Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. dubna 2017
svátek má Vlastislav.
Hlavní menu
  • ID: 11889
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Finsko

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    311
    Týden:
    41
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Út 18.04. 17:30 Tappara - KalPa 2:3
    Čt 20.04. 17:30 KalPa - Tappara 3:2
    So 22.04. 16:00 Tappara - KalPa 2:1
    Po 24.04. 17:30 KalPa - Tappara 2:5
    Út 25.04. 17:30 Tappara - KalPa 2:1
    Čt 27.04. 17:30 KalPa - Tappara 1:3

    O 3. místo

    21.04. 17:30 JYP - HIFK 6:5 pp

    Semifinále

    St 05.04. 17:30 KalPa - JYP 2:0
    07.04. 17:30 JYP - KalPa 0:3
    So 08.04. 16:00 KalPa - JYP 0:1
    Po 10.04. 17:30 JYP - KalPa 2:0
    St 12.04. 17:30 KalPa - JYP 2:0
    Čt 13.04. 17:30 JYP - KalPa 4:2
    So 15.04. 16:00 KalPa - JYP 5:1

    Semifinále

    Út 04.04. 17:30 Tappara - HIFK 2:0
    Čt 06.04. 17:30 HIFK - Tappara 2:5
    So 08.04. 16:00 Tappara - HIFK 2:3
    Po 10.04. 17:30 HIFK - Tappara 0:2
    St 12.04. 17:30 Tappara - HIFK 4:3

    Čtvrtfinále

    St 22.03. 17:30 JYP - Hämeenlinna 3:2 pp
    24.03. 17:30 Hämeenlinna - JYP 2:1
    So 25.03. 16:00 JYP - Hämeenlinna 2:3 pp
    Po 27.03. 17:30 Hämeenlinna - JYP 1:3
    St 29.03. 17:30 JYP - Hämeenlinna 3:2 pp
    31.03. 17:30 Hämeenlinna - JYP 5:2
    So 01.04. 16:00 JYP - Hämeenlinna 3:2

    Čtvrtfinále

    St 22.03. 17:30 KalPa - Lahti 2:1 pp
    24.03. 17:30 Lahti - KalPa 2:3 pp
    So 25.03. 16:00 KalPa - Lahti 1:2
    Po 27.03. 17:30 Lahti - KalPa 2:5
    St 29.03. 17:30 KalPa - Lahti 6:0

    Čtvrtfinále

    Út 21.03. 17:30 Turku - HIFK 4:1
    Čt 23.03. 17:30 HIFK - Turku 3:1
    So 25.03. 16:00 Turku - HIFK 4:1
    Po 27.03. 17:30 HIFK - Turku 3:2 pp
    St 29.03. 17:30 Turku - HIFK 2:5
    31.03. 17:30 HIFK - Turku 3:2 pp

    Čtvrtfinále

    Út 21.03. 17:30 Tappara - Ilves 3:6
    Čt 23.03. 17:30 Ilves - Tappara 1:2 pp
    So 25.03. 16:00 Tappara - Ilves 0:1 pp
    Po 27.03. 17:30 Ilves - Tappara 0:4
    St 29.03. 17:30 Tappara - Ilves 2:4
    31.03. 17:30 Ilves - Tappara 1:2 pp
    So 01.04. 16:00 Tappara - Ilves 2:0

    Předkolo

    St 15.03. 17:30 Pori - Ilves 3:2 pp
    Čt 16.03. 17:30 Ilves - Pori 6:1
    So 18.03. 16:00 Pori - Ilves 0:1 pp

    Předkolo

    St 15.03. 17:30 Kärpät - HIFK 3:4 pp
    Čt 16.03. 17:30 HIFK - Kärpät 4:3 pp
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek