Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. května 2019
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 13776
  • Návštěvy: 152/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chomutov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    281
    Týden:
    152
    Dnes:
    11
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Nadstavba 3. kolo

    So 25.05. 17:00 SKP Kadaň - Slovan Vejprty
    So 25.05. 17:00 Sokol Otvice - Sokol Místo
    So 25.05. 17:00 Droužkovice - Sokol Březno B
    So 25.05. 17:00 Klášterecká Jeseň - Jiskra Kovářská
    Ne 26.05. 14:00 Málkov - Údlice B
    Ne 26.05. 14:00 Perštejn B - FK Rašovice
    Ne 26.05. 15:00 SK Libědice - Kadaň B
    Ne 26.05. 17:00 Spořice B - Vrskmaň
    Ne 26.05. 17:00 LoKo Chomutov - Čechie Hrušovany
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 1 0 1 84:17 50
    2. 18 15 0 0 3 87:37 45
    3. web > 20 13 0 2 5 81:37 41
    4. web > 20 12 1 1 6 85:32 39
    5. web > 20 13 0 0 7 51:46 39
    6. 18 11 1 1 5 48:34 36
    7. 20 11 0 1 8 53:48 34
    8. 20 10 1 1 8 51:24 33
    9. web > 20 9 1 1 9 74:67 30
    10. 20 9 0 2 9 40:50 29
    11. web > 18 9 0 0 9 66:50 27
    12. web > 20 7 3 0 10 37:83 27
    13. 18 9 0 0 9 46:45 27
    14. 18 7 0 0 11 44:74 21
    15. web > 19 4 2 1 12 39:73 17
    16. web > 18 5 0 1 12 45:61 16
    17. web > 18 3 0 2 13 40:89 11
    18. web > 19 2 2 0 15 21:57 10
    19. 18 2 1 0 15 19:87 8

    Nadstavba 4. kolo

    So 01.06. 17:00 SKP Kadaň - Málkov
    So 01.06. 17:00 Klášterecká Jeseň - Spořice B
    So 01.06. 17:00 Čechie Hrušovany - Sparta Radonice
    Ne 02.06. 14:00 Perštejn B - Sokol Otvice
    Ne 02.06. 15:00 SK Libědice - Droužkovice
    Ne 02.06. 17:00 Údlice B - Slovan Vejprty
    Ne 02.06. 17:00 Sokol Místo - FK Rašovice
    Ne 02.06. 17:00 Sokol Březno B - Kadaň B
    Ne 02.06. 17:00 Vrskmaň - Jiskra Kovářská
    Správce soutěže: Antonín Kohout
     . : Vedení by měli zavřít za to, jaký rozhodčí necháv...
    10:25  13.05. 2019