Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 6785
  • Návštěvy: 8/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8320
    Týden:
    8
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: Dynamo MSK - Traktor, stav série 4:2

    Ne 07.04. 14:00 Dynamo Moskva - Čeljabinsk 2:1
    Po 08.04. 16:30 Dynamo Moskva - Čeljabinsk 3:2
    Čt 11.04. 14:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 3:1
    12.04. 14:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 0:1
    Po 15.04. 16:30 Dynamo Moskva - Čeljabinsk 3:4
    St 17.04. 14:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 2:3 pp

    SF: Ak Bars - Traktor, stav série 3:4

    So 23.03. 14:00 Kazaň - Čeljabinsk 2:1 pp
    Ne 24.03. 14:00 Kazaň - Čeljabinsk 3:1
    St 27.03. 14:00 Čeljabinsk - Kazaň 1:0 pp
    Čt 28.03. 14:00 Čeljabinsk - Kazaň 5:6 pp
    Ne 31.03. 14:00 Kazaň - Čeljabinsk 1:2 pp
    Út 02.04. 00:00 Čeljabinsk - Kazaň 3:2
    Čt 04.04. 16:00 Kazaň - Čeljabinsk 1:2

    SF: SKA Petrohrad - Dynamo Msk, stav série 2:4

    22.03. 16:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 2:3
    So 23.03. 14:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 2:4
    Út 26.03. 16:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 4:2
    St 27.03. 16:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 2:6
    So 30.03. 16:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 2:1 pp
    Po 01.04. 16:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 5:1

    ČF: Avangard - Traktor, stav série 1:4

    08.03. 11:00 Omsk - Čeljabinsk 0:5
    So 09.03. 11:00 Omsk - Čeljabinsk 0:3
    Út 12.03. 14:00 Čeljabinsk - Omsk 3:0
    St 13.03. 14:00 Čeljabinsk - Omsk 1:3
    So 16.03. 11:00 Omsk - Čeljabinsk 0:4

    ČF: Ak Bars - Salavat Yulaev, stav série 4:3

    08.03. 14:00 Kazaň - Ufa 2:3
    So 09.03. 14:00 Kazaň - Ufa 0:2
    Út 12.03. 14:00 Ufa - Kazaň 0:3
    St 13.03. 14:00 Ufa - Kazaň 3:5
    So 16.03. 14:00 Kazaň - Ufa 4:3 pp
    Po 18.03. 14:00 Ufa - Kazaň 4:3 pp
    St 20.03. 16:00 Kazaň - Ufa 4:3

    ČF: CSKA - Dynamo Msk, stav série 1:4

    Čt 07.03. 16:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 0:3
    08.03. 14:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 2:1
    Po 11.03. 16:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 3:2 pp
    Út 12.03. 16:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 2:1 pp
    15.03. 16:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 0:2

    ČF: SKA Petrohrad - Severstal, stav série 4:0

    Čt 07.03. 16:30 Petrohrad - Čerepovec 7:4
    08.03. 14:00 Petrohrad - Čerepovec 4:1
    Po 11.03. 16:00 Čerepovec - Petrohrad 0:4
    Út 12.03. 16:00 Čerepovec - Petrohrad 2:4

    OF: Metallurg Mg - Salavat Julajev, stav série 3:4

    Čt 21.02. 14:00 Magnitogorsk - Ufa 3:4 pp
    22.02. 14:00 Magnitogorsk - Ufa 2:0
    Po 25.02. 14:00 Ufa - Magnitogorsk 4:1
    Út 26.02. 14:00 Ufa - Magnitogorsk 2:3
    01.03. 14:00 Magnitogorsk - Ufa 2:1
    Ne 03.03. 12:00 Ufa - Magnitogorsk 5:4
    Út 05.03. 14:00 Magnitogorsk - Ufa 0:2

    OF: Traktor - Barys, stav série 4:3

    Čt 21.02. 14:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 3:4 pp
    22.02. 14:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 3:5
    Po 25.02. 14:00 Nur-Sultan - Čeljabinsk 1:3
    Út 26.02. 14:00 Nur-Sultan - Čeljabinsk 2:3
    01.03. 14:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 6:3
    Ne 03.03. 12:00 Nur-Sultan - Čeljabinsk 4:2
    Út 05.03. 14:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 5:3

    OF: Avangard - Sibir, stav série 4:3

    Čt 21.02. 13:00 Omsk - Novosibirsk 5:0
    22.02. 13:00 Omsk - Novosibirsk 0:1
    Po 25.02. 13:00 Novosibirsk - Omsk 4:1
    Út 26.02. 13:00 Novosibirsk - Omsk 2:5
    01.03. 13:00 Omsk - Novosibirsk 1:0 pp
    Ne 03.03. 11:00 Novosibirsk - Omsk 3:0
    Út 05.03. 13:00 Omsk - Novosibirsk 2:0

    OF: Ak Bars - Neftěchemik, stav série 4:0

    Čt 21.02. 16:00 Kazaň - Nižněkamsk 5:1
    22.02. 16:00 Kazaň - Nižněkamsk 3:0
    Po 25.02. 16:00 Nižněkamsk - Kazaň 1:2
    Út 26.02. 16:00 Nižněkamsk - Kazaň 2:3 pp

    OF: Jaroslavl - Severstal, stav série 2:4

    St 20.02. 00:00 Jaroslavl - Čerepovec 1:2
    Čt 21.02. 16:00 Jaroslavl - Čerepovec 2:1
    Ne 24.02. 14:00 Čerepovec - Jaroslavl 3:2
    Po 25.02. 16:30 Čerepovec - Jaroslavl 3:2 pp
    Čt 28.02. 16:00 Jaroslavl - Čerepovec 3:2
    So 02.03. 14:00 Čerepovec - Jaroslavl 3:1

    OF: Dynamo Msk - Bratislava, stav série 4:0

    St 20.02. 00:00 Dynamo Moskva - Slovan Bratislava 5:1
    Čt 21.02. 16:30 Dynamo Moskva - Slovan Bratislava 3:2 pp
    Ne 24.02. 17:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskva 2:4
    Po 25.02. 19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskva 2:3

    OF: CSKA Moskva - Lev Praha, stav série 4:0

    St 20.02. 00:00 CSKA Moskva - Lev Praha 3:2 pp
    Čt 21.02. 16:30 CSKA Moskva - Lev Praha 3:2 pp
    Ne 24.02. 17:00 Lev Praha - CSKA Moskva 1:3
    Po 25.02. 19:00 Lev Praha - CSKA Moskva 1:2

    OF: SKA Petrohrad - Atlant Mytišči, stav série 4:1

    St 20.02. 00:00 Petrohrad - Atlant 1:0 pp
    Čt 21.02. 16:30 Petrohrad - Atlant 7:0
    Ne 24.02. 14:00 Atlant - Petrohrad 3:1
    Po 25.02. 16:30 Atlant - Petrohrad 1:6
    Čt 28.02. 16:30 Petrohrad - Atlant 7:0
    Soutěž nemá správce [ více ]