Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. září 2017
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 11719
  • Návštěvy: 1545/3
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13082
    Týden:
    1545
    Dnes:
    340
    On-line:
    3
    Nová verze webu vysledky.com

    Zápasy 3.kola

    Út 19.09. 16:00 MAS Táborsko - Teplice 3:4 (1:2)
    Út 19.09. 18:00 Bohemians 1905 - Vlašim 2:3 np (1:1)
    St 20.09. 16:00 Živanice - Sigma Olomouc 0:8 (0:2)
    St 20.09. 16:00 Domažlice - Dukla Praha 3:2 (0:1)
    St 20.09. 16:00 HFK Olomouc - Hradec Králové 1:8 (0:4)
    St 20.09. 16:00 Hodonín - Slovan Liberec 0:4 pp (0:0)
    St 20.09. 17:00 Kroměříž - Karviná 0:4 (0:3)
    St 20.09. 17:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    St 20.09. 17:00 Vysočina Jihlava - Sokolov 1:0 (0:0)
    St 20.09. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    St 20.09. 18:15 Znojmo - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    St 20.09. 18:30 Slavia Praha - Třinec 5:1 (0:1)
    St 27.09. 16:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava
    St 04.10. 16:00 Písek - Fastav Zlín
    St 04.10. 18:00 Ústí n/L - 1.FC Slovácko
    Čt 05.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Opava

    Zápasy 2. kola

    St 02.08. 17:00 Vyšehrad - Vlašim 1:2 pp (1:1)
    So 05.08. 16:00 Domažlice - Chrudim 2:0 (2:0)
    Út 08.08. 17:00 Hodonín - Vítkovice 1:0 (1:0)
    Út 08.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Út 08.08. 17:00 Hlučín - Sigma Olomouc 1:3 pp (1:1)
    Út 08.08. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 1:5 (0:3)
    Út 08.08. 17:00 Velvary - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Út 08.08. 17:00 Turnov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
    Út 08.08. 17:00 Petřkovice - Znojmo 1:2 np (1:1)
    St 09.08. 17:00 Ústí n.O. - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
    St 09.08. 17:00 Slavičín - Karviná 0:2 (0:1)
    St 09.08. 17:00 Ždírec n.D. - Třinec 0:4 (0:3)
    St 09.08. 17:00 Hulín - Baník Ostrava 0:5 (0:2)
    St 09.08. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň 3:1 (2:1)
    St 09.08. 17:00 Brozany - Viktoria Žižkov 0:4 (0:3)
    St 09.08. 17:00 Vltavín - Teplice 2:3 (0:2)
    St 09.08. 17:00 Písek - Pardubice 3:2 np (2:2)
    St 09.08. 17:00 Králův Dvůr - MAS Táborsko 1:2 (0:0)
    St 09.08. 17:00 Živanice - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    St 09.08. 17:00 Dobříš - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    St 09.08. 17:00 Mšeno - Jablonec 1:4 (1:2)
    St 09.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:4 (1:1)
    St 09.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    St 09.08. 17:00 Kozlovice - Kroměříž 0:2 (0:1)
    St 09.08. 17:30 Štěchovice - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
    Út 15.08. 17:00 Prostějov - Opava 1:3 (0:0)
    St 16.08. 18:00 Vyškov - Vysočina Jihlava 1:4 (1:2)

