Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 190/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1756
    Týden:
    190
    Dnes:
    18
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    04.10. 20:00 Groningen - Waalwijk 3:0 (2:0)
    So 05.10. 18:30 Heracles - Emmen 2:0 (1:0)
    So 05.10. 19:45 Sparta Rotterdam - Twente 2:1 (0:0)
    So 05.10. 19:45 Arnheim - Utrecht 2:1 (1:1)
    So 05.10. 20:45 Heerenveen - Zwolle 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 12:15 Den Haag - Ajax 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 14:30 Sittard - Feyenoord 4:2 (3:1)
    Ne 06.10. 16:45 PSV Eindhoven - Venlo 4:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:45 Tilburg - Alkmaar 1:1 (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 9 7 2 0 29:6 23 11
    2. web > 9 7 2 0 26:6 23 8
    3. web > 9 6 2 1 19:4 20 8
    4. web > 9 6 2 1 18:13 20 5
    5. web > 9 4 3 2 18:16 15 3
    6. web > 9 4 2 3 17:13 14 2
    7. web > 9 4 2 3 13:14 14 -1
    8. web > 9 3 4 2 12:9 13 -2
    9. web > 9 3 4 2 18:17 13 -2
    10. web > 9 4 1 4 11:14 13 -2
    11. web > 9 3 3 3 17:18 12 0
    12. web > 9 3 1 5 10:12 10 -2
    13. web > 9 3 0 6 10:20 9 -3
    14. web > 9 2 1 6 13:21 7 -5
    15. web > 9 2 1 6 11:19 7 -8
    16. web > 9 2 0 7 10:18 6 -9
    17. web > 9 1 3 5 12:23 6 -9
    18. web > 9 0 1 8 8:29 1 -11

    10.kolo

    So 19.10. 18:30 Alkmaar - Heerenveen
    So 19.10. 18:30 Utrecht - PSV Eindhoven
    So 19.10. 19:45 Venlo - Arnheim
    So 19.10. 20:45 Twente - Tilburg
    So 19.10. 20:45 Waalwijk - Ajax
    Ne 20.10. 12:15 Feyenoord - Heracles
    Ne 20.10. 14:30 Emmen - Sittard
    Ne 20.10. 14:30 Zwolle - Den Haag
    Ne 20.10. 16:45 Groningen - Sparta Rotterdam
    Správce soutěže: Antonín Kohout