Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. října 2018
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 13583
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    775
    Týden:
    96
    Dnes:
    18
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    7.kolo

    So 20.10. 15:00 Panathinaikos - Panionios 1:0 (0:0)
    So 20.10. 17:15 Giannina - Panetolikos 0:2 (0:1)
    So 20.10. 18:00 Smyrnis - AEK Atény 0:2 (0:1)
    So 20.10. 19:30 Larisa - Lamia 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 17:15 Levadiakos - Škoda Xanthi
    Ne 21.10. 18:00 Aris Soluň - PAOK Soluň
    Ne 21.10. 19:30 OFI Kréta - Olympiakos
    Po 22.10. 18:00 Atromitos - Asteras
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 5 1 1 13:3 16 7
    2. web > 6 6 0 0 10:1 16 9
    3. web > 6 5 1 0 8:1 16 4
    4. web > 7 6 1 0 14:4 13 7
    5. web > 6 4 1 1 10:3 13 1
    6. web > 6 4 0 2 9:2 12 3
    7. 7 3 2 2 10:8 11 -1
    8. web > 6 2 3 1 5:2 9 -3
    9. web > 7 2 1 4 5:9 7 -5
    10. 7 1 3 3 6:11 6 -3
    11. web > 7 2 0 5 4:10 6 -3
    12. web > 7 2 0 5 4:13 6 0
    13. web > 6 1 1 4 4:7 4 -5
    14. 6 1 0 5 2:10 3 -3
    15. web > 6 0 2 4 5:14 2 -4
    16. 7 0 0 7 1:12 0 -12

    8.kolo

    So 27.10. 16:15 Larisa - OFI Kréta
    So 27.10. 18:00 Lamia - Levadiakos
    Ne 28.10. 16:15 Panionios - Atromitos
    Ne 28.10. 18:00 Panetolikos - Asteras
    Ne 28.10. 18:30 AEK Atény - Aris Soluň
    Po 29.10. 18:00 Škoda Xanthi - Giannina
    Po 29.10. 18:30 Olympiakos - Smyrnis
    Po 29.10. 20:30 PAOK Soluň - Panathinaikos
    Správce soutěže: Antonín Kohout