Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13782
  • Návštěvy: 116/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1283
    Týden:
    116
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    04.10. 18:00 Plock - Arka Gdynia 4:1 (2:0)
    04.10. 20:30 Slask Wroclaw - Jagiellonia 1:1 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Pogoń Szczecin - KS Rakow 1:2 (1:2)
    So 05.10. 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4:0 (1:0)
    So 05.10. 20:00 Lechia Gdansk - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 12:30 LKS Lodž - Korona Kielce 4:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 17:30 Piast Gliwice - Legia Varšava 2:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 11 6 3 2 14:9 21 3
    2. web > 11 6 2 3 17:11 20 2
    3. web > 11 5 4 2 14:10 19 1
    4. 11 6 1 4 15:18 19 1
    5. web > 11 5 3 3 21:13 18 3
    6. web > 11 4 6 1 15:11 18 3
    7. web > 11 5 3 3 12:8 18 0
    8. web > 11 4 5 2 18:12 17 2
    9. web > 11 5 2 4 13:12 17 2
    10. web > 11 4 3 4 21:18 15 -3
    11. web > 11 3 4 4 10:11 13 -2
    12. 11 4 0 7 13:17 12 -6
    13. web > 11 3 2 6 13:15 11 -4
    14. web > 11 2 3 6 8:18 9 -6
    15. web > 11 2 2 7 6:17 8 -7
    16. 11 2 1 8 12:22 7 -11

    12.kolo

    18.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
    18.10. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice
    So 19.10. 15:00 Korona Kielce - Plock
    So 19.10. 17:30 Legia Varšava - Lech Poznań
    So 19.10. 20:00 Jagiellonia - Cracovia
    Ne 20.10. 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdansk
    Ne 20.10. 17:30 Górnik Zabrze - LKS Lodž
    Po 21.10. 18:00 KS Rakow - Slask Wroclaw
    Správce soutěže: Antonín Kohout