Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 27. května 2017
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 11877
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Tipsport extraliga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    511
    Týden:
    50
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    So 15.04. 18:00 Banská Bystrica - Nitra 4:1
    Ne 16.04. 18:00 Banská Bystrica - Nitra 3:4
    St 19.04. 18:00 Nitra - Banská Bystrica 2:3
    Čt 20.04. 18:00 Nitra - Banská Bystrica 1:2
    So 22.04. 18:30 Banská Bystrica - Nitra 6:2

    Semifinále

    Po 03.04. 18:00 Nitra - Žilina 5:0
    Út 04.04. 18:00 Nitra - Žilina 3:2
    07.04. 18:00 Žilina - Nitra 2:4
    So 08.04. 18:30 Žilina - Nitra 3:4

    Semifinále

    So 01.04. 18:00 Banská Bystrica - Martin 6:3
    Ne 02.04. 18:00 Banská Bystrica - Martin 5:1
    St 05.04. 18:00 Martin - Banská Bystrica 4:1
    Čt 06.04. 18:00 Martin - Banská Bystrica 0:7
    Ne 09.04. 18:00 Banská Bystrica - Martin 6:2

    Čtvrtfinále

    So 18.03. 18:00 Žilina - Zvolen 5:2
    Ne 19.03. 18:00 Žilina - Zvolen 2:3
    St 22.03. 18:00 Zvolen - Žilina 3:5
    Čt 23.03. 18:00 Zvolen - Žilina 5:4
    So 25.03. 18:00 Žilina - Zvolen 5:1
    Po 27.03. 18:00 Zvolen - Žilina 3:2 pp
    St 29.03. 18:00 Žilina - Zvolen 3:2

    Čtvrtfinále

    So 18.03. 18:00 Košice - Martin 4:0
    Ne 19.03. 18:00 Košice - Martin 1:2
    St 22.03. 18:00 Martin - Košice 4:1
    Čt 23.03. 18:00 Martin - Košice 3:0
    So 25.03. 18:00 Košice - Martin 3:1
    Po 27.03. 18:00 Martin - Košice 1:0

    Čtvrtfinále

    Čt 16.03. 18:00 Nitra - Poprad 7:0
    17.03. 18:00 Nitra - Poprad 3:0
    Po 20.03. 18:00 Poprad - Nitra 3:4 pp
    Út 21.03. 18:00 Poprad - Nitra 1:5

    Čtvrtfinále

    Čt 16.03. 18:00 Banská Bystrica - Nové Zámky 8:2
    17.03. 18:00 Banská Bystrica - Nové Zámky 8:0
    Po 20.03. 18:00 Nové Zámky - Banská Bystrica 1:4
    Út 21.03. 18:00 Nové Zámky - Banská Bystrica 3:2
    24.03. 18:00 Banská Bystrica - Nové Zámky 5:1
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek