Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. května 2017
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 11846
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2016       MS 2015

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
479
Týden:
17
Dnes:
4
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

So 01.04. 18:00 Stavanger - Frisk Asker 4:3 pp
Po 03.04. 19:00 Frisk Asker - Stavanger 4:2
St 05.04. 19:00 Stavanger - Frisk Asker 5:1
07.04. 19:00 Frisk Asker - Stavanger 2:1 pp
Ne 09.04. 18:00 Stavanger - Frisk Asker 4:3 pp
Út 11.04. 19:00 Frisk Asker - Stavanger 2:5

Semifinále

So 18.03. 18:00 Frisk Asker - Lillehammer 1:2
Po 20.03. 19:00 Lillehammer - Frisk Asker 4:8
St 22.03. 19:00 Frisk Asker - Lillehammer 4:3 pp
24.03. 19:00 Lillehammer - Frisk Asker 0:6
Ne 26.03. 18:00 Frisk Asker - Lillehammer 5:1

Semifinále

So 18.03. 18:00 Stavanger - Sarpsborg 4:1
Po 20.03. 19:00 Sarpsborg - Stavanger 0:2
St 22.03. 19:00 Stavanger - Sarpsborg 3:0
24.03. 19:00 Sarpsborg - Stavanger 0:4

Čtvrtfinále

So 04.03. 18:00 Frisk Asker - Vålerenga 5:0
Po 06.03. 19:00 Vålerenga - Frisk Asker 3:2
St 08.03. 19:00 Frisk Asker - Vålerenga 3:2 pp
10.03. 19:00 Vålerenga - Frisk Asker 3:0
Ne 12.03. 18:00 Frisk Asker - Vålerenga 5:2
Út 14.03. 19:00 Vålerenga - Frisk Asker 2:3 pp

Čtvrtfinále

So 04.03. 18:00 Storhamar - Sarpsborg 3:4 pp
Po 06.03. 19:00 Sarpsborg - Storhamar 2:5
St 08.03. 19:00 Storhamar - Sarpsborg 0:3
10.03. 19:00 Sarpsborg - Storhamar 2:4
Ne 12.03. 18:00 Storhamar - Sarpsborg 2:1 pp
Út 14.03. 19:00 Sarpsborg - Storhamar 4:1
Čt 16.03. 19:00 Storhamar - Sarpsborg 0:1

Čtvrtfinále

So 04.03. 18:00 Lorenskog - Lillehammer 3:1
Po 06.03. 19:00 Lillehammer - Lorenskog 4:2
St 08.03. 19:00 Lorenskog - Lillehammer 4:3
10.03. 19:00 Lillehammer - Lorenskog 1:3
Ne 12.03. 18:00 Lorenskog - Lillehammer 2:3
Út 14.03. 19:00 Lillehammer - Lorenskog 6:2
Čt 16.03. 19:00 Lorenskog - Lillehammer 1:2 pp

Čtvrtfinále

So 04.03. 18:00 Stavanger - Stjernen 5:3
Po 06.03. 19:00 Stjernen - Stavanger 4:6
St 08.03. 19:00 Stavanger - Stjernen 5:2
10.03. 19:00 Stjernen - Stavanger 2:5
Správce soutěže: Lukáš Manoušek