Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 5443
  • Návštěvy: 75/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28158
    Týden:
    75
    Dnes:
    0
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    17.05. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 3:2 np (2:2)

    Semifinále - odvety

    St 08.05. 17:15 Jablonec - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    St 08.05. 17:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)

    Semifinále - 1. zápasy

    St 24.04. 18:30 Slovan Liberec - Jablonec 4:3 (2:1)
    St 01.05. 16:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    Čtvrtfinále - 2.zápasy

    St 10.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:4 (0:2)
    St 10.04. 18:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    Út 16.04. 17:30 Teplice - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    Út 16.04. 18:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 4:2 (1:0)

    Čtvrtfinále - 1.zápasy

    Út 02.04. 16:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)
    St 03.04. 16:30 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    St 03.04. 18:00 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (2:0)
    St 03.04. 18:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 2:4 (0:0)

    Zápasy 4. kola - odvety

    St 31.10. 17:00 Slovan Liberec - Rosice 3:0 (1:0)
    Út 27.11. 17:00 Jablonec - Ústí n/L 5:0 (4:0)
    St 28.11. 15:30 Mladá Boleslav - Třinec 3:0 (0:0)
    St 28.11. 17:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 2:2 (1:2)
    St 28.11. 17:00 1.FC Slovácko - Třebíč 2:0 (0:0)
    St 28.11. 17:00 Teplice - Domažlice 2:1 (2:0)
    Út 05.03. 18:00 Sparta Praha - Jihlava 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 (1:0)

    Zápasy 4. kola - 1. zápasy

    St 17.10. 16:00 Rosice - Slovan Liberec 1:4 (1:3)
    St 31.10. 14:30 Třebíč - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    St 31.10. 18:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    Út 06.11. 14:00 Ústí n/L - Jablonec 1:7 (1:3)
    Út 06.11. 14:00 Třinec - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    St 07.11. 14:00 Domažlice - Teplice 0:2 (0:0)
    Čt 29.11. 17:00 Jihlava - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Čt 29.11. 17:30 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)

    3. kolo

    St 26.09. 16:30 Česká Lípa - Slovan Liberec 0:1 np (0:0)
    St 26.09. 16:30 Jablonec n.J. - Rosice 2:3 np (2:2)
    St 26.09. 16:30 HFK Olomouc - Dukla Praha 2:3 np (2:2)
    St 26.09. 16:30 Třebíč - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    St 26.09. 16:30 Kroměříž - 1.FC Slovácko 0:4 (0:0)
    St 26.09. 16:30 Třinec - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    St 26.09. 16:30 Čáslav - Mladá Boleslav 1:2 np (1:1)
    St 26.09. 16:30 Bohemians - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    St 26.09. 16:30 Meteor - Jablonec 0:6 (0:4)
    St 26.09. 18:00 Chomutov - Viktoria Plzeň 2:3 (1:0)
    Út 02.10. 16:00 Domažlice - Pardubice 2:0 (2:0)
    Út 02.10. 16:00 Ústí n/L - Slavia Praha 3:2 np (2:2)
    St 03.10. 17:00 FC Zlín - Jihlava 2:3 np (2:2)
    St 10.10. 16:00 Vyšehrad - Teplice 0:7 (0:1)
    St 10.10. 16:00 Uničov - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    St 31.10. 14:30 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:2 np (1:1)

    2. kolo

    Út 28.08. 17:00 Čáslav - FC Táborsko 2:1 np (0:0)
    Út 28.08. 18:00 Králův Dvůr - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    St 29.08. 17:00 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 0:1 np (0:0)
    St 29.08. 17:00 Nové Strašecí - Chomutov 0:1 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Strakonice - Bohemians 1:2 np (1:1)
    St 29.08. 17:00 Kutná Hora - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Česká Lípa - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Vlašim - Pardubice 0:1 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Vyšehrad - Písek 2:0 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Jablonec n.J. - Vilémov 3:1 (2:1)
    St 29.08. 17:00 Ústí n/L - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Karviná - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Kolín - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Prostějov - Sigma Olomouc 1:4 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Uničov - Opava 4:3 np (3:3)
    St 29.08. 17:00 Frýdek-Místek - FC Zlín 0:1 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Svitavy - Jihlava 1:2 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Zábřeh - HFK Olomouc 1:2 np (1:1)
    St 29.08. 17:00 Třebíč - Znojmo 1:0 np (0:0)
    St 29.08. 17:00 Brumov - 1.FC Slovácko 3:5 (1:2)
    St 29.08. 17:00 Kroměříž - Břeclav 2:0 (0:0)
    St 29.08. 17:30 Meteor - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Teplice 1:3 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Domažlice - České Budějovice 2:1 np (1:1)
    St 05.09. 17:00 Hlučín - Třinec 1:2 np (1:1)
    St 05.09. 17:00 Vltavín - Jablonec 0:3 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Rosice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Čt 06.09. 17:00 Dvůr Králové - Hradec Králové 1:4 (1:3)

