Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. října 2018
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13484
  • Návštěvy: 494/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3926
    Týden:
    494
    Dnes:
    80
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    So 20.10. 15:00 AS Řím - Spal 0:2 (0:1)
    So 20.10. 18:00 Juventus - FC Janov 1:1 (1:0)
    So 20.10. 20:30 Udinese - Neapol 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 12:30 Frosinone - Empoli
    Ne 21.10. 15:00 Chievo - Bergamo
    Ne 21.10. 15:00 Bologna - FC Turín
    Ne 21.10. 15:00 Parma - Lazio
    Ne 21.10. 18:00 Fiorentina - Cagliari
    Ne 21.10. 20:30 Inter Milán - AC Milán
    Po 22.10. 20:30 Sampdoria - Sassuolo
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 9 8 1 0 19:6 25 10
    2. web > 9 7 0 2 18:10 21 9
    3. web > 8 5 1 2 12:6 16 4
    4. web > 8 5 0 3 11:9 15 3
    5. web > 8 4 2 2 12:4 14 2
    6. web > 9 4 2 3 16:12 14 -1
    7. web > 8 4 1 3 14:6 13 1
    8. web > 8 4 1 3 15:14 13 1
    9. web > 8 4 1 3 10:9 13 1
    10. web > 8 4 1 3 13:15 13 1
    11. web > 7 3 3 1 15:10 12 3
    12. web > 8 3 3 2 9:9 12 0
    13. web > 9 4 0 5 8:10 12 0
    14. web > 8 2 3 3 6:9 9 -3
    15. web > 9 2 2 5 8:13 8 -7
    16. web > 8 2 1 5 4:10 7 -5
    17. web > 8 1 3 4 9:11 6 -6
    18. web > 8 1 2 5 5:10 5 -7
    19. web > 8 0 1 7 3:21 1 -11
    20. web > 8 0 2 6 6:19 -1 -10

    10.kolo

    So 27.10. 15:00 Bergamo - Parma
    So 27.10. 18:00 Empoli - Juventus
    So 27.10. 20:30 FC Turín - Fiorentina
    Ne 28.10. 12:30 Sassuolo - Bologna
    Ne 28.10. 15:00 Cagliari - Chievo
    Ne 28.10. 15:00 FC Janov - Udinese
    Ne 28.10. 15:00 Spal - Frosinone
    Ne 28.10. 18:00 AC Milán - Sampdoria
    Ne 28.10. 20:30 Neapol - AS Řím
    Po 29.10. 20:30 Lazio - Inter Milán
    Správce soutěže: Antonín Kohout