Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 13726
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4363
    Týden:
    75
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec; 2:4

    Čt 18.04. 17:00 Liberec - Třinec 1:2
    19.04. 17:00 Liberec - Třinec 3:1
    Po 22.04. 17:00 Třinec - Liberec 3:2
    Út 23.04. 17:00 Třinec - Liberec 1:2 pp
    26.04. 17:00 Liberec - Třinec 2:3 pp
    Ne 28.04. 17:20 Třinec - Liberec 4:2

    Semifinále; Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno; 4:2

    St 03.04. 17:00 Liberec - Kometa Brno 4:3 pp
    Čt 04.04. 19:00 Liberec - Kometa Brno 2:3 pp
    Ne 07.04. 17:00 Kometa Brno - Liberec 1:2
    Po 08.04. 19:00 Kometa Brno - Liberec 3:2 pp
    Čt 11.04. 17:00 Liberec - Kometa Brno 5:2
    So 13.04. 15:30 Kometa Brno - Liberec 1:3

    Semifinále; HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň; 4:3

    St 03.04. 19:00 Třinec - Plzeň 1:4
    Čt 04.04. 17:00 Třinec - Plzeň 2:3
    Ne 07.04. 15:00 Plzeň - Třinec 2:3
    Po 08.04. 17:00 Plzeň - Třinec 3:4
    Čt 11.04. 18:30 Třinec - Plzeň 3:2
    So 13.04. 15:00 Plzeň - Třinec 3:1
    Po 15.04. 17:00 Třinec - Plzeň 5:1

    Čtvrtfinále; Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav; 4:1

    St 20.03. 19:00 Liberec - Mladá Boleslav 5:1
    Čt 21.03. 19:00 Liberec - Mladá Boleslav 6:2
    Ne 24.03. 17:00 Mladá Boleslav - Liberec 4:1
    Po 25.03. 19:00 Mladá Boleslav - Liberec 2:3
    St 27.03. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 2:1 pp

    Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera; 4:0

    St 20.03. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:2
    Čt 21.03. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:0
    Ne 24.03. 15:00 Vítkovice - Třinec 1:2
    Po 25.03. 17:00 Vítkovice - Třinec 2:5

    Čtvrtfinále; HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 4:3

    Po 18.03. 19:00 Plzeň - Olomouc 8:1
    Út 19.03. 17:00 Plzeň - Olomouc 2:3 pp
    22.03. 17:00 Olomouc - Plzeň 3:2 pp
    So 23.03. 17:00 Olomouc - Plzeň 2:3
    Út 26.03. 17:30 Plzeň - Olomouc 2:0
    Čt 28.03. 18:00 Olomouc - Plzeň 4:1
    So 30.03. 16:00 Plzeň - Olomouc 3:2

    Čtvrtfinále; Mountfield HK - HC Kometa Brno; 0:4

    Po 18.03. 17:00 Mountfield HK - Kometa Brno 1:3
    Út 19.03. 19:00 Mountfield HK - Kometa Brno 0:5
    22.03. 19:00 Kometa Brno - Mountfield HK 2:1
    So 23.03. 19:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:2

    Předkolo; HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha; 3:1

    Po 11.03. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 2:1
    Út 12.03. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 2:1
    Čt 14.03. 19:00 Sparta Praha - Vítkovice 4:3
    15.03. 19:00 Sparta Praha - Vítkovice 1:5

    Předkolo; BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín; 3:2

    Po 11.03. 19:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:1
    Út 12.03. 19:00 Mladá Boleslav - Zlín 0:2
    Čt 14.03. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:2
    15.03. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 2:1 pp
    Ne 17.03. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 4:1
    Správce soutěže: Jan Šejhl
     J. Lavička: Osobně si myslím že se na to nedá vsadit p...
    16:49  11.04. 2019
     J. Lavička: Proč nejde natipovat, jak Liberec vs Komet...
    16:34  11.04. 2019