Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 22. února 2018
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 11711
  • Návštěvy: 500/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20235
    Týden:
    500
    Dnes:
    90
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    24.11. 13:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    So 25.11. 10:15 Pardubice - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 25.11. 10:30 Baník Ostrava - Karviná 1:0 (0:0)
    So 25.11. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 5:1 (4:0)
    So 25.11. 11:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 8:0 (6:0)
    So 25.11. 11:00 Teplice - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 25.11. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:3 (2:1)
    So 25.11. 11:30 Fastav Zlín - Hradec Králové 3:1 (3:0)
    So 25.11. 13:30 Bohemians 1905 - Opava 3:2 (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 16 13 0 2 1 45:14 41
    2. web > 16 11 1 1 3 35:13 36
    3. web > 16 11 0 2 3 49:22 35
    4. web > 16 11 0 1 4 52:22 34
    5. web > 16 9 1 1 5 30:21 30
    6. web > 16 8 3 0 5 26:20 30
    7. web > 16 7 3 1 5 30:30 28
    8. web > 16 9 0 1 6 28:28 28
    9. web > 16 7 1 2 6 31:27 25
    10. web > 16 6 2 2 6 28:24 24
    11. web > 16 6 1 2 7 30:30 22
    12. web > 16 4 4 2 6 20:30 22
    13. web > 16 6 1 1 8 22:28 21
    14. web > 16 4 1 1 10 20:35 15
    15. web > 16 3 2 2 9 10:44 15
    16. web > 16 4 0 1 11 14:33 13
    17. web > 16 3 1 0 12 14:31 11
    18. web > 16 0 1 0 15 18:47 2

    14.kolo

    So 24.02. 10:30 Fastav Zlín - Frýdek-Místek
    So 24.02. 11:00 Teplice - Hradec Králové
    So 24.02. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
    So 24.02. 11:00 Pardubice - Zbrojovka Brno
    So 24.02. 11:45 Slavia Praha - 1.FC Slovácko
    So 24.02. 12:30 Sigma Olomouc - České Budějovice
    So 24.02. 14:00 Bohemians 1905 - Karviná
    So 24.02. 14:00 1.FK Příbram - Opava
    So 24.02. 14:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav
    Soutěž nemá správce [ více ]