Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 19. listopadu 2018
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 13101
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1975
    Týden:
    99
    Dnes:
    12
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    09.11. 20:00 Moreirense - Portimonense 2:0 (1:0)
    09.11. 22:15 Setúbal - Feirense 2:1 (1:1)
    So 10.11. 16:30 Aves - Rio Ave 2:1 (2:0)
    So 10.11. 16:30 Belenenses - Boavista 0:0 (0:0)
    So 10.11. 19:00 Nacional Funchal - Marítimo 1:0 (0:0)
    So 10.11. 21:30 FC Porto - Braga 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 16:00 Guimaraes - Santa Clara 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 18:30 Tondela - Benfica 1:3 (1:1)
    Ne 11.11. 21:00 Sporting - Chaves 2:1 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 10 8 0 2 21:6 24 6
    2. web > 10 7 1 2 18:10 22 7
    3. web > 10 6 3 1 19:10 21 6
    4. web > 10 6 2 2 19:11 20 5
    5. web > 10 5 3 2 17:13 18 3
    6. web > 10 5 1 4 11:14 16 1
    7. web > 10 4 3 3 15:12 15 0
    8. web > 10 4 2 4 13:11 14 -1
    9. 10 4 2 4 17:16 14 -1
    10. web > 10 2 6 2 7:8 12 -3
    11. web > 10 3 2 5 12:18 11 -4
    12. 10 3 1 6 11:15 10 -5
    13. web > 10 3 1 6 6:13 10 -5
    14. 10 2 3 5 12:14 9 -9
    15. web > 10 2 3 5 7:11 9 -6
    16. web > 10 2 3 5 8:14 9 -3
    17. web > 10 2 3 5 10:19 9 -6
    18. 10 2 1 7 9:17 7 -5

    11.kolo

    30.11. 21:30 Santa Clara - Belenenses
    So 01.12. 16:30 Marítimo - Setúbal
    So 01.12. 19:00 Benfica - Feirense
    So 01.12. 21:30 Braga - Moreirense
    Ne 02.12. 16:00 Aves - Nacional Funchal
    Ne 02.12. 16:00 Portimonense - Tondela
    Ne 02.12. 18:30 Chaves - Guimaraes
    Ne 02.12. 21:00 Boavista - FC Porto
    Po 03.12. 21:15 Rio Ave - Sporting
    Správce soutěže: Antonín Kohout