Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 12754
  • Návštěvy: 167/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2060
    Týden:
    167
    Dnes:
    35
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále - Ostrava

    Ne 01.04. 11:00 Salzburg - České Budějovice 4:5 np

    Zápas o třetí místo - Ostrava

    Ne 01.04. 15:00 Plzeň - Sparta Praha 4:2

    Semifinále - Ostrava

    So 31.03. 12:30 Salzburg - Sparta Praha 5:4
    So 31.03. 16:00 Plzeň - České Budějovice 2:5

    Čtvrtfinále; Salzburg - Vítkovice; 2:0

    Ne 25.03. 12:00 Vítkovice - Salzburg 2:3 pp
    Út 27.03. 18:00 Salzburg - Vítkovice 3:2 pp

    Čtvrtfinále; Liberec - Sparta Praha; 0:2

    Ne 25.03. 13:00 Sparta Praha - Liberec 3:2 pp
    Út 27.03. 16:30 Liberec - Sparta Praha 1:4

    Čtvrtfinále; Plzeň - Karlovy Vary; 2:0

    Ne 25.03. 16:00 Karlovy Vary - Plzeň 0:4
    Út 27.03. 17:00 Plzeň - Karlovy Vary 3:1

    Čtvrtfinále; České Budějovice - Pardubice; 2:0

    Ne 25.03. 18:00 Pardubice - České Budějovice 1:4
    Út 27.03. 18:00 České Budějovice - Pardubice 5:3

    Osmifinále; Salzburg - Havířov; 3:2

    So 17.03. 11:00 Salzburg - Havířov 8:2
    Ne 18.03. 11:00 Salzburg - Havířov 0k:5
    Út 20.03. 18:00 Havířov - Salzburg 4:3 pp
    St 21.03. 18:00 Havířov - Salzburg 1:4
    23.03. 17:00 Havířov - Salzburg 2:3

    Osmifinále; Liberec - Olomouc; 3:0

    So 17.03. 16:00 Liberec - Olomouc 6:2
    Ne 18.03. 12:00 Liberec - Olomouc 5:0
    Út 20.03. 12:30 Olomouc - Liberec 1:4

    Osmifinále; Plzeň - Zlín; 3:1

    So 17.03. 17:00 Plzeň - Zlín 8:5
    Ne 18.03. 12:00 Plzeň - Zlín 8:2
    Út 20.03. 17:00 Zlín - Plzeň 4:2
    St 21.03. 15:00 Zlín - Plzeň 2:3

    Osmifinále; České Budějovice - Kometa Brno; 3:0

    So 17.03. 12:30 České Budějovice - Kometa Brno 2:1
    Ne 18.03. 12:30 České Budějovice - Kometa Brno 10:3
    Út 20.03. 15:30 Kometa Brno - České Budějovice 4:5

    Osmifinále; Kladno - Vítkovice; 1:3

    So 17.03. 12:00 Kladno - Vítkovice 5:4
    Ne 18.03. 12:00 Kladno - Vítkovice 1:3
    Út 20.03. 18:30 Vítkovice - Kladno 7:1
    St 21.03. 18:30 Vítkovice - Kladno 5:1

    Osmifinále; Pardubice - Slavia Praha; 3:1

    So 17.03. 16:00 Pardubice - Slavia Praha 1:2 np
    Ne 18.03. 12:00 Pardubice - Slavia Praha 4:3
    Út 20.03. 18:00 Slavia Praha - Pardubice 2:3 pp
    St 21.03. 18:00 Slavia Praha - Pardubice 1:4

    Osmifinále; Karlovy Vary - Jihlava; 3:0

    So 17.03. 17:00 Karlovy Vary - Jihlava 3:2
    Ne 18.03. 15:00 Karlovy Vary - Jihlava 1:0
    Út 20.03. 18:00 Jihlava - Karlovy Vary 1:2

    Osmifinále; Sparta Praha - Hradec Králové; 3:2

    So 17.03. 13:00 Sparta Praha - Mountfield HK 2:0
    Ne 18.03. 13:00 Sparta Praha - Mountfield HK 2:4
    Út 20.03. 18:30 Mountfield HK - Sparta Praha 3:2 pp
    St 21.03. 18:30 Mountfield HK - Sparta Praha 2:4
    23.03. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 6:1
    Správce soutěže: Jan Šejhl