Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13833
  • Návštěvy: 497/6
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4116
    Týden:
    497
    Dnes:
    152
    On-line:
    6
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    18.10. 14:15 Sigma Olomouc - Meteor 3:0 (2:0)
    18.10. 15:15 Karviná - Zlín 3:1 (3:1)
    18.10. 15:45 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:4 (0:1)
    So 19.10. 13:15 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 4:2 (0:0)
    So 19.10. 13:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:7 (2:4)
    So 19.10. 14:15 Opava - Hradec Králové 2:1 (0:1)
    So 19.10. 14:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:15 1.FC Slovácko - Pardubice 3:2 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 10 9 0 1 0 39:12 28
    2. web > 9 8 0 0 1 43:9 24
    3. web > 10 6 1 1 2 26:13 21
    4. web > 11 7 0 0 4 17:12 21
    5. web > 9 6 1 0 2 41:15 20
    6. web > 10 5 1 0 4 22:16 17
    7. web > 10 5 1 0 4 22:16 17
    8. web > 10 5 0 1 4 23:24 16
    9. web > 11 4 2 0 5 22:33 16
    10. web > 11 5 0 0 6 22:26 15
    11. web > 10 5 0 0 5 19:23 15
    12. web > 11 4 1 1 5 18:22 15
    13. web > 11 3 0 1 7 15:38 10
    14. web > 11 2 0 0 9 8:29 6
    15. web > 11 2 0 0 9 14:44 6
    16. web > 11 0 0 2 9 7:26 2

    12.kolo

    25.10. 15:15 1.FK Příbram FA - Sigma Olomouc
    So 26.10. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
    So 26.10. 13:15 Baník Ostrava - Opava
    So 26.10. 13:30 Zlín - Č.Budějovice Ak
    So 26.10. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno
    So 26.10. 14:15 Meteor - 1.FC Slovácko
    So 26.10. 14:15 Hradec Králové - Karviná
    So 26.10. 14:30 Pardubice - Mladá Boleslav
    Správce soutěže: Antonín Kohout