Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. listopadu 2017
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12031
  • Návštěvy: 994/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7739
    Týden:
    994
    Dnes:
    96
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 11.11. 14:00 Libčany - Slavia HK 1:2 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Jičín - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Náchod - L. Bělohrad 2:1 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Vysoká - Č. Kostelec 3:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Vrchlabí - Nové Město 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Hořice - Chlumec n. C. 1:3 (0:2)
    Ne 12.11. 14:00 RMSK Cidlina - Třebeš 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Rychnov n. K. - Jaroměř 0:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 14 12 0 0 2 51:14 36
    2. web > 14 8 3 1 2 34:15 31
    3. web > 15 7 3 4 1 24:15 31
    4. 14 6 4 0 4 38:27 26
    5. web > 14 8 1 0 5 37:27 26
    6. web > 14 6 1 5 2 33:20 25
    7. web > 13 7 0 2 4 29:15 23
    8. web > 14 7 0 1 6 26:18 22
    9. web > 13 6 1 2 4 21:21 22
    10. web > 13 5 1 1 6 17:20 18
    11. web > 14 4 0 2 8 20:29 14
    12. web > 14 3 2 1 8 18:29 14
    13. web > 14 2 3 1 8 14:32 13
    14. web > 13 3 1 0 9 12:32 11
    15. web > 13 2 1 1 9 13:39 9
    16. web > 14 1 2 2 9 12:46 9

    15.kolo

    Čt 28.09. 16:30 Kostelec n/O. - Hořice 3:2 np (2:2)
    So 18.11. 10:15 Slavia HK - Jičín
    So 18.11. 13:30 Chlumec n. C. - Náchod
    So 18.11. 13:30 Nové Město - Libčany
    Ne 19.11. 13:30 Č. Kostelec - Vrchlabí
    Ne 19.11. 13:30 Rychnov n. K. - Vysoká
    Ne 19.11. 13:30 Třebeš - Jaroměř
    Ne 19.11. 13:30 L. Bělohrad - RMSK Cidlina
    Správce soutěže: Ondřej Pech