Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 11169
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2889
    Týden:
    37
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    So 10.06. 10:00 Hrušovany u Brna - Ochoz 8:7 (3:3)
    So 10.06. 12:00 Hrušovany u Brna - Těšany 12:0 (8:0)

    15.kolo

    26.05. 17:00 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 6:8 (3:3)
    26.05. 17:45 Pozořice - Hrušovany u Brna 9:11 (5:5)

    10.kolo

    St 24.05. 17:00 Želešice - Hrušovany u Brna 10:8 (6:2)
    St 24.05. 18:00 Újezd u Brna - Hrušovany u Brna 7:11 (4:5)

    14.kolo

    So 20.05. 10:00 Újezd u Brna - Hrušovany u Brna 5:15 (3:5)
    So 20.05. 11:00 Želešice - Hrušovany u Brna 11:14 (4:7)

    13.kolo

    So 13.05. 09:00 Hrušovany u Brna - Židlochovice 9:5 (2:1)
    So 13.05. 11:00 Hrušovany u Brna - Blučina 5:8 (1:3)

    12.kolo

    Ne 07.05. 11:30 Ochoz - Hrušovany u Brna 1:13 (0:9)
    Ne 07.05. 12:30 Těšany - Hrušovany u Brna 9:18 (6:7)

    11.kolo

    Ne 30.04. 09:30 Pozořice - Hrušovany u Brna 4:11 (4:6)
    Ne 30.04. 10:30 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 10:7 (4:4)

    9.kolo

    So 15.04. 09:00 Hrušovany u Brna - Blučina 4:4 (1:3)
    So 15.04. 11:00 Hrušovany u Brna - Židlochovice 13:4 (8:3)

    8.kolo

    Ne 23.10. 14:00 Hrušovany u Brna - Ochoz 7:11 (2:4)

    7.kolo

    14.10. 17:45 Pozořice - Hrušovany u Brna 9:6 (3:1)
    14.10. 18:30 MFK Modřice - Hrušovany u Brna 6:4 (2:0)

    6.kolo

    So 08.10. 10:00 Újezd u Brna - Hrušovany u Brna 5:8 (2:5)
    So 08.10. 11:00 Želešice - Hrušovany u Brna 8:7 (1:4)

    5.kolo

    Ne 02.10. 10:30 Blučina - Hrušovany u Brna 7:6 (5:3)
    Ne 02.10. 11:30 Židlochovice - Hrušovany u Brna 3:10 (1:5)

    4.kolo

    So 24.09. 16:00 Ochoz - Hrušovany u Brna 8:8 (1:4)

    3.kolo

    Ne 18.09. 13:00 Hrušovany u Brna - MFK Modřice 1:7 (0:3)
    Ne 18.09. 15:00 Hrušovany u Brna - Pozořice 8:4 (6:1)

    2.kolo

    So 10.09. 09:00 Želešice - Hrušovany u Brna 8:5 (4:3)
    So 10.09. 10:00 Újezd u Brna - Hrušovany u Brna 13:7 (4:5)

    1.kolo

    Ne 04.09. 11:00 Židlochovice - Hrušovany u Brna 3:15 (1:6)
    Ne 04.09. 12:00 Blučina - Hrušovany u Brna 6:3 (2:0)
    Správce soutěže: Jaromír Kudělka