Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. listopadu 2017
svátek má Emílie.
Hlavní menu
  • ID: 12194
  • Návštěvy: 443/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2718
    Týden:
    443
    Dnes:
    39
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    12.kolo

    So 18.11. 18:30 Feyenoord - Venlo 1:1 (0:0)
    So 18.11. 18:30 Twente - Heerenveen 0:4 (0:2)
    So 18.11. 20:45 Breda - Ajax 0:8 (0:5)
    So 18.11. 20:45 Tilburg - Sparta Rotterdam 2:2 (0:2)
    Ne 19.11. 12:30 Den Haag - Heracles 4:1 (1:1)
    Ne 19.11. 14:30 Groningen - Arnheim 4:2 (0:1)
    Ne 19.11. 14:30 Utrecht - Excelsior 3:1 (1:0)
    Ne 19.11. 14:30 Zwolle - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
    Ne 19.11. 16:45 Roda Kerkrade - Alkmaar 0:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 12 11 0 1 38:13 33 15
    2. web > 12 8 1 3 35:10 25 10
    3. web > 12 8 1 3 20:15 25 7
    4. web > 12 6 4 2 17:11 22 4
    5. web > 12 6 2 4 20:22 20 2
    6. web > 12 5 4 3 24:16 19 1
    7. web > 12 5 4 3 21:14 19 1
    8. web > 12 5 3 4 18:20 18 3
    9. web > 12 5 2 5 15:16 17 -4
    10. web > 12 5 2 5 15:17 17 -1
    11. web > 12 4 3 5 18:22 15 -6
    12. web > 12 3 5 4 13:17 14 -4
    13. web > 12 3 3 6 18:21 12 -9
    14. web > 12 2 5 5 10:19 11 -7
    15. web > 12 3 1 8 15:27 10 -8
    16. web > 12 3 0 9 16:23 9 -9
    17. web > 12 2 3 7 11:27 9 -9
    18. web > 12 2 1 9 9:23 7 -8

    13.kolo

    24.11. 20:00 Alkmaar - Twente
    So 25.11. 18:30 Venlo - Tilburg
    So 25.11. 19:45 Groningen - Feyenoord
    So 25.11. 19:45 Heracles - Breda
    So 25.11. 20:45 Heerenveen - Zwolle
    Ne 26.11. 12:30 Ajax - Roda Kerkrade
    Ne 26.11. 14:30 Excelsior - PSV Eindhoven
    Ne 26.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Utrecht
    Ne 26.11. 16:45 Arnheim - Den Haag
    Soutěž nemá správce [ více ]