Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 224/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1823
    Týden:
    224
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Chrudim B - Letohrad 2:5 (1:2)
    So 12.10. 12:00 Holice/Sezemice - Ústí n.O. 12:0 (9:0)
    So 12.10. 12:30 Libchavy - Slatiňany 1:0 np (0:0)
    So 12.10. 12:30 Choceň - Litomyšl 4:1 (3:0)
    So 12.10. 12:30 Česká Třebová - Polička 5:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Pros./Holet. - Hlinsko 1:2 np (1:0)
    So 12.10. 15:00 H.Městec/Choltice - Pardubičky 1:6 (1:5)
    Ne 13.10. 12:00 Lanškroun - Přelouč 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 12:30 Jablonné n/O - Mor. Třebová 5:6 np (2:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 12 9 0 1 2 36:18 28
    2. web > 12 8 1 0 3 47:26 26
    3. web > 11 8 0 0 3 45:18 24
    4. web > 12 7 1 1 3 30:17 24
    5. web > 12 7 1 1 3 26:19 24
    6. 12 7 1 0 4 29:19 23
    7. web > 12 7 1 0 4 36:27 23
    8. web > 11 6 2 0 3 28:21 22
    9. 12 7 0 0 5 55:25 21
    10. 12 6 0 1 5 36:26 19
    11. web > 12 3 3 4 2 27:26 19
    12. web > 12 5 0 2 5 38:46 17
    13. web > 12 4 1 1 6 26:30 15
    14. web > 12 3 1 3 5 18:25 14
    15. web > 12 2 2 0 8 29:36 10
    16. web > 12 2 2 0 8 19:35 10
    17. web > 12 0 0 2 10 15:54 2
    18. 12 0 0 0 12 8:80 0

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Letohrad - Libchavy
    So 19.10. 10:15 Pardubičky - Holice/Sezemice
    So 19.10. 10:30 Hlinsko - Lanškroun
    So 19.10. 10:45 Ústí n.O. - Chrudim B
    So 19.10. 12:30 Polička - Pros./Holet.
    So 19.10. 12:30 Litomyšl - Česká Třebová
    So 19.10. 12:30 Slatiňany - Choceň
    So 19.10. 12:45 Přelouč - Jablonné n/O
    Ne 20.10. 12:30 Mor. Třebová - H.Městec/Choltice
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS