Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 14630
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Rakousko

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    107
    Týden:
    62
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    So 19.10. 19:30 Bregenzerwald - Zell am See
    So 19.10. 19:30 Lustenau - Kitzbühel
    So 19.10. 19:30 Vipiteno - Asiago
    So 19.10. 20:00 Val Pusteria - Salzburg 2
    So 19.10. 20:30 Gherdeina - Klagenfurt 2
    Ne 20.10. 17:30 Cortina - Fassa
    Ne 20.10. 17:30 Lustenau - Zell am See
    St 23.10. 19:30 Bregenzerwald - Asiago
    St 23.10. 19:30 Zell am See - Ritten
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 9 7 0 0 2 39:25 21
    2. web > 9 6 1 0 2 32:13 20
    3. web > 9 5 2 1 1 46:28 20
    4. web > 7 5 1 1 0 31:13 18
    5. web > 9 5 1 1 2 23:18 18
    6. web > 8 4 1 0 3 29:28 14
    7. web > 9 3 2 1 3 30:32 14
    8. web > 7 4 0 1 2 35:24 13
    9. web > 8 4 0 1 3 25:23 13
    10. web > 6 3 1 0 2 24:16 11
    11. web > 8 3 0 2 3 25:29 11
    12. web > 8 3 0 1 4 22:24 10
    13. web > 9 3 0 1 5 18:36 10
    14. web > 9 2 1 1 5 24:28 9
    15. web > 8 2 0 1 5 23:26 7
    16. web > 8 1 1 0 6 27:44 5
    17. web > 7 1 0 0 6 11:24 3
    18. web > 8 0 1 0 7 12:45 2

    11.kolo

    Čt 24.10. 19:00 Jesenice - Cortina
    Čt 24.10. 19:00 Linz 2 - Gherdeina
    Čt 24.10. 19:15 Salzburg 2 - Lustenau
    Čt 24.10. 19:30 Feldkirch - Kitzbühel
    Čt 24.10. 19:30 Klagenfurt 2 - Vipiteno
    Čt 24.10. 20:00 Val Pusteria - HK Ljubljana
    25.10. 20:00 Fassa - Vienna 2
    So 26.10. 17:30 HK Ljubljana - Jesenice
    Správce soutěže: Antonín Kohout