Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 14529
  • Návštěvy: 344/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2477
    Týden:
    344
    Dnes:
    78
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Spal - Parma 1:0 (1:0)
    So 05.10. 18:00 Verona - Sampdoria 2:0 (1:0)
    So 05.10. 20:45 FC Janov - AC Milán 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 12:30 Fiorentina - Udinese 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bologna - Lazio 2:2 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Bergamo - Lecce 3:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 AS Řím - Cagliari 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 18:00 FC Turín - Neapol 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 20:45 Inter Milán - Juventus 1:2 (1:1)
    St 18.12. 20:45 Brescia - Sassuolo
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 6 1 0 13:6 19 10
    2. web > 7 6 0 1 14:4 18 6
    3. web > 7 5 1 1 18:10 16 7
    4. web > 7 4 1 2 15:10 13 4
    5. web > 7 3 3 1 12:10 12 0
    6. web > 7 3 2 2 13:6 11 2
    7. web > 7 3 2 2 10:7 11 -1
    8. web > 7 3 2 2 12:10 11 -1
    9. web > 7 3 1 3 10:10 10 -2
    10. web > 7 2 3 2 6:5 9 -3
    11. web > 7 2 3 2 9:9 9 0
    12. web > 7 3 0 4 8:10 9 -3
    13. web > 7 3 0 4 6:9 9 0
    14. web > 7 2 1 4 3:6 7 -5
    15. web > 6 2 0 4 11:12 6 -3
    16. web > 6 2 0 4 7:9 6 0
    17. web > 7 2 0 5 6:13 6 -6
    18. web > 7 2 0 5 7:15 6 -3
    19. web > 7 1 2 4 8:15 5 -7
    20. web > 7 1 0 6 4:16 3 -6

    8.kolo

    So 19.10. 15:00 Lazio - Bergamo
    So 19.10. 18:00 Neapol - Verona
    So 19.10. 20:45 Juventus - Bologna
    Ne 20.10. 12:30 Sassuolo - Inter Milán
    Ne 20.10. 15:00 Sampdoria - AS Řím
    Ne 20.10. 15:00 Udinese - FC Turín
    Ne 20.10. 15:00 Cagliari - Spal
    Ne 20.10. 18:00 Parma - FC Janov
    Ne 20.10. 20:45 AC Milán - Lecce
    Po 21.10. 20:45 Brescia - Fiorentina
    Správce soutěže: Antonín Kohout