Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 13732
  • Návštěvy: 466/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2708
    Týden:
    466
    Dnes:
    97
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    8.kolo

    Ne 19.05. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 13:00 Třinec - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 20.05. 11:00 Jihlava - Slavia Praha
    Po 20.05. 12:00 Teplice - České Budějovice
    Po 20.05. 13:00 FC Zlín - 1.FK Příbram
    Po 20.05. 13:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha
    Po 20.05. 13:00 Baník Ostrava - Hradec Králové
    Po 20.05. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
    Po 20.05. 14:00 Dukla Praha - Karviná
    Po 20.05. 15:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 5 1 1 28:7 16 4
    2. web > 7 5 1 1 12:8 16 4
    3. web > 7 5 0 2 24:3 15 3
    4. web > 8 5 0 3 12:10 15 3
    5. web > 7 4 2 1 18:6 14 2
    6. web > 7 4 1 2 29:11 13 4
    7. web > 7 4 1 2 13:11 13 1
    8. web > 7 4 0 3 16:10 12 0
    9. web > 7 4 0 3 16:15 12 0
    10. web > 7 3 2 2 20:11 11 -1
    11. web > 7 3 2 2 9:13 11 2
    12. web > 8 3 1 4 15:16 10 1
    13. web > 7 3 1 3 8:16 10 1
    14. web > 7 3 0 4 17:17 9 -3
    15. web > 8 2 2 4 14:20 8 -1
    16. web > 7 2 0 5 14:24 6 -3
    17. web > 7 1 2 4 8:21 5 -4
    18. web > 8 1 2 5 6:21 5 -7
    19. web > 7 1 1 5 6:24 4 -8
    20. web > 7 0 1 6 5:26 1 -8

    9.kolo

    Ne 26.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905
    Ne 26.05. 13:00 Slavia Praha - Dukla Praha
    Ne 26.05. 13:00 Karviná - Teplice
    Ne 26.05. 13:00 Jablonec - Jihlava
    Ne 26.05. 13:00 České Budějovice - FC Zlín
    Ne 26.05. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava
    Ne 26.05. 13:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
    Ne 26.05. 13:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec
    Ne 26.05. 15:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko
    Po 27.05. 13:00 1.FK Příbram - Třinec
    Správce soutěže: Antonín Kohout