Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 14364
  • Návštěvy: 211/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2875
    Týden:
    211
    Dnes:
    21
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    32.kolo

    So 11.07. 20:00 Göztepe - Gençlerbirligi 1:3 (0:2)
    Ne 12.07. 17:30 Ankaragücü - Galatasaray
    Ne 12.07. 20:00 Fenerbahçe - Sivasspor
    Ne 12.07. 20:00 Antalyaspor - Alanyaspor
    Po 13.07. 17:30 Kasimpasa - Rizespor
    Po 13.07. 17:30 Kayserispor - Gaziantepspor
    Po 13.07. 20:00 Malatyaspor - Beşiktaş
    Po 13.07. 20:00 Konyaspor - Başakşehir
    Po 13.07. 20:00 Denizlispor - Trabzonspor
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 31 19 9 3 59:27 66 18
    2. web > 31 17 11 3 70:35 62 14
    3. web > 31 15 9 7 50:34 54 6
    4. web > 31 16 5 10 53:40 53 5
    5. web > 31 14 10 7 50:33 52 4
    6. 31 14 9 8 57:34 51 3
    7. web > 31 14 8 9 54:41 50 5
    8. web > 31 10 11 10 45:47 41 -7
    9. 32 10 9 13 40:45 39 -9
    10. web > 31 9 11 11 37:50 38 -7
    11. web > 31 10 6 15 46:54 36 -9
    12. web > 32 9 9 14 39:51 36 -12
    13. 31 8 8 15 44:46 32 -13
    14. web > 31 8 8 15 29:45 32 -13
    15. web > 31 9 5 17 34:52 32 -16
    16. web > 31 8 7 16 38:68 31 -14
    17. web > 31 6 12 13 27:43 30 -15
    18. web > 31 5 11 15 29:56 26 -19

    33.kolo

    17.07. 20:00 Galatasaray - Göztepe
    So 18.07. 20:00 Alanyaspor - Denizlispor
    So 18.07. 20:00 Trabzonspor - Konyaspor
    So 18.07. 20:00 Başakşehir - Kayserispor
    Ne 19.07. 17:30 Ankaragücü - Antalyaspor
    Ne 19.07. 17:30 Rizespor - Malatyaspor
    Ne 19.07. 20:00 Gaziantepspor - Kasimpasa
    Ne 19.07. 20:00 Beşiktaş - Fenerbahçe
    Po 20.07. 20:00 Sivasspor - Gençlerbirligi
    Správce soutěže: Antonín Kohout