Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 6100
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3289
    Týden:
    6
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    finále: Ústí n/L - Chomutov 4: 0

    Po 21.03. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 2:1
    Út 22.03. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 5:4
    25.03. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 2:3
    So 26.03. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 1:4

    semifinále: Ústí n/L - Havlíčkův Brod 4: 0

    Po 07.03. 18:00 Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 4:2
    Út 08.03. 18:00 Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 4:2
    11.03. 17:30 Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 4:5
    So 12.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 2:5

    semifinále: Chomutov - Jihlava 4: 0

    So 05.03. 17:30 Chomutov - Jihlava 3:1
    Ne 06.03. 17:30 Chomutov - Jihlava 6:0
    St 09.03. 17:30 Jihlava - Chomutov 1:5
    Čt 10.03. 17:30 Jihlava - Chomutov 3:4 np

    čtvrtfinále - 6. zápasy

    Po 28.02. 17:30 Havlíčkův Brod - Olomouc 7:2
    Po 28.02. 17:30 Znojmo - Jihlava 1:4
    Po 28.02. 18:00 Vrchlabí - Ústí nad Labem 3:4

    čtvrtfinále - 5. zápasy

    So 26.02. 17:00 Olomouc - Havlíčkův Brod 4:0
    So 26.02. 17:00 Ústí nad Labem - Vrchlabí 5:0
    So 26.02. 17:30 Jihlava - Znojmo 2:0
    So 26.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 6:2

    čtvrtfinále - 4. zápasy

    St 23.02. 17:30 Havlíčkův Brod - Olomouc 2:3
    St 23.02. 18:00 Vrchlabí - Ústí nad Labem 1:2 pp
    St 23.02. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 3:5
    St 23.02. 18:00 Znojmo - Jihlava 1:0

    čtvrtfinále - 3. zápasy

    Út 22.02. 17:30 Znojmo - Jihlava 1:0
    Út 22.02. 17:30 Havlíčkův Brod - Olomouc 3:2
    Út 22.02. 18:00 Vrchlabí - Ústí nad Labem 3:2
    Út 22.02. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 3:1

    čtvrtfinále - 2. zápasy

    So 19.02. 17:00 Ústí nad Labem - Vrchlabí 0:1 np
    So 19.02. 17:00 Olomouc - Havlíčkův Brod 1:2
    So 19.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 5:2
    So 19.02. 17:30 Jihlava - Znojmo 3:1

    čtvrtfinále - 1. zápasy

    18.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 3:1
    18.02. 17:30 Jihlava - Znojmo 3:2 pp
    18.02. 18:00 Ústí nad Labem - Vrchlabí 4:2
    18.02. 18:00 Olomouc - Havlíčkův Brod 3:4

    předkolo - 5. zápasy

    Út 15.02. 17:30 Znojmo - Benátky n./J. 5:1

    předkolo - 4. zápasy

    Ne 13.02. 17:00 Benátky n./J. - Znojmo 1:2
    Ne 13.02. 17:30 Třebíč - Mountfield HK 2:4
    Ne 13.02. 18:00 Vrchlabí - Beroun 3:0
    Ne 13.02. 18:00 Kadaň - Havlíčkův Brod 3:6

    předkolo - 3. zápasy

    So 12.02. 17:00 Kadaň - Havlíčkův Brod 4:3 pp
    So 12.02. 17:00 Benátky n./J. - Znojmo 7:1
    So 12.02. 17:30 Třebíč - Mountfield HK 4:1
    So 12.02. 18:00 Vrchlabí - Beroun 3:0

    předkolo - 2. zápasy

    Čt 10.02. 17:30 Havlíčkův Brod - Kadaň 4:2
    Čt 10.02. 17:30 Znojmo - Benátky n./J. 2:1 pp
    Čt 10.02. 18:00 Beroun - Vrchlabí 3:2
    Čt 10.02. 19:00 Mountfield HK - Třebíč 5:2

    předkolo - 1. zápasy

    St 09.02. 17:30 Havlíčkův Brod - Kadaň 4:3 pp
    St 09.02. 17:30 Znojmo - Benátky n./J. 1:3
    St 09.02. 18:00 Beroun - Vrchlabí 0:4
    St 09.02. 19:00 Mountfield HK - Třebíč 3:1
    Správce soutěže: X X