Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13781
  • Návštěvy: 158/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1278
    Týden:
    158
    Dnes:
    59
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    12.kolo

    So 05.10. 10:30 Ufa - Groznyj 0:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Orenburg - Dinamo M. 2:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Kazaň - Tambov 2:1 (2:0)
    So 05.10. 18:00 Soči - Samara 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 Ural - Petrohrad 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 13:00 Lokomotiv M. - Tula 2:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 CSKA M. - Rostov 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 18:00 Krasnodar - Spartak M. 2:1 (2:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 12 8 2 2 21:6 26 11
    2. web > 12 8 2 2 25:13 26 8
    3. web > 12 8 2 2 20:11 26 8
    4. web > 12 8 2 2 23:15 26 8
    5. web > 12 8 1 3 19:11 25 7
    6.
      FK Ufa
    web > 12 4 3 5 11:11 15 -6
    7. web > 12 4 2 6 17:16 14 -4
    8. web > 12 4 2 6 17:19 14 -4
    9. web > 12 4 2 6 13:15 14 -4
    10. web > 12 4 2 6 14:18 14 -4
    11. web > 12 4 2 6 18:26 14 -10
    12. web > 12 4 2 6 8:16 14 -4
    13. 12 3 3 6 10:15 12 -3
    14. web > 12 3 3 6 8:17 12 -3
    15. web > 12 2 4 6 8:14 10 -8
    16. 12 2 2 8 10:19 8 -10

    13.kolo

    18.10. 18:30 Groznyj - Lokomotiv M.
    So 19.10. 13:00 Tambov - Ural
    So 19.10. 15:30 Spartak M. - Kazaň
    So 19.10. 18:00 Petrohrad - Rostov
    Ne 20.10. 10:30 Orenburg - Samara
    Ne 20.10. 13:00 Ufa - CSKA M.
    Ne 20.10. 15:30 Tula - Soči
    Ne 20.10. 18:00 Dinamo M. - Krasnodar
    Správce soutěže: Antonín Kohout