Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. dubna 2017
svátek má Vlastislav.
Hlavní menu
  • ID: 11838
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    393
    Týden:
    52
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Ne 09.04. 16:45 München - Wolfsburg 3:2 pp
    Út 11.04. 19:00 Wolfsburg - München 2:3
    Čt 13.04. 19:30 München - Wolfsburg 1:2
    So 15.04. 19:00 Wolfsburg - München 2:7
    Po 17.04. 15:15 München - Wolfsburg 4:0

    Semifinále

    24.03. 19:30 Nürnberg - Wolfsburg 5:1
    Ne 26.03. 14:00 Wolfsburg - Nürnberg 5:3
    St 29.03. 19:30 Nürnberg - Wolfsburg 3:4 pp
    31.03. 19:30 Wolfsburg - Nürnberg 4:3
    Ne 02.04. 14:00 Nürnberg - Wolfsburg 4:1
    Út 04.04. 19:00 Wolfsburg - Nürnberg 3:0

    Semifinále

    24.03. 19:30 München - Eisbären 2:3 pp
    Ne 26.03. 16:45 Eisbären - München 1:2
    Út 28.03. 19:30 München - Eisbären 5:1
    31.03. 19:30 Eisbären - München 1:3
    Ne 02.04. 16:30 München - Eisbären 2:1 pp

    Čtvrtfinále

    St 08.03. 19:30 Nürnberg - Augsburger 1:4
    10.03. 19:30 Augsburger - Nürnberg 1:3
    Ne 12.03. 16:30 Nürnberg - Augsburger 5:3
    Út 14.03. 19:30 Augsburger - Nürnberg 4:0
    17.03. 19:30 Nürnberg - Augsburger 1:5
    Ne 19.03. 16:30 Augsburger - Nürnberg 0:3
    Út 21.03. 20:00 Nürnberg - Augsburger 5:3

    6.kolo

    Út 07.03. 19:30 Kölner - Wolfsburg 2:1 pp
    10.03. 19:30 Wolfsburg - Kölner 3:1
    Ne 12.03. 19:00 Kölner - Wolfsburg 0:4
    St 15.03. 19:30 Wolfsburg - Kölner 5:1
    17.03. 19:30 Kölner - Wolfsburg 3:1
    Ne 19.03. 19:00 Wolfsburg - Kölner 0:1
    Út 21.03. 20:00 Kölner - Wolfsburg 0:1

    Čtvrtfinále

    Út 07.03. 19:30 Mannheim - Eisbären 4:3 pp
    10.03. 19:30 Eisbären - Mannheim 6:3
    Ne 12.03. 14:00 Mannheim - Eisbären 3:2
    St 15.03. 19:30 Eisbären - Mannheim 6:1
    17.03. 19:30 Mannheim - Eisbären 3:1
    Ne 19.03. 14:00 Eisbären - Mannheim 4:3 pp
    Út 21.03. 20:00 Mannheim - Eisbären 1:2 pp

    Čtvrtfinále

    Út 07.03. 19:30 München - Bremerhaven 4:1
    10.03. 19:30 Bremerhaven - München 0:3
    Ne 12.03. 16:45 München - Bremerhaven 3:2
    St 15.03. 19:30 Bremerhaven - München 2:8

    Předkolo

    St 01.03. 19:30 Ingolstadt - Bremerhaven 1:4
    03.03. 19:30 Bremerhaven - Ingolstadt 6:5

    Předkolo

    St 01.03. 19:30 Eisbären - Straubing 3:1
    03.03. 19:30 Straubing - Eisbären 2:3 pp
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek