Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. září 2017
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 7157
  • Návštěvy: 96/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32737
    Týden:
    96
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    So 17.05. 18:45 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 np (0:0)

    Semifinále - odvety

    St 30.04. 18:00 Sparta Praha - Jablonec 4:0 (2:0)
    Čt 01.05. 19:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    Semifinále - 1.zápasy

    St 16.04. 16:45 Jablonec - Sparta Praha 3:1 (1:0)
    Čt 17.04. 17:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

    Čtvrtfinále - odvety

    St 02.04. 17:00 Sparta Praha - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    Čt 03.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:1 np (0:1)
    Čt 03.04. 18:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:0 (1:0)
    St 09.04. 18:00 Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)

    Čtvrtfinále - 1.zápasy

    St 26.03. 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    St 26.03. 18:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Čt 27.03. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
    Út 01.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava 1:0 (0:0)

    Osmifinále - odvety

    11.10. 17:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)
    Út 29.10. 14:30 Ústí n/L - Jablonec 0:2 (0:1)
    Út 29.10. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    Út 29.10. 18:00 Slavia Praha - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    St 30.10. 17:00 Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    St 30.10. 18:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 4:0 (1:0)
    Út 05.11. 18:00 Sparta Praha - Znojmo 2:1 (2:1)
    St 26.03. 16:00 Viktoria Plzeň - Domažlice 4:0 (0:0)

    Osmifinále - 1.zápasy

    04.10. 17:30 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 05.10. 14:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Znojmo - Sparta Praha 2:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Varnsdorf - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Jablonec - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    So 05.10. 17:00 Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava 0:4 (0:2)
    So 16.11. 11:00 Domažlice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:3)

    3.kolo

    St 18.09. 16:30 HFK Olomouc - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Út 24.09. 18:00 Fastav Zlín - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    St 25.09. 16:30 Převýšov - Znojmo 1:4 (0:1)
    St 25.09. 16:30 Třinec - Dukla Praha 1:2 np (0:0)
    St 25.09. 16:30 Pardubice - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
    St 25.09. 16:30 Hlučín - Mladá Boleslav 1:5 (0:3)
    St 25.09. 16:30 Ústí n/L - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    St 25.09. 16:30 Hradec Králové - Jablonec 0:1 (0:1)
    St 25.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 3:2 np (2:1)
    St 25.09. 16:30 Roudnice - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
    St 25.09. 16:30 Vlašim - Varnsdorf 2:3 np (0:1)
    St 25.09. 16:30 Chrudim - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    St 25.09. 16:30 Domažlice - Karviná 3:1 (1:0)
    St 02.10. 16:00 Karlovy Vary - Vysočina Jihlava 0:1 (0:1)
    St 02.10. 17:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
    So 12.10. 15:00 Kladno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)

    2.kolo

    Út 20.08. 17:00 Kladno - Rokycany 2:1 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Třebíč - Znojmo 0:5 (0:2)
    Út 20.08. 17:00 Prostějov - Fastav Zlín 2:3 np (2:2)
    Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 4:3 np (3:3)
    Út 20.08. 17:15 Vlašim - Vltavín 6:1 (2:0)
    Út 20.08. 17:30 Štěchovice - Dukla Praha 1:4 (1:1)
    St 21.08. 17:00 Chrudim - Kolín 2:1 (1:1)
    St 21.08. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava 1:3 (1:0)
    St 21.08. 17:00 Hlučín - Opava 2:0 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Jablonec n.J. - Pardubice 0:1 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:2 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Písek - České Budějovice 0:1 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Svitavy - Převýšov 0:2 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Hořovicko - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Dvůr Králové - Hradec Králové 0:7 (0:6)
    St 21.08. 17:00 Rosice - Vysočina Jihlava 1:6 (0:2)
    St 21.08. 17:00 Uničov - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Bystrc - HFK Olomouc 0:3 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Mikulovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    St 21.08. 17:30 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:4 (1:3)
    Út 27.08. 17:30 Úvaly - Mladá Boleslav 0:4 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Varnsdorf - Teplice 2:0 (0:0)
    St 28.08. 17:00 Brumov - Karviná 0:1 (0:0)
    St 28.08. 17:30 Admira Praha - Roudnice 1:2 np (1:1)
    St 28.08. 19:00 Chomutov - Slavia Praha 0:7 (0:2)
    Út 03.09. 17:00 MAS Táborsko - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Břeclav - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Domažlice - Bohemians 1905 2:1 (1:1)

