Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13583
  • Návštěvy: 126/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1221
    Týden:
    126
    Dnes:
    30
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    13.kolo

    So 08.12. 16:15 Asteras - Giannina 1:0 (0:0)
    So 08.12. 18:30 AEK Atény - Lamia 2:0 (1:0)
    Ne 09.12. 14:30 Škoda Xanthi - Olympiakos 1:1 (0:0)
    Ne 09.12. 16:15 OFI Kréta - Panathinaikos 3:1 (2:1)
    Ne 09.12. 18:00 Atromitos - Aris Soluň 4:2 (1:0)
    Ne 09.12. 18:30 PAOK Soluň - Larisa 2:1 (1:1)
    Po 10.12. 18:00 Panetolikos - Smyrnis 2:1 (2:0)
    Po 10.12. 18:30 Panionios - Levadiakos 1:1 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 13 12 1 0 22:5 35 16
    2. web > 13 8 4 1 22:11 28 4
    3. web > 13 8 3 2 18:8 27 6
    4. web > 13 8 2 3 22:7 26 5
    5. web > 13 7 4 2 22:12 19 7
    6. web > 13 6 1 6 17:16 19 1
    7. web > 13 5 4 4 11:10 19 -2
    8. 13 5 3 5 17:18 18 -3
    9. web > 13 5 3 5 15:16 18 -6
    10. web > 13 4 3 6 12:12 15 -3
    11. web > 13 4 2 7 12:17 14 -4
    12. web > 13 2 5 6 12:20 11 -7
    13. 13 2 5 6 9:17 11 -7
    14. web > 13 3 2 8 8:19 11 -4
    15. 13 2 2 9 9:22 8 -10
    16. 13 0 2 11 5:23 2 -16

    14.kolo

    So 15.12. 16:15 Giannina - Panionios
    So 15.12. 18:00 Aris Soluň - Panetolikos
    So 15.12. 18:30 Asteras - OFI Kréta
    Ne 16.12. 16:15 Larisa - AEK Atény
    Ne 16.12. 18:00 Panathinaikos - Atromitos
    Ne 16.12. 18:30 Olympiakos - Lamia
    Po 17.12. 18:00 Smyrnis - Škoda Xanthi
    Po 17.12. 18:30 Levadiakos - PAOK Soluň
    Správce soutěže: Antonín Kohout