron 5:1
Út 17.01. 20:15 Fribourg-Gottéron - Frölunda 0:4

Semifinále

Út 10.01. 20:00 Växjö - Sparta Praha 1:2
Út 17.01. 18:30 Sparta Praha - Växjö 4:0

Čtvrtfinále

St 07.12. 19:45 Bern - Sparta Praha 1:1
Út 13.12. 18:30 Sparta Praha - Bern 4:1

Čtvrtfinále

Út 06.12. 17:00 Vítkovice - Fribourg-Gottéron 2:5
Út 13.12. 19:45 Fribourg-Gottéron - Vítkovice 3:2

Čtvrtfinále

Út 06.12. 20:00 Frölunda - Linköpings 4:0
Út 13.12. 20:00 Linköpings - Frölunda 2:5

Čtvrtfinále

Út 06.12. 19:45 ZSC Lions - Växjö 0:0
Út 13.12. 19:00 Växjö - ZSC Lions 3:2

Osmifinále

Út 01.11. 19:30 Sparta Praha - HV71 2:4
Út 08.11. 19:30 HV71 - Sparta Praha 0:5

Osmifinále

Út 01.11. 18:00 SaiPa - Växjö 3:2
Út 08.11. 19:00 Växjö - SaiPa 4:2 pp

Osmifinále

Út 01.11. 20:00 Linköpings - HIFK 1:1
Út 08.11. 18:00 HIFK - Linköpings 0:1

Osmifinále

Út 01.11. 18:00 Liberec - Vítkovice 1:0
Út 08.11. 17:00 Vítkovice - Liberec 3:1 pp

Osmifinále

Út 01.11. 18:00 KalPa - Fribourg-Gottéron 1:1
Út 08.11. 19:45 Fribourg-Gottéron - KalPa 3:2 pp

Osmifinále

Út 01.11. 19:45 Bern - JYP 3:2
Út 08.11. 18:00 JYP - Bern 3:3

Osmifinále

Út 01.11. 19:30 Eisbären - Frölunda 1:6
Út 08.11. 20:00 Frölunda - Eisbären 4:1

Osmifinále

Út 01.11. 19:45 Lugano - ZSC Lions 3:2
St 09.11. 19:45 ZSC Lions - Lugano 4:2 pp

1.kolo

Út 04.10. 20:00 HV71 - Rauma 2:0
Út 11.10. 18:00 Rauma - HV71 3:4

1.kolo

Út 04.10. 19:45 Lugano - Plzeň 4:1
Út 11.10. 18:00 Plzeň - Lugano 3:3

1.kolo

Út 04.10. 19:45 Košice - Fribourg-Gottéron 1:1
Út 11.10. 19:45 Fribourg-Gottéron - Košice 4:1

1.kolo

Út 04.10. 19:30 Wolfsburg - ZSC Lions 1:4
Út 11.10. 19:45 ZSC Lions - Wolfsburg 5:2

1.kolo

Út 04.10. 19:30 Salzburg - Bern 1:4
Út 11.10. 19:45 Bern - Salzburg 3:3

1.kolo

Út 04.10. 19:30 Eisbären - Zug 4:0
Út 11.10. 19:45 Zug - Eisbären 1:2

1.kolo

Út 04.10. 18:00 JYP - Skellefteå 4:0
Út 11.10. 19:00 Skellefteå - JYP 4:2

1.kolo

Út 04.10. 18:00 Tappara - SaiPa 0:2
Út 11.10. 18:00 SaiPa - Tappara 4:2

1.kolo

Út 04.10. 18:00 KalPa - Djurgårdens 2:0
Út 11.10. 19:00 Djurgårdens - KalPa 2:1

1.kolo

Út 04.10. 18:00 Yunost Minsk - Frölunda 3:2
Út 11.10. 19:00 Frölunda - Yunost Minsk 5:0

1.kolo

Út 04.10. 18:00 München - Växjö 1:1
Út 11.10. 19:00 Växjö - München 4:3

1.kolo

Út 04.10. 17:30 Sparta Praha - Kärpät 1:1
Út 11.10. 18:00 Kärpät - Sparta Praha 0:1 pp

1.kolo

Út 04.10. 18:00 Liberec - Färjestads 4:1
Út 11.10. 19:00 Färjestads - Liberec 2:0

1.kolo

Út 04.10. 18:00 Turku - HIFK 1:1
Út 11.10. 18:00 HIFK - Turku 5:4 np

1.kolo

Út 04.10. 17:00 Vítkovice - Nitra 7:0
Út 11.10. 18:00 Nitra - Vítkovice 0:5

1.kolo

Út 04.10. 19:45 Davos - Linköpings 4:7
Út 11.10. 20:00 Linköpings - Davos 2:3
Správce soutěže: Lukáš Manoušek