    1.kolo

    Út 18.07. 18:00 Havířov - Třinec 3:7 (1:4)
    St 19.07. 17:00 Jeseník - Opava 2:4 (1:1)
    St 19.07. 18:00 Mar. Lázně - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)
    So 22.07. 10:15 Slatiňany - Chrudim 1:3 (1:1)
    So 22.07. 10:15 Meteor - Vlašim 1:4 (1:1)
    So 22.07. 10:30 Zbuzany - Písek 2:3 (1:0)
    So 22.07. 10:30 Tišnov - Hulín 3:4 (3:1)
    So 22.07. 17:00 Dobříš - Litoměřicko 1:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 1:3 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 6:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Slavoj Polná - Znojmo 0:3 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Bohumín - Petřkovice 0:4 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Turnov - Benátky 3:2 (1:1)
    So 22.07. 17:00 Strání - Kroměříž 3:5 (2:3)
    So 22.07. 17:00 Brumov - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Kozlovice - Uničov 3:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice 2:3 (2:2)
    So 22.07. 17:00 Velká Bíteš - Vyškov 0:3 (0:2)
    So 22.07. 17:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Roudné - Benešov 0:5 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Český Brod - Vltavín 3:4 (2:2)
    So 22.07. 17:00 Hořovicko - Štěchovice 1:4 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Mšeno - Dobrovice 4:2 (2:1)
    So 22.07. 17:00 Sedlčany - MAS Táborsko 0:5 (0:4)
    So 22.07. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 0:3 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Neratovice - Převýšov 0:2 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Čáslav - 1.FK Příbram 1:2 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Hrobce - Brozany 2:3 (1:2)
    So 22.07. 17:00 Živanice - Olympia HK 3:2 np (2:2)
    So 22.07. 17:00 Velvary - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Klatovy - Domažlice 1:4 (1:1)
    So 22.07. 17:00 Vykáň - Ústí n/L 0:4 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Souš - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Ústí - Hlučín 1:2 (1:2)
    So 22.07. 17:00 Louny - Sokolov 0:7 (0:3)
    So 22.07. 17:00 Mohelnice - Prostějov 1:3 (0:2)
    Ne 23.07. 17:00 Č. Kostelec - Hradec Králové 1:7 (0:5)
    Ne 23.07. 17:00 Tasovice - Hodonín 1:4 (0:1)
    Ne 23.07. 17:00 Chomutov - Vyšehrad 1:2 (0:2)
    Ne 23.07. 17:00 Stará Říše - Líšeň 0:3 (0:2)
    Út 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 1:2 (0:1)

    Předkolo

    Čt 13.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 0:1 (0:0)
    So 15.07. 10:15 Přeštice - Karlovy Vary 1:6 (0:1)
    So 15.07. 14:30 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 15.07. 17:00 Nový Bor - Turnov 1:5 (1:1)
    So 15.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (1:1)
    So 15.07. 17:00 Česká Lípa - Kolín 1:3 (0:2)
    So 15.07. 17:00 Ždírec n.D. - Vrchovina 3:0 (2:0)
    So 15.07. 17:00 Slatiňany - Letohrad 3:1 (0:0)
    So 15.07. 17:00 Loko Petrovice - Havířov 1:3 pp (1:1)
    So 15.07. 17:30 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 0:1 np (0:0)
    Ne 16.07. 10:00 Ústí - Nové Sady 3:0 (1:0)
    Ne 16.07. 17:00 Č. Kostelec - Dvůr Králové 1:0 np (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Doksy - Ostrá 0:2 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Louny - Motorlet Praha 4:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Nejdek - Chomutov 1:3 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Brná - Zbuzany 2:9 (1:6)
    Ne 16.07. 17:00 Vykáň - Chrastava 2:1 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Hranice - Kozlovice 1:2 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Velká Bíteš - Blansko 3:1 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Šumperk - HFK Olomouc 1:3 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Jeseník - Rýmařov 3:2 np (2:2)
    Ne 16.07. 17:00 N. Včelnice - Roudné 0:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Komárov - Mar. Lázně 1:2 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Soběslav - Sedlčany 1:3 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Petřín Plzeň - Klatovy 1:2 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Brandýs - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Hrobce - Tatran Rakovník 3:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Mšeno - Kratonohy 3:5 (3:0)
    Ne 16.07. 17:00 Aritma Praha - Čáslav 0:2 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Dobříš - Kladno 5:2 (3:1)
    Ne 16.07. 17:00 Neratovice - Admira Praha 2:1 (1:0)
    Ne 16.07. 17:00 Trutnov - Živanice 0:2 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Provodov - Slavičín 2:3 np (2:2)
    Ne 16.07. 17:00 Bohumín - Dolní Benešov 4:2 (2:0)
    Ne 16.07. 17:00 Tišnov - Rosice 5:4 pp (3:3)
    Ne 16.07. 17:00 Strání - Bzenec 2:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Vsetín - Brumov 1:2 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Střešovice 1911 - Souš 1:3 (1:2)
    Ne 16.07. 17:00 Třebíč - Stará Říše 0:6 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]
     . : Trener Dukly Praha ven .Je tragicky co mancaft h...
    20:43  20.09. 2017
     . : a je po klokanovi, soustředí se na záchranu.. Tep...
    21:06  19.09. 2017
     . : „Chtěli jsme hrát proti prvoligovému celku doma, ...
    18:30  18.09. 2017
     S. Skala: Hezky sis to pohlídal Aleši,budiš Ti to přán...
    23:10  13.07. 2017
     P. Valda: Ale nelosovala MOLcup byl losován v jeden de...
    13:03  03.07. 2017
     . : A kde je Morava a Slezsko.
    20:38  27.06. 2017