Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12880
  • Návštěvy: 190/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2556
    Týden:
    190
    Dnes:
    35
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    18.kolo

    07.12. 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
    07.12. 20:30 Lech Poznań - Slask Wroclaw 2:0 (0:0)
    So 08.12. 15:30 Pogoń Szczecin - Sosnowiec 1:0 (0:0)
    So 08.12. 18:00 Korona Kielce - Plock 2:2 (2:1)
    So 08.12. 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 2:2 (2:0)
    Ne 09.12. 15:30 Górnik Zabrze - Legnice 1:3 (0:1)
    Ne 09.12. 18:00 Lechia Gdansk - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Po 10.12. 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 0:3 (0:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 18 11 5 2 30:17 38 11
    2. web > 18 9 6 3 29:18 33 6
    3. web > 18 9 5 4 33:24 32 2
    4. web > 18 8 6 4 26:20 30 3
    5. web > 18 8 5 5 24:22 29 2
    6. web > 18 8 4 6 25:21 28 -2
    7. web > 18 8 3 7 25:23 27 0
    8. web > 18 7 5 6 31:27 26 -1
    9. web > 18 6 5 7 26:24 23 -1
    10. web > 18 5 6 7 16:19 21 -6
    11. web > 18 6 3 9 26:30 21 -6
    12. 18 4 7 7 26:32 19 -8
    13. 18 5 4 9 21:35 19 -8
    14. web > 18 4 5 9 25:27 17 -10
    15. web > 18 3 7 8 22:32 16 -11
    16. 18 2 6 10 22:36 12 -12

    19.kolo

    14.12. 18:00 Plock - Wisła Kraków
    14.12. 20:30 Jagiellonia - Zagłębie Lubin
    So 15.12. 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin
    So 15.12. 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
    So 15.12. 20:30 Legia Varšava - Piast Gliwice
    Ne 16.12. 15:30 Slask Wroclaw - Korona Kielce
    Ne 16.12. 18:00 Sosnowiec - Lech Poznań
    Po 17.12. 18:00 Legnice - Lechia Gdansk
    Správce soutěže: Antonín Kohout