    1.kolo

    19.07. 00:00 Strakonice - České Budějovice 0:3
    19.07. 17:00 Kutná Hora - Chrudim 0:2 (0:1)
    19.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:4 (0:4)
    19.07. 17:30 Šumperk - Uničov 0:5 (0:3)
    So 20.07. 10:00 Hodonín - Břeclav 1:5 (0:3)
    So 20.07. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 0:3 (0:2)
    So 20.07. 10:15 Hořovicko - Bohemians 1:0 np (0:0)
    So 20.07. 10:30 Mohelnice - Fastav Zlín 0:5 (0:3)
    So 20.07. 13:00 Štětí - Chomutov 1:4 (1:2)
    So 20.07. 17:00 Jablonec n.J. - Letohrad 2:1 (2:1)
    So 20.07. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 2:6 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 2:3 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Nový Bor - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Lovosice - Admira Praha 2:4 (2:2)
    So 20.07. 17:00 Vřesina - Karviná 1:8 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Pelhřimov - Rosice 1:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Bystrc - Otrokovice 3:2 (2:0)
    So 20.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:2 np (1:1)
    So 20.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 1:2 (1:1)
    So 20.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 1:6 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
    So 20.07. 17:00 Milevsko - MAS Táborsko 0:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Hvězda Cheb - Sokolov 1:2 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Benešov - Vlašim 0:2 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Český Brod - Vltavín 2:3 np (2:2)
    So 20.07. 17:00 Vyšehrad - Kunice 4:3 (1:1)
    So 20.07. 17:00 Kladno - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Úvaly - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 20.07. 17:00 Kolín - Meteor 3:0 (2:0)
    So 20.07. 17:00 Roudnice - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Tempo - Štěchovice 2:3 np (2:2)
    So 20.07. 17:00 Náchod - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Přerov - Kroměříž 0:3 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Zábřeh - Mikulovice 1:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Hlučín - Orlová 3:0 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Dražice - Písek 0:2 (0:2)
    So 20.07. 17:30 Doubravka - Domažlice 2:6 (2:3)
    Ne 21.07. 17:00 Tasovice - Prostějov 1:4 (0:1)
    Ne 21.07. 17:00 Nová Paka - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    Ne 21.07. 17:00 Trutnov - Převýšov 1:2 (0:2)
    Ne 21.07. 17:00 Hor. Měcholupy - Viktoria Žižkov 2:7 (1:3)
    Ne 21.07. 17:00 Štítná n.Vláří - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 21.07. 17:00 Svitavy - Čáslav 2:1 np (1:0)

    Předkolo

    So 13.07. 16:30 Uherský Brod - Brumov 2:3 (0:2)
    So 13.07. 17:00 Vrchovina - Pelhřimov 1:3 (0:2)
    So 13.07. 17:00 Blansko - Bystrc 0:1 (0:1)
    So 13.07. 17:00 Stará Říše - Velké Meziříčí 4:0 (2:0)
    Ne 14.07. 17:00 FC Veselí - Hodonín 0:4 (0:3)
    Ne 14.07. 17:00 Jeseník - Šumperk 1:3 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Štítná n.Vláří - Slavičín 2:1 np (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Dolní Benešov - Havířov 4:3 (2:2)
    Ne 14.07. 17:00 Jílové - Tempo 1:2 np (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Nový Jičín - Lískovec 1:0 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Vyškov - Mohelnice 1:2 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Tasovice - Bohunice 2:1 (0:0)
    Ne 14.07. 17:00 Val. Meziříčí - Hranice 1:2 (0:1)
    Ne 14.07. 17:00 Vřesina - Loko Petrovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Litol - Lovosice 1:2 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Dobrovice - Nová Paka 1:5 (1:4)
    Ne 14.07. 17:00 Dražice - Český Krumlov 3:1 (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Vysoké Mýto - Svitavy 0:3 (0:2)
    Ne 14.07. 17:00 Olympia HK - Dvůr Králové 1:2 np (0:0)
    Ne 14.07. 17:00 Ostrov - Žatec 1:5 (1:3)
    Ne 14.07. 17:00 Litoměřice - Souš 2:0 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Rapid Liberec - Nový Bor 1:3 (0:1)
    Ne 14.07. 17:00 Jablonec n.J. - Turnov 3:2 np (2:2)
    Ne 14.07. 17:00 Živanice - Ústí n.O. 3:1 (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Zličín - Hořovicko 1:2 np (1:1)
    Ne 14.07. 17:00 Sušice - Doubravka 1:2 np (0:0)
    Ne 14.07. 17:00 Petřín Plzeň - Tachov 2:0 (1:0)
    Ne 14.07. 17:00 Štětí - Neratovice 5:4 np (4:4)
    Ne 14.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Rosice 1:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]