Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. dubna 2017
svátek má Vojtěch.
Hlavní menu
  • ID: 11845
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2016       MS 2015

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
269
Týden:
39
Dnes:
3
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

07.04. 19:30 Esbjerg - Gentofte 3:2
Ne 09.04. 13:00 Gentofte - Esbjerg 4:3
Út 11.04. 20:30 Esbjerg - Gentofte 3:2 pp
14.04. 19:30 Gentofte - Esbjerg 0:2
Ne 16.04. 17:30 Esbjerg - Gentofte 4:3 pp

O 3. místo

07.04. 19:30 Frederikshavn - Odense 6:2
So 08.04. 15:00 Odense - Frederikshavn 0:3

Semifinále

Út 21.03. 19:00 Frederikshavn - Esbjerg 5:2
24.03. 19:30 Esbjerg - Frederikshavn 3:0
Ne 26.03. 15:00 Frederikshavn - Esbjerg 2:3
Út 28.03. 19:00 Esbjerg - Frederikshavn 2:3
31.03. 19:30 Frederikshavn - Esbjerg 2:3 pp
Ne 02.04. 18:00 Esbjerg - Frederikshavn 3:4
Út 04.04. 20:30 Frederikshavn - Esbjerg 1:2

Semifinále

Út 21.03. 20:30 Odense - Gentofte 1:2 pp
24.03. 20:00 Gentofte - Odense 2:0
Ne 26.03. 15:00 Odense - Gentofte 1:2
Út 28.03. 19:00 Gentofte - Odense 1:2
31.03. 19:30 Odense - Gentofte 0:2

Čtvrtfinále

03.03. 20:30 Esbjerg - SønderjyskE 2:1
Ne 05.03. 19:00 SønderjyskE - Esbjerg 3:1
Út 07.03. 19:30 Esbjerg - SønderjyskE 4:1
10.03. 19:30 SønderjyskE - Esbjerg 3:1
Ne 12.03. 17:00 Esbjerg - SønderjyskE 2:1 pp
Út 14.03. 20:30 SønderjyskE - Esbjerg 3:4 pp

Čtvrtfinále

03.03. 19:30 Frederikshavn - Herning 4:1
Ne 05.03. 15:00 Herning - Frederikshavn 3:2 pp
Út 07.03. 19:00 Frederikshavn - Herning 3:2
10.03. 19:30 Herning - Frederikshavn 3:2
Ne 12.03. 19:00 Frederikshavn - Herning 3:1
Út 14.03. 19:00 Herning - Frederikshavn 2:3

Čtvrtfinále

03.03. 19:30 Odense - Rungsted 2:1
Ne 05.03. 19:00 Rungsted - Odense 2:4
Út 07.03. 19:30 Odense - Rungsted 3:2
10.03. 19:30 Rungsted - Odense 1:5

Čtvrtfinále

03.03. 19:30 Aalborg - Gentofte 5:2
Ne 05.03. 15:00 Gentofte - Aalborg 3:1
Út 07.03. 20:30 Aalborg - Gentofte 3:1
10.03. 19:30 Gentofte - Aalborg 2:1
Ne 12.03. 15:00 Aalborg - Gentofte 4:3 pp
Út 14.03. 19:00 Gentofte - Aalborg 1:0
17.03. 19:30 Aalborg - Gentofte 0:3
Správce soutěže: Lukáš Manoušek