Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13788
  • Návštěvy: 177/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Francie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2314
    Týden:
    177
    Dnes:
    10
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    04.10. 20:45 Amiens - Marseille 3:1 (2:1)
    So 05.10. 17:30 PSG - Angers 4:0 (2:0)
    So 05.10. 20:00 Toulouse - Bordeaux 1:3 (0:2)
    So 05.10. 20:00 Nantes - Nice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 20:00 Montpellier - Monaco 3:1 (2:0)
    So 05.10. 20:00 Dijon - Strasbourg 1:0 (1:0)
    So 05.10. 20:00 Brest - Metz 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Lille - Nimes 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 17:00 Rennes - Reims 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 21:00 St. Etienne - Lyon 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 9 7 0 2 17:4 21 6
    2. web > 9 6 1 2 9:5 19 4
    3. web > 9 5 1 3 16:15 16 1
    4. web > 9 4 3 2 15:10 15 3
    5. web > 9 4 3 2 13:9 15 0
    6. web > 9 4 2 3 8:4 14 2
    7. web > 9 4 2 3 9:7 14 -1
    8. web > 9 4 1 4 12:13 13 1
    9. web > 9 3 4 2 10:11 13 1
    10. web > 9 3 3 3 8:7 12 0
    11. web > 9 3 2 4 12:14 11 -4
    12. web > 9 2 5 2 10:13 11 -4
    13. web > 9 3 2 4 8:13 11 -1
    14. web > 9 2 3 4 14:9 9 -3
    15. web > 9 2 3 4 9:11 9 -3
    16. web > 9 2 3 4 15:19 9 -6
    17. web > 9 2 3 4 6:10 9 -6
    18. web > 9 2 3 4 9:15 9 -3
    19. web > 9 2 2 5 5:10 8 -7
    20. web > 9 2 2 5 8:14 8 -4

    10.kolo

    18.10. 20:45 Nice - PSG
    So 19.10. 17:30 Lyon - Dijon
    So 19.10. 20:00 Angers - Brest
    So 19.10. 20:00 Reims - Montpellier
    So 19.10. 20:00 Nimes - Amiens
    So 19.10. 20:00 Toulouse - Lille
    So 19.10. 20:00 Metz - Nantes
    Ne 20.10. 15:00 Bordeaux - St. Etienne
    Ne 20.10. 17:00 Monaco - Rennes
    Ne 20.10. 21:00 Marseille - Strasbourg
    Správce soutěže: Antonín Kohout