Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 24. června 2018
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 9969
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7075
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE

    So 25.06. 17:00 Proboštov - Štětí 0:2 (0:1)

    SEMIFINÁLE

    St 01.06. 18:00 Údlice - Proboštov 0:3 (0:2)
    St 01.06. 18:00 Štětí - Postoloprty 6:0 (1:0)

    ČTVRTFINÁLE

    St 11.05. 17:00 Jílové - Proboštov 4:5 np
    St 11.05. 17:00 Modlany - Štětí 1:3
    St 11.05. 17:00 Údlice - LoKo Chomutov 7:1 (6:1)
    St 11.05. 17:00 Obrnice - Postoloprty 0:1 (0:0)

    TŘETÍ KOLO

    St 23.09. 17:00 Březenecká - LoKo Chomutov 1:5 (1:1)
    St 23.09. 17:00 Dobroměřice - Postoloprty 3:5 (1:3)
    St 23.09. 17:00 Brná - Modlany 2:3 (2:2)
    St 23.09. 17:00 Údlice - Bílina 5:3 (4:0)
    St 23.09. 17:00 Jílové - Modrá 6:2 (2:0)
    St 23.09. 17:00 Obrnice - Duchcov 3:2 (0:2)
    St 23.09. 17:00 Hrobce - Štětí 3:4 np (1:2)
    St 23.09. 17:00 Proboštov - Srbice 3:2 (1:1)

    DRUHÉ KOLO

    St 26.08. 17:00 Rumburk - Modrá 1:4 (0:3)
    St 09.09. 17:00 Ervěnice - Bílina 4:8 (2:2)
    St 09.09. 17:00 Ledvice - Proboštov 2:3 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Unčín - Modlany 3:7 (1:4)
    St 09.09. 17:00 Obrnice - Horní Jiřetín 3:1 (1:1)
    St 09.09. 17:00 Jílové - Neštěmice 2:1 np (1:0)
    St 09.09. 17:00 Údlice - Žatec 5:2 (1:1)
    St 09.09. 17:00 Lom - Duchcov 0:6 (0:3)
    St 09.09. 17:00 Strupčice - Postoloprty 1:4 (1:0)
    St 09.09. 17:00 Brná - Střekov 4:2 (3:1)
    St 09.09. 17:00 Pokratice - Štětí 2:3 np (2:2)
    St 09.09. 17:00 Černiv - Hrobce 2:7 (2:2)
    St 09.09. 17:00 Dobroměřice - Blšany 3:2 (0:1)
    St 09.09. 17:00 Březenecká - Krupka 4:1 (2:1)
    St 09.09. 17:00 Junior Děčín - Srbice 2:3 np (1:1)
    St 09.09. 17:00 Klášterec - LoKo Chomutov 0:4 (0:1)

    PRVNÍ KOLO (předkolo)

    So 01.08. 17:00 Lahošť - Unčín 2:3 np (2:2)
    So 01.08. 17:00 Slovan Vejprty - Klášterec 1:4 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Nové Sedlo - Obrnice 3:7 (0:3)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"