Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. srpna 2018
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 12921
  • Návštěvy: 1645/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7452
    Týden:
    1645
    Dnes:
    270
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.Kolo

    Út 14.08. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice
    Út 14.08. 17:00 Slatiňany - Hradec Králové
    Út 14.08. 17:00 Klatovy - MAS Táborsko
    Út 14.08. 17:00 SFK Nové Město - Jihlava
    Út 14.08. 17:00 Rýmařov - Třinec
    Út 14.08. 17:30 Otrokovice - Vyškov
    Út 14.08. 18:00 Tatran Rakovník - Vltavín
    St 15.08. 17:00 Slavoj Polná - Humpolec
    St 15.08. 18:00 Mostecký FK - Brozany
    St 15.08. 18:00 Brandýs - Viktoria Žižkov
    St 15.08. 18:00 Náchod - Převýšov
    St 15.08. 18:00 Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek
    St 15.08. 18:00 Admira Praha - Králův Dvůr
    St 15.08. 18:00 SK Rakovník - Sokolov
    St 15.08. 18:00 Turnov - Štěchovice
    St 15.08. 18:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O.
    St 15.08. 18:00 Hostouň - Vyšehrad
    St 15.08. 18:00 Benátky - Benešov
    St 15.08. 18:00 Litoměřicko - Varnsdorf
    St 15.08. 18:00 Dvůr Králové - Živanice
    St 15.08. 18:00 Kladno - Karlovy Vary
    St 15.08. 18:00 Horky - Dobrovice
    St 15.08. 18:00 Tachov - Radotín
    St 15.08. 18:00 Lanžhot - Kroměříž
    St 15.08. 18:00 Tasovice - Velké Meziříčí
    St 15.08. 18:00 Slavičín - Val. Meziříčí
    St 15.08. 18:00 Líšeň - Prostějov
    St 15.08. 18:00 Havířov - Petřkovice
    St 15.08. 18:00 Rosice - Hodonín
    St 15.08. 18:00 Hranice - Bohumín
    St 15.08. 18:00 Bruntál - Dolní Benešov
    St 15.08. 18:00 Soběslav - Písek
    St 15.08. 18:00 Čáslav - Vlašim
    St 15.08. 18:00 Přeštice - Domažlice
    St 15.08. 18:00 Neratovice - Velvary
    St 15.08. 18:00 Ostrá - Zápy
    St 15.08. 18:00 Šumperk - Uničov
    Út 21.08. 17:00 J. Hradec - České Budějovice
    Út 21.08. 18:00 Mar. Lázně - Ústí n/L
    Út 21.08. 18:00 Lanškroun - Pardubice
    St 22.08. 17:30 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno
    St 22.08. 18:00 Kozlovice - Znojmo
    St 22.08. 18:00 Přepeře - Chrudim

    Předkolo

    So 28.07. 10:15 Luhačovice - Slavičín 1:2 np (1:1)
    So 28.07. 10:30 Přepeře - Zbuzany 2:0 (2:0)
    So 28.07. 15:30 Olešnice - Šumperk 4:5 np (4:4)
    So 28.07. 16:00 Hranice - Ústí 5:4 pp (3:3)
    So 28.07. 17:00 Blansko - Líšeň 1:3 (1:2)
    So 28.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)
    So 28.07. 17:00 Nové Sady - Rýmařov 0:2 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Rosice - Bystrc 8:0 (4:0)
    So 28.07. 17:00 Nový Jičín - Hulín 3:1 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Heřmanice - Petřkovice 3:5 (2:3)
    So 28.07. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 2:0 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Bohumín - Hlučín 2:0 (2:0)
    Ne 29.07. 15:00 Humpolec - Ždírec n.D. 2:1 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Oldřišov - Bruntál 3:4 (2:2)
    Ne 29.07. 17:00 Velký Beranov - Slavoj Polná 0:15 (0:4)
    Ne 29.07. 17:00 Velká Bíteš - SFK Nové Město 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Strání - Otrokovice 1:5 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Stará Říše - Tasovice 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Dětmarovice - Havířov 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Kozlovice - Přerov 2:0 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Lanžhot - Bzenec 4:2 (2:1)
    St 01.08. 18:00 Vodňany - Soběslav 0:5 (0:2)
    So 04.08. 10:15 Aritma Praha - Neratovice 1:2 (0:1)
    So 04.08. 10:15 Přeštice - Meteor 1:0 (0:0)
    So 04.08. 10:15 Libiš - Čáslav 0:2 (0:0)
    So 04.08. 10:30 J. Hradec - Sedlčany 4:2 (2:0)
    So 04.08. 10:30 Velké Hamry - Ostrá 0:2 (0:0)
    So 04.08. 11:00 Tachov - Hořovicko 5:0 (2:0)
    So 04.08. 14:00 Tatran Rakovník - Chomutov 2:1 (0:0)
    So 04.08. 14:00 Březová - Admira Praha 0:4 (0:0)
    So 04.08. 15:00 Libčany - Brandýs 0:1 (0:0)
    So 04.08. 15:00 Mostecký FK - Dobříš 4:3 (1:1)
    So 04.08. 17:00 Ostrov - SK Rakovník 0:2 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Rokycany - Klatovy 2:4 pp (2:2)
    So 04.08. 17:00 Slatiňany - Trutnov 2:1 (2:1)
    So 04.08. 17:00 Náchod - Mšeno 2:1 (0:0)
    Ne 05.08. 15:00 N. Sedlo - Kladno 0:4 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Dukla JM - Hostouň 1:2 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Dvůr Králové - Český Brod 2:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Jílové - Litoměřicko 0:4 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Turnov - Nymburk 2:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 ČLU Beroun - Benátky 1:4 (0:2)
    Ne 05.08. 17:00 Horky - Motorlet Praha 4:2 pp (2:2)
    Ne 05.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kolín 3:2 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Souš - Mar. Lázně 2:3 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Lanškroun - OHK Kratonohy 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Petr Holoubek
     . : další kolo, další nejednotný termín, zase v tom j...
    21:20  12.08. 2018
     . :
    21:19  12.08. 2018
     . : jako obvykle, neb na svazu sedí už roky blbci s n...
    21:17  12.08. 2018
     . : Zaráží mě, že ve více než deseti zápasech předkol...
    13:54  10.08. 2018
     . : Lanškrounští ztrácejí nervy a ukazují jací jsou t...
    10:50  10.08. 2018
     . :
    18:02  09.08. 2018
     . : 9:39 - tak pokud potřebují na tom vašem oraništi,...
    22:37  08.08. 2018
     . : Ano pane učiteli,budeme k Vám chodit na doučování...
    09:39  08.08. 2018
     . : Opět chyba v pravopisu. Vy vemena mohly kydat se ...
    22:10  07.08. 2018
     . : Jo a jinak FK Pardubice jsou domluvený s Lanškrou...
    18:34  07.08. 2018