Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 8710
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
7218
Týden:
48
Dnes:
2
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

St 03.06. 17:00 Bystrc - Bohunice 0:1 (0:0)

Semifinále

St 13.05. 17:30 Bystrc - Sparta Brno 8:2 (3:2)
St 13.05. 17:30 Bzenec - Bohunice 0:1 (0:1)

2.kolo

St 03.09. 17:00 Ratíškovice - Bzenec 0:2 (0:1)
St 03.09. 17:00 Rohatec - Dubňany 4:6 (1:6)
St 03.09. 18:30 Bohunice - Žebětín 4:0 (2:0)
St 17.09. 16:30 Boskovice - Moravská Slavia 4:2 (3:1)
St 17.09. 17:00 Kunštát - Bystrc 1:5 (0:3)
St 17.09. 17:00 Miroslav - Jevišovice 5:2 (2:1)
St 08.10. 16:15 RAFK - Sparta Brno 3:4 (1:2)
So 18.10. 15:00 Ivančice - Vojkovice 2:1 (2:0)

1.kolo

01.08. 18:00 Žebětín - Bosonohy 1:0 (0:0)
Ne 03.08. 10:30 Bořetice - Ivančice 0:3 (0:1)
Ne 03.08. 17:00 Slovan Brno - Moravská Slavia 0:8 (0:5)
Ne 03.08. 17:00 Jezeřany-Marš. - Jevišovice 2:3 (2:2)
Ne 03.08. 17:00 Krumvíř - Sparta Brno 1:7 (0:3)
Ne 03.08. 17:00 Kunštát - Kuřim 3:2 (3:1)
Ne 03.08. 17:00 Rohatec - Novosedly 1:0 np (0:0)
Ne 03.08. 17:00 Boskovice - Ráječko 4:3 np (3:3)
Ne 03.08. 17:00 Ratíškovice - Rousínov 4:1 (1:1)
Ne 03.08. 17:00 RAFK - M. Krumlov 4:1 (1:1)
Ne 03.08. 17:00 Blatnice - Bzenec 2:3 np (2:2)
Ne 03.08. 17:00 Miroslav - FK Znojmo 3:2 np (2:2)
Ne 03.08. 17:00 Veselí - Dubňany 1:6 (1:3)
Ne 03.08. 17:00 Šlapanice - Bohunice 1:3 (0:1)
Ne 03.08. 17:00 Slatina - Bystrc 1:2 (1:1)
Ne 03.08. 17:00 Hovorany - Vojkovice 1:2 (0:2)

2.předkolo

St 30.07. 17:30 Veselí - Kyjov 3:1 (0:1)
St 30.07. 17:30 Hlohovec - Bořetice 3:5 (1:1)
St 30.07. 17:30 Dražovice - Žebětín 2:5 (1:1)
St 30.07. 17:30 Hovorany - Bučovice 3:1 (1:0)
St 30.07. 17:30 Slavkov - Ratíškovice 1:3 (0:0)
St 30.07. 17:30 Krumvíř - Lanžhot 4:3 np (3:3)
St 30.07. 17:30 Rohatec - Milotice 3:1 (2:0)
St 30.07. 17:30 Střelice - Šlapanice 0:4 (0:2)
St 30.07. 17:30 Jezeřany-Marš. - Horní Kounice 2:1 np (1:1)
St 30.07. 17:30 Medlánky - Slatina 2:4 (0:1)
St 30.07. 17:30 Kohoutovice - Slovan Brno 0:1 np (0:0)
St 30.07. 17:30 Jedovnice - Boskovice 3:4 (1:1)
St 30.07. 17:30 Lipovec - Kunštát 0:5 (0:3)
St 30.07. 17:30 Velká n.Veličkou - Blatnice 1:7 (0:4)

1.předkolo

Ne 27.07. 17:00 Jedovnice - Rájec 2:1 np (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Tuřany - Střelice 1:4 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Újezd u Brna - Kohoutovice 0:1 np (0:0)
Ne 27.07. 17:00 Zbýšov - Medlánky 0:4 (0:4)
Ne 27.07. 17:00 Tvrdonice - Rohatec 0:7 (0:0)
Ne 27.07. 17:00 Chvalovice - Jezeřany-Marš. 1:2 np (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Hlohovec - Cvrčovice 5:0 (3:0)
Ne 27.07. 17:00 Hovorany - Vacenovice 2:0 (2:0)

Čtvrtfinále

Ne 30.04. 17:00 Bystrc - Boskovice 9:1 (7:0)
Ne 30.04. 17:00 Miroslav - Bohunice 1:3 (1:1)
Ne 30.04. 17:00 Sparta Brno - Ivančice 3:1 (1:1)
Ne 30.04. 17:00 Dubňany - Bzenec 0:1 (0:0)
Správce soutěže: Jaroslav Andrla