    1.kolo

    So 28.07. 10:15 Havířov - Třinec 0:5 (0:2)
    So 28.07. 10:30 Hor. Měcholupy - Sokolov 1:0 np (0:0)
    So 28.07. 17:00 Zápy - Bohemians 1905 1:3 (1:0)
    So 28.07. 17:00 Mohelnice - Zábřeh 1:2 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Hranice - Uničov 0:8 (0:6)
    So 28.07. 17:00 Chrást - Karlovy Vary 1:2 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Třebíč - Slavoj Polná 2:0 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Doubravka - Písek 1:6 (1:4)
    So 28.07. 17:00 Nový Jičín - Hlučín 2:3 np (2:2)
    So 28.07. 17:00 Letohrad - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Chrudim - Vlašim 1:2 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Kunice - FC Táborsko 1:2 (1:0)
    So 28.07. 17:00 Petrovice - Frýdek-Místek 1:2 np (0:0)
    So 28.07. 17:00 Lovosice - Ústí n/L 0:7 (0:3)
    So 28.07. 17:00 Brumov - Orlová 2:1 np (1:1)
    So 28.07. 17:00 Nový Bor - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Turnov - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vyšehrad - Rokycany 5:1 (2:0)
    Ne 29.07. 17:00 Litvínov - Vilémov 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Dobřichovice - Králův Dvůr 1:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Bohunice - Prostějov 1:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Jablonec n.J. - Hlavice 2:1 np (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Mutěnice - FC Zlín 0:4 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Admira Praha - Vltavín 1:4 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Nové Strašecí - SK Kladno 1:0 np (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Holice - Kutná Hora 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Brozany - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Náchod - Pardubice 0:7 (0:4)
    Ne 29.07. 17:00 Litol - Bohemians 1:4 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov 1:5 (1:1)
    Ne 29.07. 17:00 Dvůr Králové - Převýšov 2:1 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 Neratovice - Chomutov 0:2 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Svitavy - Žďár n.Sázavou 4:0 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 Rosice - Hulín 4:1 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 Čechie Uhřiněves - Kolín 0:3 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Český Krumlov - Strakonice 0:4 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Tachov - Domažlice 1:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Mikulovice - HFK Olomouc 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 0:1 np (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Bystrc - Kroměříž 1:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vyškov - Břeclav 1:3 (1:2)
    Ne 29.07. 17:00 Otrokovice - Karviná 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Slavičín - Opava 1:4 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Meteor - Roudnice 3:2 np (1:0)

    Předkolo

    Čt 19.07. 18:00 Jablonec n.J. - Mšeno 2:1 np (1:1)
    So 21.07. 10:00 Aritma Praha - Litol 2:3 (1:1)
    So 21.07. 17:00 Slavičín - Val. Meziříčí 6:1 (4:0)
    So 21.07. 17:00 Bavorovice - Český Krumlov 0:1 (0:0)
    So 21.07. 17:00 Toužim - Chrást 2:3 (2:1)
    Ne 22.07. 10:15 Vyšehrad - Benešov 2:1 (0:0)
    Ne 22.07. 10:30 Hodonín - Bohunice 1:2 (0:1)
    Ne 22.07. 11:00 Litvínov - Souš 3:1 (1:1)
    Ne 22.07. 17:00 Nový Jičín - Lískovec 2:1 np (1:1)
    Ne 22.07. 17:00 Čechie Uhřiněves - Český Brod 1:0 (1:0)
    Ne 22.07. 17:00 Dolany - Hranice 0:7 (0:4)
    Ne 22.07. 17:00 Kozmice - Havířov 0:2 (0:0)
    Ne 22.07. 17:00 Morkovice - Otrokovice 1:3 (0:1)
    Ne 22.07. 17:00 Přerov - Vyškov 2:3 (0:2)
    Ne 22.07. 17:00 Bystrc - Tasovice 1:0 np (0:0)
    Ne 22.07. 17:00 Pelhřimov - Líšeň 1:3 (0:2)
    Ne 22.07. 17:00 Šumperk - Mikulovice 0:2 (0:1)
    Ne 22.07. 17:00 Mutěnice - Spytihněv 7:0 (2:0)
    Ne 22.07. 17:00 Dvůr Králové - Nová Paka 4:0 (2:0)
    Ne 22.07. 17:00 Ostrov - Tachov 1:5 (0:3)
    Ne 22.07. 17:00 Česká Skalice - Náchod 0:4 (0:2)
    Ne 22.07. 17:00 Dobrovice - Admira Praha 0:2 (0:0)
    Ne 22.07. 17:00 Nové Strašecí - Př. Kopanina 5:0 (3:0)
    Ne 22.07. 17:00 Libiš - Brozany 0:2 (0:1)
    Ne 22.07. 17:00 Doubravka - Hořovicko 2:1 (1:0)
    Ne 22.07. 17:00 Lovosice - Žatec 2:1 np (1:1)
    Ne 22.07. 17:00 Semily - RMSK Cidlina 0:2 (0:2)
    Ne 22.07. 17:00 Ústí n.O. - Holice 1:2 (1:1)
    Ne 22.07. 17:00 Třebíč - SFK Vrchovina 1:0 (1:0)
    Út 24.07. 18:00 Dobřichovice - Štěchovice 1:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]