Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 30. května 2017
svátek má Ferdinand.
Hlavní menu
  • ID: 11191
  • Návštěvy: 716/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8488
    Týden:
    716
    Dnes:
    169
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    28.kolo

    So 27.05. 15:30 Juv. Mohelnice - Brníčko 1:5 (0:4)
    So 27.05. 17:00 Ruda n. M. - Petrov-Sobotín 2:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Třeština - Lesnice B 3:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Oskava - Bratrušov 3:2 (2:1)
    Ne 28.05. 15:30 Moravičany - Hanušovice 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Rapotín B - Loučná 4:0 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hrabišín B - Dubicko B 2:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Lukavice - Vikýřovice 1:2 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 27 16 5 6 89:47 53 14
    2. web > 27 16 3 8 57:44 51 12
    3. 27 15 5 7 69:39 50 11
    4. web > 27 15 5 7 56:43 50 8
    5. 27 15 4 8 72:45 49 10
    6. web > 27 14 6 7 83:55 48 9
    7. 27 13 6 8 65:36 45 6
    8. web > 27 12 9 6 71:54 45 6
    9. 27 10 7 10 49:62 37 -5
    10. 27 10 3 14 73:62 33 -9
    11. web > 27 9 5 13 48:60 32 -10
    12. web > 27 8 7 12 37:61 31 -11
    13. 27 9 3 15 45:68 30 -12
    14. 27 7 2 18 40:61 23 -19
    15. 27 6 3 18 32:92 21 -21
    16. web > 27 3 3 21 29:86 12 -27

    29.kolo

    So 03.06. 17:00 Vikýřovice - Juv. Mohelnice
    So 03.06. 17:00 Brníčko - Oskava
    So 03.06. 17:00 Bratrušov - Třeština
    So 03.06. 17:00 Lesnice B - Hrabišín B
    So 03.06. 17:00 Loučná - Ruda n. M.
    So 03.06. 17:00 Petrov-Sobotín - Hanušovice
    Ne 04.06. 17:00 Lukavice - Moravičany
    Ne 04.06. 17:00 Dubicko B - Rapotín B
    Správce soutěže: Erik Kappel