Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. května 2017
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 10635
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2016       MS 2015

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
455
Týden:
14
Dnes:
1
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

Út 14.03. 17:00 Miskolci - MAC Budapest 5:4 pp
Čt 16.03. 19:45 MAC Budapest - Miskolci 3:0
So 18.03. 19:00 Miskolci - MAC Budapest 4:3
Po 20.03. 18:00 MAC Budapest - Miskolci 3:4
St 22.03. 17:00 Miskolci - MAC Budapest 2:1

Semifinále

Út 28.02. 19:00 MAC Budapest - Debreceni 6:1
Čt 02.03. 18:00 Debreceni - MAC Budapest 1:5
So 04.03. 19:00 MAC Budapest - Debreceni 7:2
Po 06.03. 18:00 Debreceni - MAC Budapest 4:2
St 08.03. 19:00 MAC Budapest - Debreceni 5:1

Semifinále

Út 28.02. 18:30 Miskolci - Újpesti 1:2
Čt 02.03. 19:00 Újpesti - Miskolci 1:4
So 04.03. 18:00 Miskolci - Újpesti 4:2
Po 06.03. 18:00 Újpesti - Miskolci 2:5
St 08.03. 18:30 Miskolci - Újpesti 2:1

Čtvrtfinále

Út 14.02. 18:30 Miskolci - Ferencváros 4:5
Čt 16.02. 18:00 Ferencváros - Miskolci 3:1
So 18.02. 18:00 Miskolci - Ferencváros 6:0
Po 20.02. 18:00 Ferencváros - Miskolci 1:4
St 22.02. 18:30 Miskolci - Ferencváros 0:3
24.02. 18:00 Ferencváros - Miskolci 1:3
Ne 26.02. 18:00 Miskolci - Ferencváros 3:0

Čtvrtfinále

Út 14.02. 19:00 MAC Budapest - Székesfehérvár B 7:1
Čt 16.02. 18:30 Székesfehérvár B - MAC Budapest 2:3 pp
So 18.02. 19:00 MAC Budapest - Székesfehérvár B 2:3 np
Po 20.02. 18:30 Székesfehérvár B - MAC Budapest 3:4 pp
St 22.02. 19:00 MAC Budapest - Székesfehérvár B 3:1

Čtvrtfinále

Út 14.02. 18:00 Újpesti - Dunaújvárosi 0:1
Čt 16.02. 18:00 Dunaújvárosi - Újpesti 4:2
So 18.02. 19:00 Újpesti - Dunaújvárosi 9:4
Po 20.02. 18:00 Dunaújvárosi - Újpesti 2:3
St 22.02. 18:00 Újpesti - Dunaújvárosi 4:3
24.02. 18:00 Dunaújvárosi - Újpesti 5:4 np
Ne 26.02. 18:30 Újpesti - Dunaújvárosi 3:2 pp

Čtvrtfinále

Út 14.02. 18:00 Debreceni - Braşov 6:3
St 15.02. 18:00 Debreceni - Braşov 2:5
So 18.02. 17:30 Braşov - Debreceni 2:3
Ne 19.02. 17:30 Braşov - Debreceni 7:4
St 22.02. 18:00 Debreceni - Braşov 6:1
24.02. 17:30 Braşov - Debreceni 3:1
Ne 26.02. 18:30 Debreceni - Braşov 4:3
Správce soutěže: Lukáš Manoušek