Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 6447
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7722
    Týden:
    14
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE SEVEROČESKÉHO POHÁRU

    St 19.06. 17:00 Louny - Litoměřice 2:5 (1:2)

    Semifinále

    St 29.05. 17:00 Louny - Litvínov 2:1
    St 12.06. 17:00 Černiv - Litoměřice 1:3 (1:0)

    Čtvrtfinale

    St 08.05. 17:00 Jílové - Litoměřice 1:5 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Litvínov - Horní Jiřetín 4:2
    St 08.05. 17:00 Louny - Strupčice 6:5 (4:2)
    St 22.05. 17:00 Černiv - Proboštov 4:2 (0:1)

    III.Kolo JARO 2013

    St 17.04. 17:00 Jílové - Modrá 2:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Krupka - Litoměřice 2:5 (2:3)
    St 17.04. 17:00 Předonín - Černiv 3:4 np
    St 17.04. 17:00 Pokratice - Proboštov 1:5
    St 17.04. 17:00 Modlany B - Litvínov 0:2 (0:2)
    St 17.04. 17:00 Horní Jiřetín - LoKo Chomutov 3:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Louny - Blšany 5:1 (3:1)
    St 17.04. 17:00 Klášterec - Strupčice 0:2 (0:0)

    II.Kolo

    St 26.09. 16:30 Jílové - Junior Děčín 4:2 (2:1)
    St 26.09. 16:30 Klášterec - Kadaň 4:2 (2:0)
    St 26.09. 16:30 Březenecká - Louny 2:4 (1:2)
    St 26.09. 16:30 Ervěnice - Blšany 0:6 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Lom - Horní Jiřetín 0:4 (0:4)
    St 26.09. 16:30 Postoloprty - LoKo Chomutov 1:3 (1:3)
    St 26.09. 16:30 Modlany B - Bílina 2:1 np (6:5)
    St 26.09. 16:30 Ledvice - Litvínov 1:2 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Mojžíř - Proboštov 2:4 (0:3)
    St 26.09. 16:30 Pokratice - Modlany 1:0 np (3:0)
    St 26.09. 16:30 Předonín - Bezděkov 6:3 (3:3)
    St 26.09. 16:30 Černiv - Štětí 2:1 (1:1)
    St 26.09. 16:30 Rumburk - Krupka 1:3
    St 26.09. 16:30 Neštěmice - Litoměřice 2:5 (2:2)
    St 26.09. 16:30 Velké Březno - Modrá 1:2 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Vilémov CV - Strupčice 0:4 (0:3)

    I.Kolo

    St 12.09. 17:00 Kopisty B - Modlany B 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: X X