Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 7858
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Extraliga mužů

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3538
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    finále : Č.Budějovice - Ostrava 4:1

    Po 25.04. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:2
    Út 26.04. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:1
    29.04. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 1:3
    So 30.04. 15:00 Ostrava - Č. Budějovice 3:0
    Po 02.05. 15:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:1

    o 3. místo Zlín - Příbram 2:1

    Po 25.04. 17:00 Zlín - Příbram 3:1
    St 27.04. 18:00 Příbram - Zlín 3:1
    So 30.04. 17:15 Zlín - Příbram 3:0

    SF: Zlín - Ostrava 0: 4

    Po 11.04. 17:00 Zlín - Ostrava 1:3
    Út 12.04. 17:00 Zlín - Ostrava 2:3
    15.04. 18:00 Ostrava - Zlín 3:0
    So 16.04. 17:00 Ostrava - Zlín 3:0

    SF: Č.Budějovice - Příbram 4: 2

    Po 11.04. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:2
    Út 12.04. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:1
    15.04. 18:00 Příbram - Č. Budějovice 3:0
    So 16.04. 20:30 Příbram - Č. Budějovice 3:1
    Po 18.04. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0
    St 20.04. 18:00 Příbram - Č. Budějovice 0:3

    ČF: Ostrava - Liberec 3: 2

    St 30.03. 17:00 Ostrava - Liberec 2:3
    Čt 31.03. 17:00 Ostrava - Liberec 3:2
    Ne 03.04. 17:00 Liberec - Ostrava 3:0
    Po 04.04. 18:00 Liberec - Ostrava 1:3
    Čt 07.04. 17:00 Ostrava - Liberec 3:2

    ČF: Benátky n/J - Příbram 0: 3

    St 30.03. 18:00 Benátky n.J - Příbram 1:3
    Čt 31.03. 19:30 Benátky n.J - Příbram 0:3
    Ne 03.04. 17:00 Příbram - Benátky n.J 3:0

    ČF: Zlín - Havířov 3: 1

    St 30.03. 17:00 Zlín - VK Ostrava 3:0
    Čt 31.03. 17:00 Zlín - VK Ostrava 0:3
    Ne 03.04. 17:00 VK Ostrava - Zlín 2:3
    Po 04.04. 19:00 VK Ostrava - Zlín 1:3

    ČF: Č.Budějovice - Ústí n/L 3: 1

    St 30.03. 18:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:1
    Čt 31.03. 18:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:1
    Ne 03.04. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 3:1
    Po 04.04. 18:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 0:3

    předkolo: ČZU Praha - Ústí n/L 0: 2

    Út 22.03. 19:00 ČZU Praha - Ústí n.L 1:3
    Čt 24.03. 18:00 Ústí n.L - ČZU Praha 3:0

    předkolo: Havířov - Odolena Voda 2: 1

    Út 22.03. 18:00 VK Ostrava - Odolena Voda 3:0
    Čt 24.03. 18:00 Odolena Voda - VK Ostrava 3:1
    So 26.03. 17:00 VK Ostrava - Odolena Voda 3:1
    Správce soutěže: X X