Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. října 2018
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 12880
  • Návštěvy: 171/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1815
    Týden:
    171
    Dnes:
    14
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    12.kolo

    19.10. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1:1 (1:0)
    19.10. 20:30 Jagiellonia - Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Sosnowiec - Legnice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 18:00 Slask Wroclaw - Arka Gdynia 1:2 (1:1)
    So 20.10. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zagłębie Lubin - Plock
    Ne 21.10. 18:00 Legia Varšava - Wisła Kraków
    Po 22.10. 18:00 Cracovia - Górnik Zabrze
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 12 7 2 3 19:14 23 2
    2. web > 12 6 4 2 21:14 22 7
    3. web > 11 6 3 2 16:12 21 3
    4. web > 12 6 3 3 18:16 21 3
    5. web > 11 6 2 3 20:10 20 2
    6. web > 12 6 2 4 19:15 20 2
    7. web > 12 5 4 3 16:14 19 4
    8. web > 12 4 5 3 14:12 17 2
    9. web > 11 5 1 5 17:17 16 1
    10. web > 12 3 4 5 14:15 13 -5
    11. web > 12 3 3 6 17:17 12 -9
    12. 12 3 3 6 16:23 12 -6
    13. 11 2 4 5 14:20 10 -8
    14. 12 2 4 6 18:25 10 -8
    15. web > 11 1 6 4 11:17 9 -9
    16. web > 11 1 4 6 8:17 7 -8

    13.kolo

    26.10. 18:00 Legnice - Slask Wroclaw
    26.10. 20:30 Jagiellonia - Legia Varšava
    So 27.10. 15:30 Plock - Piast Gliwice
    So 27.10. 18:00 Lechia Gdansk - Arka Gdynia
    So 27.10. 20:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
    Ne 28.10. 15:30 Korona Kielce - Cracovia
    Ne 28.10. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
    Po 29.10. 18:00 Wisła Kraków - Sosnowiec
    Správce soutěže: Antonín Kohout