Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 10022
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
2804
Týden:
72
Dnes:
2
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

FINÁLE: Karviná - Lovosice 50:44

St 23.03. 18:00 Karviná - Lovosice 23:18
25.03. 17:00 Lovosice - Karviná 26:27

Semifinále

St 24.02. 00:00 Lovosice - Jičín 28:23
St 24.02. 00:00 Frýdek-Místek - Karviná 20:29

Čtvrtfinále

Čt 28.01. 18:00 Lovosice - Dukla Praha 31:30
29.01. 19:30 Jičín - Hranice 31:28
So 30.01. 15:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 30:27
Út 02.02. 18:00 Karviná - Zubří 29:26

Osmifinále

Út 17.11. 16:30 Bystřice p.H. - Karviná 25:38
Út 17.11. 17:00 Litovel - Hranice 24:33
Út 17.11. 17:00 KP Brno - Jičín 16:25
Út 17.11. 18:00 H. Brod - Dukla Praha 18:38
Út 17.11. 18:00 Strakonice - Lovosice 24:31
Út 17.11. 19:00 Zlín - Frýdek-Místek 26:28
St 09.12. 18:30 Vršovice - Talent Plzeň 31:36
Čt 10.12. 19:00 Kopřivnice - Zubří 21:37

3. kolo

St 21.10. 19:00 Liberec - Jičín 23:30
St 28.10. 14:00 Vršovice - Starý Plzenec 26:22
St 28.10. 19:30 Praha 4 - Strakonice 26:35
30.10. 18:00 Louny - Dukla Praha 23:38
30.10. 18:00 Ostrava - Karviná 28:35
30.10. 18:30 Slavia Praha - Talent Plzeň 16:43
So 31.10. 11:00 Rožnov p. R. - Frýdek-Místek 25:38
So 31.10. 11:00 Maloměřice - KP Brno 18:28
So 31.10. 15:00 Prostějov - Bystřice p.H. 22:32
So 31.10. 17:00 Ivančice - Zlín 21:24
So 31.10. 17:00 Bohunice - Zubří 12:35
So 31.10. 17:30 Kostelec n. H. - Litovel 26:31
Ne 01.11. 13:30 MHK Karviná - Hranice 28:29
Ne 01.11. 17:00 Libčice n. Vlt. - Lovosice 23:28
Ne 01.11. 17:00 H. Brod - N. Veselí 31:30
Ne 01.11. 17:30 Velká Bystřice - Kopřivnice 25:29

2. kolo

Ne 06.09. 16:00 Sokolnice - Maloměřice 23:25
11.09. 18:00 Šumperk - Ostrava 24:29
11.09. 18:30 Kostelec n. H. - Přerov 32:31
11.09. 19:15 Louny - Košutka 31:18
11.09. 19:30 Vsetín - Velká Bystřice 22:28
So 12.09. 14:00 Rožnov p. R. - STM Olomouc 28:24
So 12.09. 15:00 Prostějov - Napajedla 31:27
So 12.09. 16:30 H. Brod - Dvůr Králové 25:24
So 12.09. 18:00 Železný Brod - Liberec 19:27
So 12.09. 18:00 Třeboň - Starý Plzenec 22:26
Ne 13.09. 10:30 Zruč n. Sázavou - N. Veselí 22:34
Ne 13.09. 13:30 MHK Karviná - Polanka 29:26
Ne 13.09. 15:00 Libčice n. Vlt. - Chodov 30:17
Ne 13.09. 16:00 Ivančice - Hustopeče 34:24
Ne 13.09. 17:00 Juliánov - Bohunice 19:23
Ne 13.09. 17:00 Praha 4 - Náchod 25:24
Ne 13.09. 17:00 Č. Budějovice - Strakonice 18:28
Ne 13.09. 17:00 VŠ Plzeň - Vršovice 21:30
Ne 13.09. 17:00 L. Zubří - Bystřice p.H. 25:40
Ne 13.09. 17:30 TJ Kobylisy - Slavia Praha 22:29

1. kolo

So 29.08. 09:00 Orlová - Ostrava 0k:10
So 29.08. 11:00 Val. Meziříčí - Prostějov 27:29
So 29.08. 14:00 Kutná Hora - Slavia Praha 25:39
So 29.08. 15:00 Trnávka - Velká Bystřice 21:29
So 29.08. 15:00 Sez. Ústí - Zruč n. Sázavou 22:27
So 29.08. 16:00 Žeravice - Ivančice 15:30
So 29.08. 17:00 Šťáhlavy B - VŠ Plzeň 18:19
So 29.08. 17:00 Bělá p. B. - Dvůr Králové 19:31
So 29.08. 17:00 W. Mělník - Libčice n. Vlt. 12:36
So 29.08. 18:00 Železný Brod - Ml. Boleslav 22:18
So 29.08. 18:00 Milevsko - Třeboň 19:33
Ne 30.08. 10:00 Hlučín - Polanka 27:30
Ne 30.08. 10:30 Uničov - Šumperk 26:27
Ne 30.08. 10:30 Holešov - Napajedla 23:29
Ne 30.08. 10:30 Krmelín - MHK Karviná 24:31
Ne 30.08. 14:00 Veselá - Vsetín 17:30
Ne 30.08. 14:30 Suchdol n. O. - L. Zubří 23:31
Ne 30.08. 15:00 Ústí n. L. - Louny 21:30
Ne 30.08. 16:00 Loko Vršovice - Praha 4 24:33
Ne 30.08. 16:00 Sokolnice - V. Meziříčí 32:25
Ne 30.08. 16:00 D. Cerekev - Č. Budějovice 24:25
Ne 30.08. 16:00 Most - Vršovice 13:32
Ne 30.08. 16:00 Nový Jičín - Rožnov p. R. 19:27
Ne 30.08. 17:00 Telnice - Maloměřice 21:32
Ne 30.08. 17:00 Tišnov - Juliánov 21:24
Ne 30.08. 17:00 Rokycany - Košutka 23:25
Ne 30.08. 17:30 H. Brod - Pardubice 31:28
Ne 30.08. 17:30 TJ Kobylisy - Kolín 20:19
Ne 30.08. 18:00 Liberec - Jablonec 24:19
Čt 03.09. 19:15 Tamburello - Starý Plzenec 24:36
So 05.09. 15:00 Uh. Hradiště - Hustopeče 22:29
So 05.09. 15:00 Kuřim - Kostelec n. H. 24:26
Správce soutěže: Josef Cestr