Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 13681
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2947
    Týden:
    59
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; Chrudim vs. Česká Třebová; stav série 1:3

    Ne 10.03. 17:00 Chrudim - Česká Třebová 3:0
    St 13.03. 18:30 Česká Třebová - Chrudim 4:1
    Ne 17.03. 17:00 Chrudim - Česká Třebová 3:7
    St 20.03. 18:30 Česká Třebová - Chrudim 6:3

    O 3. místo; Chotěboř vs. Mor. Třebová; na body 0:4

    Ne 10.03. 17:00 Chotěboř - M.Třebová 1:5
    Ne 17.03. 17:00 M.Třebová - Chotěboř 7:3

    Semifinále; M. Třebová vs. Č. Třebová; stav série 2:3

    Ne 24.02. 17:00 M.Třebová - Česká Třebová 6:2
    St 27.02. 18:30 Česká Třebová - M.Třebová 5:4
    Ne 03.03. 17:00 M.Třebová - Česká Třebová 3:6
    Út 05.03. 18:30 Česká Třebová - M.Třebová 6:9
    Čt 07.03. 19:00 M.Třebová - Česká Třebová 5:6 pp

    Semifinále; Chrudim vs. Chotěboř; stav série 3:1

    Ne 24.02. 17:00 Chrudim - Chotěboř 1:2
    St 27.02. 18:30 Chotěboř - Chrudim 1:3
    Ne 03.03. 17:00 Chrudim - Chotěboř 4:0
    Út 05.03. 18:30 Chotěboř - Chrudim 3:5

    Čtvrtfinále; Litomyšl vs. Č. Třebová; stav série 1:3

    Ne 03.02. 17:00 Litomyšl - Česká Třebová 3:5
    St 06.02. 18:30 Česká Třebová - Litomyšl 12:3
    Ne 10.02. 17:00 Litomyšl - Česká Třebová 4:3
    St 13.02. 18:30 Česká Třebová - Litomyšl 5:2

    Čtvrtfinále; M. Třebová vs. Hlinsko; stav série 3:1

    Ne 03.02. 17:00 M.Třebová - Hlinsko 6:3
    St 06.02. 18:30 Hlinsko - M.Třebová 4:6
    Ne 10.02. 17:00 M.Třebová - Hlinsko 5:6 pp
    St 13.02. 18:30 Hlinsko - M.Třebová 5:6

    Čtvrtfinále; Světlá vs.Chotěboř; stav série 1:3

    Ne 03.02. 17:00 Světlá n. Sáz. - Chotěboř 3:4 pp
    St 06.02. 18:30 Chotěboř - Světlá n. Sáz. 2:1 np
    Ne 10.02. 17:00 Světlá n. Sáz. - Chotěboř 3:0
    St 13.02. 18:30 Chotěboř - Světlá n. Sáz. 3:1

    Čtvrtfinále; Chrudim vs. Choceň; stav série 3:0

    Ne 03.02. 17:00 Chrudim - Choceň 7:1
    St 06.02. 18:30 Choceň - Chrudim 1:7
    Ne 10.02. 17:00 Chrudim - Choceň 5:0
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček
     m. routek: I oškubaná slepice umi hrát hokej.
    21:40  07.03. 2019
     v. nevoral: Bude se pokračovat?
    15:35  09.12. 2018
     J. Lavička: Lanskroun vs Ceska Trebova se nedohralo kv...
    22:29  04.11. 2018