Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 14511
  • Návštěvy: 281/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    938
    Týden:
    281
    Dnes:
    57
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    49.kolo

    So 19.10. 09:00 Vladivostok - Čerepovec
    So 19.10. 09:00 Kunlun - Dynamo Moskva
    So 19.10. 13:30 Ufa - Kazaň
    So 19.10. 16:00 CSKA Moskva - Čeljabinsk
    So 19.10. 16:00 Helsinki - Nižnij Novgorod
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulky divizí KHL

    #   Bobrov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 20 9 2 2 7 47:39 24
    2. web > 16 6 3 2 5 46:45 20
    3. web > 18 4 2 3 9 46:56 15
    4. web > 18 3 3 0 12 30:67 12
    #   Charlamov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 17 13 1 0 3 60:32 28
    2. web > 19 6 4 2 7 47:46 22
    3. web > 21 6 2 2 11 36:51 18
    4. web > 20 5 2 3 10 40:48 17
    5. web > 19 5 1 4 9 42:52 16
    #   Tarasov Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 18 13 2 1 2 64:24 31
    2. web > 18 10 4 1 3 47:28 29
    3. web > 20 7 4 1 8 55:50 23
    4. web > 19 8 1 3 7 48:47 21
    5. web > 19 4 4 1 10 42:51 17
    6. web > 18 7 1 0 10 43:50 16
    7. web > 19 4 1 5 9 37:53 15
    #   Černyšev Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 18 11 1 3 3 54:37 27
    2. web > 17 11 0 2 4 36:27 24
    3. web > 18 10 0 4 4 38:34 24
    4. web > 18 6 5 1 6 37:37 23
    5. web > 18 9 1 2 6 41:38 22
    6. web > 19 6 1 3 9 30:36 17
    7. web > 18 4 3 2 9 38:49 16

    50.kolo

    Ne 20.10. 13:00 Nur-Sultan - Podolsk
    Ne 20.10. 14:00 Magnitogorsk - Omsk
    Ne 20.10. 16:00 Petrohrad - Spartak Moskva
    Ne 20.10. 16:30 Dinamo Riga - Nižněkamsk
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček