Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13787
  • Návštěvy: 404/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5395
    Týden:
    404
    Dnes:
    34
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    8.kolo

    So 05.10. 13:30 Brighton - Tottenham 3:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Burnley - Everton 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Liverpool - Leicester 2:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Watford - Sheffield United 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Norwich - Aston Villa 1:5 (0:2)
    So 05.10. 18:30 West Ham - Crystal Palace 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Southampton - Chelsea 1:4 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Arsenal - Bournemouth 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Man City - Wolwes 0:2 (0:0)
    Ne 06.10. 17:30 Newcastle - Man United 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 8 8 0 0 20:6 24 12
    2. web > 8 5 1 2 27:9 16 4
    3. web > 8 4 3 1 13:11 15 3
    4. web > 8 4 2 2 14:7 14 2
    5. web > 8 4 2 2 18:14 14 2
    6. web > 8 4 2 2 8:8 14 2
    7. web > 8 3 3 2 11:9 12 0
    8. web > 8 3 3 2 11:11 12 0
    9. web > 8 3 2 3 14:12 11 -1
    10. web > 8 3 2 3 13:13 11 -1
    11. 8 2 4 2 11:11 10 -2
    12. web > 8 2 3 3 9:8 9 -3
    13. web > 8 2 3 3 7:7 9 -3
    14. web > 8 2 3 3 8:10 9 -3
    15. web > 8 2 2 4 13:12 8 -4
    16. web > 8 2 2 4 5:13 8 -4
    17. web > 8 2 1 5 8:15 7 -5
    18. web > 8 2 1 5 6:13 7 -5
    19. web > 8 2 0 6 10:21 6 -6
    20. web > 8 0 3 5 4:20 3 -9

    9.kolo

    So 19.10. 13:30 Everton - West Ham
    So 19.10. 16:00 Aston Villa - Brighton
    So 19.10. 16:00 Tottenham - Watford
    So 19.10. 16:00 Leicester - Burnley
    So 19.10. 16:00 Chelsea - Newcastle
    So 19.10. 16:00 Bournemouth - Norwich
    So 19.10. 16:00 Wolwes - Southampton
    So 19.10. 18:30 Crystal Palace - Man City
    Ne 20.10. 17:30 Man United - Liverpool
    Po 21.10. 21:00 Sheffield United - Arsenal
    Správce soutěže: Antonín Kohout