Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 9985
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6950
Týden:
45
Dnes:
4
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

7.kolo

St 18.05. 17:30 Tišnov - Bzenec 0:5 (0:4)

Semifinále

St 04.05. 17:00 Tišnov - Kunštát 5:0 (1:0)
St 04.05. 17:00 FK Znojmo - Bzenec 1:4 (0:0)

Čtvrtfinále

St 20.04. 17:00 Slatina - Bzenec 1:3 (1:2)
St 20.04. 17:00 Tišnov - Bystrc 5:2 (3:1)
St 20.04. 17:00 Vojkovice - FK Znojmo 1:2 (1:1)
St 20.04. 17:00 Kunštát - Bosonohy 3:1 (1:0)

2.kolo

St 09.09. 17:00 Bosonohy - Sparta Brno 2:0 (1:0)
St 09.09. 17:00 Kunštát - Ráječko 3:0 (0:0)
St 09.09. 17:00 Slatina - Rousínov 3:2 (1:1)
St 09.09. 17:00 Újezd u Brna - Bystrc 0:2 (0:0)
St 09.09. 17:00 Tišnov - Moravská Slavia 5:1 (1:1)
St 09.09. 17:00 Bzenec - Mutěnice 2:1 (1:0)
St 09.09. 17:00 Vojkovice - M. Krumlov 1:0 (0:0)
Po 28.09. 16:00 FK Znojmo - Jevišovice 4:0 (1:0)

1.kolo

St 05.08. 17:30 Veselí - Mutěnice 1:8 (0:4)
St 05.08. 17:30 Slovan Brno - Vojkovice 1:5 (0:3)
St 05.08. 17:30 Bučovice - Sparta Brno 0:1 (0:0)
St 05.08. 17:30 Jedovnice - Ráječko 1:5 (1:2)
St 05.08. 17:30 Tišnov - Ivančice 2:1 np (1:1)
St 05.08. 17:30 RAFK - M. Krumlov 0:2 (0:1)
St 05.08. 17:30 Hovorany - Rousínov 2:6 (0:4)
St 05.08. 17:30 Šatov - FK Znojmo 3:5 (1:1)
St 05.08. 17:30 Ratíškovice - Bzenec 2:3 (2:2)
St 05.08. 17:30 Újezd u Brna - Novosedly 4:3 np (3:3)
St 05.08. 17:30 Kohoutovice - Bosonohy 0:2 (0:1)
St 05.08. 17:30 Lanžhot - Jevišovice 2:3 (0:2)
St 05.08. 17:30 Kunštát - Bohunice 4:1 (1:0)
St 05.08. 17:30 Šlapanice - Bystrc 1:2 (1:0)
St 05.08. 17:30 Dubňany - Moravská Slavia 1:2 np (1:1)
07.08. 18:00 Slatina - Boskovice 4:1 (1:0)

2.předkolo

Ne 02.08. 17:00 Jedovnice - Soběšice 5:1 (3:1)
Ne 02.08. 17:00 Lovčice - Bučovice 1:6 (1:3)
Ne 02.08. 17:00 Šatov - Miroslav 3:0 (1:0)
Ne 02.08. 17:00 Velká n.Veličkou - Dubňany 0:2 (0:1)
Ne 02.08. 17:00 Blatnice - Veselí 0:1 (0:0)
Ne 02.08. 17:00 Dražovice - Slovan Brno 1:4 (0:1)
Ne 02.08. 17:00 Medlánky - Tišnov 1:7 (0:4)
Ne 02.08. 17:00 Kunštát - Svratka 8:2 (5:1)
Ne 02.08. 17:00 Jezeřany-Marš. - Šlapanice 0:4 (0:1)
Ne 02.08. 17:00 FK Podolí - Újezd u Brna 1:2 np (1:1)
Ne 02.08. 17:00 Milotice - RAFK 1:4 (0:1)
Ne 02.08. 17:00 Říčany - Kohoutovice 1:2 (1:1)
Ne 02.08. 17:00 Mikulov - Lanžhot 1:2 (1:2)

1.předkolo

St 29.07. 17:30 Jedovnice - Lipovec 5:1 (0:1)
St 29.07. 17:30 Říčany - Horní Heršpice 1:0 (0:0)
St 29.07. 17:30 Moravany - Milotice 2:6 (0:2)
St 29.07. 17:30 Nikolčice - FK Podolí 1:4 (1:2)
St 29.07. 17:30 Moutnice - Jezeřany-Marš. 1:2 (1:0)
St 29.07. 17:30 Rájec - Kunštát 1:3 (0:3)
St 29.07. 17:30 Vilémovice - Medlánky 1:2 (0:0)
St 29.07. 17:30 Dražovice - Slavkov 2:1 (1:1)
Správce soutěže: Jaroslav Andrla