Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. října 2018
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 13310
  • Návštěvy: 837/2
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5830
    Týden:
    837
    Dnes:
    177
    On-line:
    2
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    St 19.09. 14:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 4:2 (2:1)
    19.10. 15:15 Baník Ostrava - Jihlava 4:1 (1:0)
    19.10. 15:15 Karviná - Fastav Zlín 1:0 np (0:0)
    So 20.10. 13:15 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 20.10. 13:15 Hradec Králové - Dukla Praha 2:3 np (1:1)
    So 20.10. 13:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:2 np (0:1)
    So 20.10. 14:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:15 1.FC Slovácko - Pardubice 1:2 np (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 11 10 1 0 0 42:4 32
    2. web > 10 9 0 0 1 45:11 27
    3. web > 11 9 0 0 2 46:25 27
    4. web > 10 8 1 0 1 27:13 26
    5. web > 11 6 0 0 5 32:15 18
    6. web > 11 5 1 1 4 21:19 18
    7. web > 11 5 1 0 5 17:19 17
    8. web > 11 5 0 1 5 29:36 16
    9. web > 11 4 0 1 6 19:26 13
    10. web > 11 3 2 0 6 16:32 13
    11. web > 11 3 1 1 6 22:25 12
    12. web > 11 3 0 2 6 15:32 11
    13. web > 11 3 0 1 7 15:33 10
    14. web > 11 2 1 1 7 13:31 9
    15. web > 11 2 0 1 8 11:32 7
    16. web > 11 1 1 0 9 11:29 5

    12.kolo

    So 27.10. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
    So 27.10. 13:15 Pardubice - Mladá Boleslav
    So 27.10. 13:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava
    So 27.10. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno
    So 27.10. 14:15 Dukla Praha - 1.FC Slovácko
    So 27.10. 15:15 1.FK Příbram - Hradec Králové
    So 27.10. 15:15 Jihlava - Karviná
    So 27.10. 16:15 Fastav Zlín - České Budějovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout
     A. Kohout: pardon, překlep
    08:19  19.09. 2018