Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13889
  • Návštěvy: 301/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4299
    Týden:
    301
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    7.kolo

    04.10. 20:30 Hertha - Düsseldorf 3:1 (2:1)
    So 05.10. 15:30 Bayern - Hoffenheim 1:2 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Freiburg - Dortmund 2:2 (0:1)
    So 05.10. 15:30 Leverkusen - RB Leipzig 1:1 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Paderborn - Mainz 1:2 (1:2)
    So 05.10. 18:30 Schalke - 1.FC Köln 1:1 (0:0)
    Ne 06.10. 13:30 M´gladbach - Augsburg 5:1 (4:0)
    Ne 06.10. 15:30 Wolfsburg - Union Berlín 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 18:00 Eint. Frankfurt - Brémy 2:2 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 5 1 1 15:6 16 4
    2. web > 7 4 3 0 10:4 15 3
    3. web > 7 4 2 1 20:8 14 2
    4. web > 7 4 2 1 15:7 14 5
    5. web > 7 4 2 1 15:7 14 2
    6. web > 7 4 2 1 14:7 14 2
    7. web > 7 4 2 1 12:8 14 2
    8. web > 7 3 3 1 19:11 12 3
    9. web > 7 3 2 2 11:10 11 -1
    10. web > 7 3 1 3 12:12 10 1
    11. web > 7 2 2 3 12:16 8 -1
    12. web > 7 2 2 3 6:11 8 -1
    13. web > 7 2 0 5 7:17 6 -3
    14. web > 7 1 2 4 8:19 5 -4
    15. web > 7 1 1 5 9:14 4 -5
    16. web > 7 1 1 5 6:13 4 -8
    17. web > 7 1 1 5 5:16 4 -5
    18. web > 7 0 1 6 9:19 1 -11

    8.kolo

    18.10. 20:30 Eint. Frankfurt - Leverkusen
    So 19.10. 15:30 Augsburg - Bayern
    So 19.10. 15:30 Brémy - Hertha
    So 19.10. 15:30 Düsseldorf - Mainz
    So 19.10. 15:30 RB Leipzig - Wolfsburg
    So 19.10. 15:30 Union Berlín - Freiburg
    So 19.10. 18:30 Dortmund - M´gladbach
    Ne 20.10. 15:30 1.FC Köln - Paderborn
    Ne 20.10. 18:00 Hoffenheim - Schalke
    Správce soutěže: Antonín Kohout