Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 7163
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
7245
Týden:
45
Dnes:
2
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

St 04.06. 17:00 Mutěnice - Ivančice 2:1 np (1:1)

Semifinále

Čt 08.05. 16:30 Kyjov - Mutěnice 0:2 (0:1)
St 14.05. 17:00 Ivančice - Boskovice 4:0 (1:0)

Čtvrtfinále

Ne 13.04. 16:00 Mutěnice - Bzenec 4:0 (1:0)
Čt 01.05. 16:30 Kyjov - Šlapanice 3:2 (3:2)
Čt 01.05. 16:30 Slatina - Ivančice 2:5 (1:2)
Čt 01.05. 16:30 Boskovice - Lipovec 4:3 (1:1)

2.kolo

Út 03.09. 17:00 Lipovec - Rousínov 5:3 (3:1)
St 04.09. 17:00 Veselí - Kyjov 2:3 (1:1)
St 04.09. 17:00 Slavkov - Bzenec 3:4 (1:2)
St 04.09. 17:00 Slatina - Novosedly 2:1 np (1:1)
St 04.09. 17:00 Boskovice - Bosonohy 5:2 (1:1)
St 04.09. 17:00 Šlapanice - Ratíškovice 3:2 (3:1)
St 04.09. 17:00 Ivančice - Jevišovice 2:1 (0:0)
So 28.09. 16:00 Vojkovice - Mutěnice 0:2 (0:1)

1.kolo

So 03.08. 17:00 Bořetice - Kyjov 0k:3
Ne 04.08. 09:30 Slavkov - RAFK 3:1 (1:1)
Ne 04.08. 17:00 Šatov - Jevišovice 1:3 (0:0)
Ne 04.08. 17:00 Rájec - Bosonohy 2:3 np (1:1)
Ne 04.08. 17:00 Kohoutovice - Vojkovice 1:2 (0:0)
Ne 04.08. 17:00 Ivančice - Kuřim 11:0 (5:0)
Ne 04.08. 17:00 Slovan Brno - Novosedly 1:2 np (0:0)
Ne 04.08. 17:00 Šlapanice - M. Krumlov 1:0 np (0:0)
Ne 04.08. 17:00 V. Pavlovice - Ratíškovice 4:5 np (2:4)
Ne 04.08. 17:00 Mikulčice - Mutěnice 1:8 (1:2)
Ne 04.08. 17:00 Lipovec - Sparta Brno 2:1 np (1:0)
Ne 04.08. 17:00 Boskovice - Ráječko 3:1 (1:0)
Ne 04.08. 17:00 Dubňany - Bzenec 0:3 (0:1)
Ne 04.08. 17:00 Bučovice - Rousínov 2:3 np (1:0)
Ne 04.08. 17:00 Slatina - FK Znojmo 5:2 (5:2)
Ne 04.08. 17:00 Veselí - Blatnice 6:4 (2:3)

2.předkolo

St 31.07. 17:30 Doubravice - Boskovice 1:5 (0:4)
St 31.07. 17:30 Křenovice - Bořetice 1:2 (0:1)
St 31.07. 17:30 Lipovec - Soběšice 3:2 (0:1)
St 31.07. 17:30 Miroslav - Slovan Brno 1:4 (0:3)
St 31.07. 17:30 Žebětín - Slatina 1:2 np (1:1)
St 31.07. 17:30 Mikulčice - Lanžhot 3:1 (0:1)
St 31.07. 17:30 Hovorany - Dubňany 0:10 (0:7)
St 31.07. 17:30 Kohoutovice - Bořitov 2:0 (2:0)
St 31.07. 17:30 Tuřany - Slavkov 3:4 (2:1)
St 31.07. 17:30 Rájec - Kunštát 4:3 (2:3)
St 31.07. 17:30 Bohdalice - Bučovice 2:5 (0:2)
St 31.07. 17:30 Měnín - Šlapanice 1:3 (0:2)
St 31.07. 17:30 Blatnice - Rohatec 5:0 (3:0)
St 31.07. 17:30 Krumvíř - V. Pavlovice 1:2 np (1:1)

1.předkolo

Út 23.07. 18:00 Křenovice - Chrlice 3:0 (2:0)
Ne 28.07. 17:00 Hovorany - Vacenovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Měnín - Medlánky 3:1 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Jezeřany-Marš. - Miroslav 0:3 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Lipovec - Dražovice 6:0 (3:0)
Ne 28.07. 17:00 Mikulčice - Tvrdonice 3:1 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Krumvíř - Cvrčovice 5:1 (2:0)
Ne 28.07. 17:00 Blatnice - Milotice 1:0 (0:0)
Správce soutěže: Jaroslav Andrla