Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 14188
  • Návštěvy: 134/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1018
    Týden:
    134
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    7.kolo

    27.09. 21:30 Boavista - Tondela 0:0 (0:0)
    So 28.09. 17:30 Marítimo - Moreirense 2:1 (0:0)
    So 28.09. 20:00 Benfica - Setúbal 1:0 (0:0)
    So 28.09. 22:30 Famalicao - Belenenses 3:1 (0:1)
    Ne 29.09. 17:00 Guimaraes - Ferreira 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 17:00 Santa Clara - Gil Vicente 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 19:00 Portimonense - Braga 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 21:00 Rio Ave - FC Porto 0:1 (0:1)
    Po 30.09. 21:15 Aves - Sporting 0:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 7 6 1 0 16:7 19 10
    2. web > 7 6 0 1 16:3 18 6
    3. web > 7 6 0 1 16:4 18 9
    4. web > 7 3 3 1 12:8 12 0
    5. 8 3 3 2 10:9 12 3
    6. web > 7 3 2 2 11:9 11 2
    7. web > 7 2 5 0 6:4 11 -1
    8. 7 3 2 2 4:4 11 -1
    9. web > 7 3 1 3 13:10 10 -2
    10. web > 7 2 2 3 10:13 8 -4
    11. web > 7 2 2 3 8:11 8 -1
    12. web > 7 2 1 4 7:9 7 -2
    13. web > 7 1 4 2 1:5 7 -5
    14. web > 7 1 3 3 3:8 6 -6
    15. web > 7 1 2 4 5:9 5 -7
    16. web > 7 1 2 4 4:9 5 -4
    17. web > 7 1 1 5 5:14 4 -5
    18. 8 1 0 7 9:20 3 -9

    8.kolo

    25.10. 21:30 Ferreira - Rio Ave
    So 26.10. 16:30 Belenenses - Aves
    So 26.10. 16:30 Gil Vicente - Portimonense
    So 26.10. 19:00 Setúbal - Marítimo
    So 26.10. 21:30 Moreirense - Boavista
    Ne 27.10. 16:00 Tondela - Benfica
    Ne 27.10. 18:30 FC Porto - Famalicao
    Ne 27.10. 21:00 Sporting - Guimaraes
    Po 28.10. 21:15 Braga - Santa Clara
    Správce soutěže: Antonín Kohout