Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. prosince 2018
svátek má Ester.
Hlavní menu
  • ID: 13309
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12717
    Týden:
    1
    Dnes:
    0
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Pardubice - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    So 13.10. 10:30 Fastav Zlín - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 13.10. 11:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 13.10. 11:00 Dukla Praha - České Budějovice 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 13.10. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:3 np (2:2)
    So 13.10. 14:00 1.FK Příbram - Karviná 3:0 (1:0)
    St 05.12. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 10 0 0 5 30:24 30
    2. web > 15 8 1 3 3 43:24 29
    3. web > 15 8 1 2 4 33:17 28
    4. web > 15 7 2 3 3 19:16 28
    5. web > 15 8 1 2 4 22:22 28
    6. web > 14 7 2 1 4 32:16 26
    7. web > 15 7 1 1 6 23:24 24
    8. web > 15 6 1 2 6 25:18 22
    9. web > 15 6 2 0 7 24:20 22
    10. web > 15 4 4 2 5 19:16 22
    11. web > 14 6 0 1 7 22:20 19
    12. web > 15 5 1 1 8 15:25 18
    13. web > 15 4 2 1 8 17:29 17
    14. web > 15 4 1 2 8 12:31 16
    15. web > 15 3 2 1 9 18:34 14
    16. web > 15 3 2 1 9 21:39 14

    22.kolo

    So 02.03. 11:00 Sparta Praha - Fastav Zlín
    So 02.03. 11:00 1.FK Příbram - Jihlava
    So 02.03. 11:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc
    So 02.03. 11:00 Pardubice - Baník Ostrava
    So 02.03. 11:00 Slavia Praha - Karviná
    So 02.03. 11:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice
    So 02.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové
    So 02.03. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko
    Správce soutěže: Antonín Kohout